Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

ivana24
7. bře 2009

Lucko: I kdyby to musel být císař, tak si myslím, že v Nera je dělají dobře 😉no po dvou zkušenostech a to musím poznamenat, že prvního jsem měla akutního a udělali ho jen při epi, což všichni smekají 😝. Jo a teď jsem četla příspěvky o Mělníku jak tam koupou miminka a nic moc 😠 Tady pěkně každé mímo zvlášť a dokonce jsem se se sestřičkou domluvila na čase, abych koupala až tam bude prcek Filip, aby to viděl a pohoda 😅 Už se ti to docela krátí 😉
Pet: Dáda je krásnej, užívej si ho.....

lucie.krajcarova
7. bře 2009

Ivanko, tak to je fajn, že to v Nera umí.. Je zvláštní, že se mi dosud o porodu nezdálo, to asi není normální... A krátí se to pěkně, za 14 dní už to klidně může přijít, nějak se na to ještě necítím ☹

petronelie
7. bře 2009

Ahoj holky 😀
Já jen v rychlosti, děkuji za pochvalu Dádunky, je super 😀 Je s ním jako sranda, je to živý miminko a kolik toho napovídá 😀 , vztekat se taky umí hezky a už nám chce zvedat hlavičku, tak ho musím krotit 😀
Milujeme ho moc 😉

Ivanko, jak se má Barunka?

lucie.krajcarova
7. bře 2009

Petro, už se těšíme na další fotečky 🙂 Davídek bude určitě dělat velké pokroky, když už teď zvedá hlavičku 😉

ivana24
8. bře 2009

Pet: Barča už má 4,25kg a zvedá hlavu od narození, to ty KP umí, Filipovi to taky šlo, no jen ty prdíky 😒
Lucko: Buď ráda, že se ti o porodu nezdá 😉 Jinak doufám, že v Nera bude volno a dostaneš se tam, tudle jsem někde četla pozitivní příspěvek a holčina tam psala docela fajn hlášku, že prý v Nera by rozkojili i chlapa 🙂 , no jsou tam precizní, jen věřím, že budeš spokojená.... 😀 Jinak i ostatní PA krom Věrky jsou super, mě připravovala na císaře PA Jitka se strašně dlouhým příjmením, které si nepamatuju a tak mile mi řekla, že jdeme na klystýr, že se na to člověk i snad těšil 😉Byla strašně hodná, taková miloučká černovláska 😀 No a pak se vyměnily směny a měla jsem Věrku, když jsem měla jít na sál a začala jsem vést řeči, že se mi tam nechce a zda ten sc neuděláme až zítra, tak mi takovým tónem řekla, jak se mi tam nemůže chtít jít,když si jdu pro Barču. Totálně mi to pomohlo 😅 jedna dobře načasovaná věta a jak pomůže 😉
Jinak holky, dvě děti je mazec 😝 😅 😝

lucie.krajcarova
8. bře 2009

Ivano, zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jaké to je mít dvě děti a jedno z nich hodně malinké, že to musí být směna!!!! co malej, nežárlí na Barču? a manžel ti pomáhá? psychicky jsi na tom byla dobře pořád? Myslím ty poporodní blue stavy.. jo a nedáš svoje andílky do alba?

uyvona
8. bře 2009

Ivana 24:
s tím Mělníkem máš pravdu, tam se na novorozeneckým s miminkama moc nepárají, to samé s rozkojením, u mě v okolí každá snad rodila na Mělníku, s porodem OK, ale na novozozenckém totální propadák.
Já k Mělníku důvěru nemám už proto, že např. pro staré lidi je tato nemocnice první krok cesty na hřbitov. Je mi lito, že to píšu takto natvrdo, ale bohužel v rodině máme negativní 2 zkušenosti.
Já se děsila, že v Nera budou mít obsazeno a vylifrují mě právě na ten Mělník, naštěstí jsem v Nera měla vyvolávaný porod s dohodnutým nástupem termínu.
V Nera koupou miminka v pohodě, žádná rychlovka. První den jsem se koukala, byla jsem z toho vyvalená,jelikož jako prvorodička jsem s miminkem neměla žádné zkušenosti, takže jsem moc nevnímala slova, ale druhý den jsem si požádala o radu, jelikož jsem se bála a v pohodě mě sestřička naváděla a nikdo mi tam nedával najevo, že otravuji atd. Prostě pohoda.

ivana24
8. bře 2009

Jo, sestřičky tam jsou moc fajn 😉
Lucie- dám děti do alba, ale zkolabovalo mi PC,kde máme fotky ☹ , tak příští týden 😉 Jinak Filip žárlí a Barče nejdou prdíky 😒 chvilkama je to mazec, ale jsem za něj ráda 😀 😀 😀 i když někdy 😝 😝 😝

lucie.krajcarova
8. bře 2009

Ivano, a používáte ten polštářek s třešňovými jádry z DM? nevím, co bude na prdíky nejlíp zabírat..

ivana24
10. bře 2009

Lucko-používáme naprosto vše- polštářek je super, ale už je to lepší. Dala jsem do alba aspoň dve fotky, zatím moc nestíhám 🙂

lucie.krajcarova
10. bře 2009

Jéé, to jsou prima fotečky!!!!

sluninka
12. bře 2009

ahojte holkýýý, teda tady se to rozjelo 😉

velká gratulace všem novým maminkám i miminkům 😵

lucie.krajcarova
12. bře 2009

Sluninko, Natálka je úžasná!!

lucie.krajcarova
16. bře 2009

Tak jsem si dnes byla prohlédnout porodnici a jsem nadšená 🙂 vše se mi tam líbí, vypadá to nově a moderně a lidičky vstřícní. Provázela nás PA Pavla Ptáčková. Tak jsem se informovala na císaře kvůli KP, dělá se to do 39 tt, tak mám ještě 4 týdny ani ne..fakt se tam už těším. Jinak údaje na stránkách nemocnice nebyly aktualizovány několik let, tak jsem dostala nový ceník. nadstardard určitě nebudem chtít.

sluninka
17. bře 2009

luci...moc děkujem 😉 ten nadstandart je podle mě zbytečnej, stejně je všude TV i lednice, já byla na třílůžáku a bylo super, že jsme mohly pokecat s těma ostatníma co tam se mnou byly. Potom ale jedna šla domů a ta druhá šla na nadstandart a já tam zůstala sama, to byl vopruz...i když na tom nadstandartu s Tebou může manžel zůstat spát...i když aspoň se máš na co pak těšit domů 🙂
jak píšeš lidičky tam jsou úplně bezva 😵

ivana24
18. bře 2009

Já měla při prvním čtyřlůžák a pohoda. Teď jsem měla nadstandard kvůli synovi, aby za mnou mohl kdykoliv, mohl dělat bordel, protože je divoký a nejde uhlídat, ale suma to byla pěkná. No nelituju, já si to prostě užila.
Lucko, já jsem měla plánovaného císaře na 39+0, ale to jsem vedla s prim diskuzi, nejprve chtěl na 38+5, ale to bylo 13 a to by mě tam nedostal 😀 😀 😀 Jinak počítej s tím, že nastoupíš den předem, ten platíš jako gyn, pacientka a pak už jako rodička 😀 😝

lucie.krajcarova
18. bře 2009

Ivano, tak to je dobré, jako gyn. pacientka malinko ušetřím! jo a o víkendu se asi císař nedělá, jako plánovaný nebo jo? mně by to vycházelo v neděli 39+0.

ivana24
18. bře 2009

Tak si myslím, že tě to čeká v pátek, v neděli plámované nedělaji 😉 A ke komu budeš chodit do poradny? Už víš? Oni tam jsou fakt fajn 😅

lucie.krajcarova
18. bře 2009

to ještě nevím. ve středu jdu do porodnice poprvé na monitor, tak nevím, kdo bude mít službu..

ivana24
19. bře 2009

Ve čt je primář, jo a ve středu dopo má mudr. Kalivodová, strašně precizní a fajn 😉 , ta asistovala u narození Barči a pak má služby v porodnici - malý vizity 😅 Pozor - od 13hod má ambulaci obsazenou mudr. Reich na speciální ultrazvuky, tak bych být tebou šla hned brzo ráno na monitor a hned šupito presto do čekárny 😀 😀
Víš kde je monitor? Asi jo ....

petra.vavra
19. bře 2009

ahoj, já to tu průběžně pročítám a jen malá vsuvka pro Luci. Určitě jdi ráno a nechoď k Reichovi. Jen a jen můj názor, aby mě tu někdo neosočil, že je to jinak, ale je to jedinej doktor, od kterého bych na sebe nenechala už nikdy šahnout. Jeho první ultrazvuk jsem cítila ještě měsíc a jeho chyba v zápisu ohledně desetiné čárky mě děsí ještě dnes. Možná že je odborník v tom co dělá rutinně, ale na jen tak prohlídku nebo konzultaci pryč od něj. Tak netaktního člověka už nikdy.

ivana24
19. bře 2009

Reich je šílenej, ale Kalivodová je super, on reich tam ani ambulanci nedělá, teda co já vím 😉

lucie.krajcarova
19. bře 2009

Ivčo, tak díky za dobrou zprávu, těším se na paní doktorku 😉 a půjdu tam určitě dopoledne, je to ve 2. patře ne?
Petro, vidím, že jste se s Ivanou shodly a naštěstí jsem dopoledne měla v plánu v každém případě, tak snad to dobře dopadne.

aluskas
19. bře 2009

Holky, prosím vás, musí se v Neratkách na monitor objednávat? A je tam na monitory velký nátřesk? Jak dlouho je tam natáčejí? Chodí se od 36.týdne a jednou týdně?
Mám ročního syna, kterého budu zřejmě muset brát s sebou, tak abych to co nejvíc zkrátila.
Díky moc!!!!!

lucie.krajcarova
19. bře 2009

Aluskas, na první určitě ne, já jdu příští týden poprvé, v pondělí jsem tam byla na návštěvě porodnice a toto mi řekli. Měla by tě tam poslat tvoje gynekoložka.

aluskas
19. bře 2009

Luci, díky. Já chodím přímo do Almedy k primáři...akorát jsem se na to zapomněla minule zeptat 😒
A nevím jak to právě vyřešit s hlídáním, tak zjišťuji předem. Do poradny beru malého s sebou, tu chvilku vydrží sedět v kočárku, ale s tím monitorem to bude, obávám se horší..

lucie.krajcarova
19. bře 2009

Aluško, tak to ti bohužel neporadím...

petra.vavra
19. bře 2009

na monitor se neobjednává, je to ...kdo dřív přijde, ten je dřív natočenej 😀 ....

sluninka
20. bře 2009

alus..neobjednává se tam, nejlepší je přijít co nejdrřív, ale zase poradna je až od 9h,tak abyste tam s prckem nečekali... monitor trvá tak 15min, pokud se daří, může být i delší..ze začátku sechodí 1xtýdně a kolem termínu už 2xtýdně 😉

aluskas
20. bře 2009

Holky, díky moc za odpovědi!!!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru