Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

raduskaberuskakolin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
misu
23. pro 2009

Janne, gratulace obrovská k miminku 🙂 .. a díky za vylíčení situace v Nera.. je dobrý vědět, že i nový doktoři se povedli a jsou milí a profi.. holt jedna sestra se asi špatně vyspala nebo se jí připálilo cukroví, kdo ví 😎 .. pokud byl přístup ostatních fajn, tak se to dalo zvládnout, jak píšete 🙂

antynka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janne75
23. pro 2009

Děkujeme za gratulace 😵 😵 😵 ...jizva trošku pobolívá, ale zatím jsem si doma vzala jen včera jeden ibalgin a dobrý, když mi nesla sestřička z gyndy propouštěcí zprávu, tak mi říkala, že jizva ztvrdne, ale do té doby než se vyndá steh tak jen sprchovat bez mýdla, nic jiného, až pak mazat nejlépe čerstvě vyškvařeným sádlem. Nejdřív jsem byla domluvená s kamarádkou, že mi steh v pondělí vyndá, ale protože malá nedostala očkování TBC - info pro ostatní maminky- nedělají to automaticky, jen v určité dny, asi když propouštějí i hodně maminek aby spotřebovali celé balení, a jsme domluveni na pondělí, tak si tam rovnou nechám vyndat i steh. Mně spíš přijde že mě místo jizvy pobolívá podbřišek jako třeba spodek dělohy, či tam někde, tak to přičítám ještě zavinování.. Při vstávání to pobolívá, ale je pravda že břišní svalstvo se má po císaři posilovat později, tak se pokouším vstávat jak to jde. Jizvu jsem čekala hroznou, žádnou jsem za x let neviděla, tak jsem byla docela mile překvapena 🙂 ..Neteř se prý pořád vyptává sestry, jak to tedy bylo, že mi rozřízli to bříško, a že teď je na světě Terezka a že se mám připravit, že jí jizvu budu muset ukázat.. Ještě že jsem nerodila normálně 😀 , nevím jak by jí to sestra vysvětlovala 😀 😀 😀 .. no a Radko určitě bych to nechala až na pátek, to bude cca 10 dnů, já to budu mít taky tak, dřív bych se bála, aby se to přeci jen nějak nerozjelo. Ale jestli to manžel zvládne, tak to teda by měl dostat diplom 😉

lucie.krajcarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
raduskaberuskakolin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janne75
24. pro 2009

A co se týče té kosmetiky tak mi měli na pokoji olejíček, vatové tyčinky, líh na pupík a mast na zadeček, to samé bylo posledně i na třílůžáku.. no a s těma vložkama to je tak, že mi když jsme byly dvě mamči po normálním porodu na pokoji, tak jsme spotřebovaly běžně tu celou igelitku za den, ale po císaři jsem byla překvapená, jak málo toho jde pryč, měly jsme pořád nadbytek 😅 😅 😅 .

janne75
24. pro 2009

... a Luci jsem na ten šmik zvědavá, díky za uklidnění, měla jsem z toho obavy 😉

lucie.krajcarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hest
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petka80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janne75
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antynka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie.krajcarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petka80
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
raduskaberuskakolin
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
antynka1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janne75
30. pro 2009

Antynko taky se přidávám ke gratulaci !!! 😵 .. Byla jsem v pondělí v Nerátkách kvůli naočkování TBC a rovnou jsem si nechala vyndat steh, byla to opravdu rychlovka, a Terezka si taky jen ubrekla a zase usnula 😀 .. Pro brzy rodící maminky info : dveře do porodnice byly dokořán, takže pravděpodobně už je zrušen zákaz návštěv. Jinak nám malá skoro celý první týden doma prospala, jen od včerejšího večera se chce mazlit 🙂 🙂 , tak je občas na ruce nebo přes noc u nás v posteli. A jizva nějak ani nebolí, pobolíval mě podbřišek, ale to už je pryč, skoro mi přijde, že běhám líp jak po normálním porodu 😀, okolí se taky doce diví, většinou se traduje že jizva pobolívá i pár měsíců..

lucie.krajcarova
30. pro 2009

Holky, s tou jizvou, uvidíte, jak se to bude vyvíjet. mně bolela jen když jsem víc chodila nebo chodila do schodů. ale stejně jsem si ji trochu mazala sádlem a sprchovala vodou. ale žádná zvláštní péče navíc, to ne. hojila se mi krásně. ale teď je nějaká nestejnoměrná... na jedné straně krásně hladká, na druhé vystupuje... ani nevím, jakému doktorovi to říct???? ☹

lucie.krajcarova
1. led 2010

hezký a zdravý nový rok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lucie.krajcarova
2. led 2010

Děvčátka, v Betynce mi vyšel článek o porodu v Nerátkách, myslím, že to je skvělá reklama 😉

petka80
2. led 2010

Luci - fakt? Tak to si ji musím koupit. Hlavně aby se tam v dubnu nenahrnuly davy 😕 😀

Taky všem maminkám i budoucím maminkám vše nej do nového roku 🙂

lucie.krajcarova
2. led 2010

jj Peti, a řekla mi to známá z koníka, ta to četla dřív než já 🙂 MOje Betynka byla ještě ve schránce 😅

antynka1
2. led 2010

Ahojky, a to je tedy v lednové Betynce? Taky si jí musím pořídit 🙂

lucie.krajcarova
3. led 2010

jj lednová. za měsíc to bude dostupné i na netu.

petka80
3. led 2010

Tak už ji mám doma, luci, moc krásný popis porodu 😵 😵

lucie.krajcarova
3. led 2010

Petko, díky. jak říkal manža, porodnice by mi mohla platit za super reklamu 🙂

antynka1
4. led 2010

AHojky,
tak už mám Betynku také doma - tedy Lucinko - fakt jsi to tam krásně popsala a reklamu jim děláš suprovou 🙂

lucie.krajcarova
4. led 2010

Antynko, díky 🙂

petronelie
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru