Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

sven
25. bře 2010

ahoj, jestli chcete info ohledně měření, z vlastní zkušenosti doporučuju moc stránky Len www.merenibt.xf.cz je tam vše krásně popsáno.

petra.vavra
25. bře 2010

tak jsem zpět z kontroly a neodpovídáme poslední MS, takže jdu za týden a buď vše nebo nic ☹ ... jsem totál KO

petka80
25. bře 2010

Peti - chjo, to mě mrzí, a dr. teda nic neviděl na utz nebo jak? Tak jsi mohla mít ovulku později, neztrácej naději.

petra.vavra
25. bře 2010

Peti, řekl, že vidí dutinku, že jsem mohla otěhotnět později a tak by to odpovídalo 4 tt. Já tu řvu jako kr...., protože s tím jsem fakt nepočítala, sice jsem si říkala, že jsem silná, že přežiju všechno, ale když mi to řekl a viděl, jak vypadám, sám začal mluvit, protože mu bylo jasné, že nejsem schopná odejít po svých ☹ ....vůbec ted nevim, co delat...

antynka1
25. bře 2010

Peto, drž se a neboj, naděje unírá poslední a ještě není nic jasnýho.... Držím palce, kdy jdeš na kontrolu?

petra.vavra
25. bře 2010

na kontrolu jdu za týden, ve stredu na krev a ve ctvrtek mam naklusat k nemu, chudák asi to po mě zabalí, myslím že dlouho neviděl nikoho tak vyřízenýho...ještě, že mám takového doktora jako je Bilina, zachoval se fantasticky 😉

petra.vavra
25. bře 2010

Holky díky moc a zároveň se omlouvám, není to zrovna do tohoto tématu 😵

lucie.krajcarova
25. bře 2010

Petro, nesmutni!!! Náš Martínek byl taky o dva týdny mladší!!!!! vše mi pak přepočítávali na termín z ultrazvuku!!!!! Akorát se ještě chvíli načekáš..

rintintyna
26. bře 2010

Ahoj holky, Petři nesmutni, s námi to bylo naprosto to stejná, Klárka je mladší o 10 dní než podle MS, i podle BT to tak zhruba vycházelo, navíc jsem v začátku opět krvavě špinila. Když jsem dojela na konci 6tt do špitálu na pohotovost, tak mi bylo řečeno, že něco jako dutinka tam je, ale že to nemá jakési ohraničení, které by svědčilo o těhotenství, takže to může být cokoli, rozšířená žilka atd. Včera bylo té rozšířené žilce 1 měsíc he he 😀 hlavu vzhůru 😲

petka80
26. bře 2010

Peti, holky mají pravdu, ještě není všem dnům konec. Ale je mi jasný, že ta doba do příští kontroly bude nekonečná 😒 Ale kdyby jsi těhu nebyla, tak tam neuvidí vůbec nic. Drž se!

antynka1
26. bře 2010

Holky mají pravdu, já to měla stejný, mimi bylo o 14 dní menší, takže když jsem tam byla v 8 tt. tak byla vidět jen dutinka... No a vidíš, jak jsme to dohnaly 🙂
Ve čtvrtek budu taky v Nerátkách, budu u Wintera, tak se tam třeba potkáme 😉 Tak držím palečky.

Jak to funguje v Nerátkách s výběrem polohy při porodu? Mají tam třeba stoličku? A nutí rodičku být v nějaké poloze nebo může být v jaké chce?

lucie.krajcarova
26. bře 2010

Tak krásný den přeju, dneska by se krásně rodilo 😀 vzpomínám si, že loni bylo krásné jaro, v březnu jsem jezdila do Nerátek busem a byl mi hic 🙂 krásné vzpomínky! včera jsem byla v Neratovicích na poště a nakupovat a potkala jsem nějaké těhulky, hned to ve mně vyvolalo hezké pocity. Těhotenství jsem si fakt užívala a byla jsem na bříško patřičně hrdá 😝

petra.vavra
26. bře 2010

Holky díky za podporu, asi jsem se to,mu podala víc, než je zdrávo a dovoleno. Jen mám po tom včerejšku, jako by vše skončilo. Čekali jsme 8 mšsíců, což je oproti Terezce sice pakatel, ale bohužel nejsem ta mamina, co si řekne, že by chtěla miminko a za 2,3 měsíce ho má. hrozně mě bolely prsa, najednou přestaly a bylo mi i špatně a to taky přestalo, takže mi to přijde, že najednou vše ustalo což je špatně. No nic, holt se ten týden budu muset věnovat něčemu jinému, mam školu, tak se holt budu šprtat dopředu, abych byla za chytrou 😀 .
Anty- asi nepotkáme, což mě mrzí (ráda bych poznala s kým si píšu 😉 ) , já tam jdu až odpoledne, to tam už není takový nával, protože Bilina jindy neordinuje, dopoledne je tam na zabití. Takže jsme se takhle domluvily se sestřičkou. Držím palce u Wintera, asi UTZ, že 😉 .
No nic, vydržet to prostě musím. Holky, ještě jednou moc děkuju. 😎

antynka1
26. bře 2010

Peťo - jj, věnuj se něčemu jinému a nemysli na to - i když vím, že je to těžký.... Nervovat se, to ti rozhodně nepomůže. Tak halvu vzhůru!!!

antynka1
26. bře 2010

Holky, mě asi klepne, na můj termín porodu v Neratovicích malují. Malují od 24.5. do 31.5. a já mám termín 29.5......... ☹

sven
26. bře 2010

antynka - to mě mrzí, ale třeba holčička vyleze později 🙂. Já se takhle chtěla registrovat v Podolí a smolík - zrovna měli termín malování, takže mě nezaregistrovali ani na jiný.

petra.vavra - držím palce, a´t je všechno O.K. Já když byla prvně u doktora, tak neviděl nic, ani dutinku atd. takže strašil i mimoděložním atd. (původně jsem nechtěla k doktorovi právě proto lézt, ale vyfásla jsem u něj předtím nějaké léky na problémy, které se nemůžou v těhu, tak jsem raději zašla, abych něco nepohnojila). Další kontrola pak byla za týden a šup - prcek tam byl a už mu i tlouklo srdíčko 🙂.Jediné čím jsem se ten týden utěšovala bylo, že jsem měřila BT, takže jsem věděla, že ovuluji o pár dní později než v půli cyklu, tak byla šance, že prcek je prostě mladší než podle menstruace. No ale stejně mi to nedalo a druhý den jsem si šla jako samoplátce nabrat krev na hcg (to se ukázalo jako pozitivní). Nechtěla jsem čekat celý ten týden a i jsem si říkala, že kdyby pak doktor za ten týden to hcg nabíral, kdyby se nic v děloze nedělo, tak bych aspoň už měla jeden výsledek a dalo by se srovnat jak hcg roste či ne.

petra.vavra
26. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem byla opět v NEra, jsme v podstatě bez naděje. Začala jsem hodně krvácet, takže jsem tam jela. Dal mi tak 5%, že by se to udrželo. Píchnul mi něco proti zastavení krvácení, ale myslím, že to nepomohlo. No vybrečela jsem to ráno a holt to bude chvilku bolet, ale život jde dál. Mám doma jedno krásný zdraví dítě, tak se nebudu stresovat.
Anty- to dáš 😀 , prostě půjdeš rodit 1.6. nebo 23.5. 😉

antynka1
26. bře 2010

Peti, to mě mrzí..... Tak se drž!!!!!

lucie.krajcarova
26. bře 2010

Petro, tak to je mi moc líto...
Anty, a co rodit o týden dřív? taky to tak chodí 🙂 třeba budeš drhnout podlahu a ono to přijde dřív 🙂 u mně to možná taky trochu fungovalo. malý se narodil o týden dřív. ale já to dělala proto, aby se otočil - byl hlavičkou nahoru.

antynka1
26. bře 2010

Luci - no nějak to musíme vymyslet - asi budu chodit do schodů a nevím co ještě 🙂 Oni sice úplně nezavřou, ale omezí provoz - ale to je myslím skoro stejné..... Ještě uvidím ve čtvrtek na UTZ u WIntera, jestli mi znovu potvrdí, že je mimi o cca 10 dní mladší - pokud jo, tak naopak musím odpočívat 🙂

lucie.krajcarova
26. bře 2010

ANty, to fakt? takhle pozdě to ještě můžou potvrdit? tím pádem máš asi dva termíny porodu ne? jj teď budeš mít velký ultrazvuk s měřením, to bude určující. i když.. náš malý byl menší než průměr, takže to vypadalo, že budu přenášet, a stejně nic 😀

antynka1
26. bře 2010

Luci - já vlastně nevím, termín mám jeden, ale mám od 3 různých doktorů různé stáří mimi...... ono to už teď není přesné, prý je to nejpřesnější ve 12 tt. - no ale uvidíme.... teď v to doufám, že se nespletly a je fakt mladší..... A je pravda, že my s manžou jsme prcci, takže i mimi doufám nebude žádný obřík..........

lucie.krajcarova
28. bře 2010

Anty, fakt od více doktorů? jakto? mně ultrazvuk dělali jen v ordinaci a pak velký ve 20tt někde jinde, ale jiný termín porodu mi neřekli.. jo a kolik měříte, ty a manža?

antynka1
28. bře 2010

Jeden UTZ od gyndr., druhý na genetice v Krči a třetí v Gennetu a teď půjdu na ten druhý velký k Winterovi 🙂
Já měřím 153 cm a manža asi o 10-15 cm více - no prostě trpaslíci 😀

petka80
28. bře 2010

Peti - je mi to moc moc líto, drž se 😔

petka80
28. bře 2010

Jinak u nás všem při starém, zítra jdu do poradny ke svému dr., tak uvidíme, ale zatím se ale asi nic moc nechystá 😒

Luci - jsem ti koukla do alba a koukám, že jste byli s Martínkem v září u moře a že jste si to užívali. My máme zálusk taky v září takhle vyrazit, ale říkala jsem si, jestli to není moc šílený 😅

lucie.krajcarova
28. bře 2010

Antynko, tak snad budete mít drobnější miminko, líp by k vám pasovalo 🙂
Petko, aha tak to je s těmi utz 🙂 zajímavé 🙂 jj dovolená byla úžasná, všem to moc doporučuji. Martínek má super vztah k vodě, takže nebyl žádný problém. navíc jsem ho plně kojila,a takže jsem se mu nemusela starat o jídlo. akorát jsme chodili na jídlo v době, kdy jsme ho v kočárku uspali, jinak se mu tam nelíbilo 🙂)) a Mallorca je pro rodiny s dětmi suprová!!!

petka80
28. bře 2010

Luci - tak to je supr. My byli v září s malou na Rhodosu a právě jsme si to taky moc užili, tak máme cukání jet tam zase, tentokrát už ve čtyřech. No uvidíme, je to ještě daleko, to se plánovat nedá, ale třeba to dopadne 🙂

petra.vavra
28. bře 2010

Ahoj holky, tak se hlásím zpět. Docela mi volný víkend pomohl a je lépe. Včera 100% konec, ale tak si říkám, že to tak mělo být a příště už to vyjde. Nechci mít v sobě pocit, že je to moje vina. téměř nikdo to nevěděl, tak je to o to snažší a moc mi pomohly i holky tady a ještě si píšu na jiném webu s hočinou co prošla tím stejným, tak se budeme povzbuzovat do dalšího těhu a to by bylo, aby to nevyšlo 😉 .
Peti- moc se těším na tvé miminko 🙂 .
Jinak musím napsat, že Nera bych nevyměnila za nic, Bilina byl naprosto úžasnej a dělal vše co mohl. Scháněla jsem ho v ten pátek a on byl na oddělení, měl nějaké sekce domluvené, tak jsme se domluvili, že na mě počká a vyšetří, přestože mi řekl, že tam asi ode dne předem změnu neuvidí. Vzal si mě přednostně do prázdné ordinace (ty holčiny, co tam čekaly po ozvech na kontrolu, mě málem ubily pohledem...jojo jen kdyby věděly, jak já jim v tu chvíli záviděla ta obrovská břicha a klidně bych tam s ním seděla ještě dvě hodiny), vyšetřil, řekl vše tak jak je, nemazal mi žádný med kolem pusy, za což jsme byla strašně ráda. Prostě doktor, kterému záleží na jeho pacientkách. I když není primář, pro mě bude PAN PRIMÁŘ pořád, tak jako pro spousty dalších pacientek a kdyby odešel z Nera, tak za ním pojedu půl republiky. Jsem naprosto rozhodnutá, že pokud znovu otěhotním, odrodí mě on a pokud to bude syn, dostane jméno Jan Tomáš.
Omlouvám se za ten román, ale třeba si to někdo přečte i jiný, ten kdo pochybuje o tom, že v Nera jsou stále profíci. 🙂

antynka1
28. bře 2010

Peťo - moc krásně jsi to napsala - chtěla jsem ti napsat něco děsně inteligentního a uklidňujícího, ale ty už jsi to všecho krásně napsala sama 🙂 Tak se drž a ono to určitě vyjde 🙂
A je fajn, že existují takový lékaři, jako je právě Bílina.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru