Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

keminek
14. črc 2010

@lendam máš ip

lendam
15. črc 2010

Tak už máme 4,42 kg a doporučení na tu dětskou neurologii kvůli parese lícního nervu. Jdeme tam 30/7.

misha_hl
15. črc 2010

Holky, prosím vás, brou v porodce 36 týden rozběhnutý nebo až ukončený? Potřebuji to vědít rychle. Díky moc

lendam
15. črc 2010

Kdyz jsi 35+neco.

misha_hl
15. črc 2010

@lendam díky na 100% ?????

antynka1
16. črc 2010

@misha_hl určitě, já tam taky poprvé byla 35+něco 🙂

alushka
16. črc 2010

@misha_hl podivej se na stranky Almedy http://www.almeda.cz/cz/oddeleni-nemocnice/39-l...
pisou tam, ze je tam potreba poprve prijit v 36. tt nejpozdeji v 37. tt

petka80
16. črc 2010

Podle mě se tam má jít poprvé v týdnu od 36+0.

misha_hl
18. črc 2010

Holky, prosím vás ještě... Od kdy jsou na tom monitoru? Do poradny jdu normálně na gynekologii? Jsem trubka já tam byla akorát jednou na chýře 😀

antynka1
18. črc 2010

@misha_hl jsou tam od osmi, ale radím ti, jít tam později, tj. nejdříve v deset, to tam bývá prázdno. Já chodila ve středu kolem 11 a většinou jsem tam byla sama 🙂 A který den tam chceš jít? Na gyndě totiž každý den v týdne je jiný doktor - tak ke komu chceš jít? Jestli to neměnili tak v PO - dr. Budka, ÚT - dr. Muška, ST - dr. Dvořáková, ČT - dr. Bílina a pátek - dr. Winter.

antynka1
18. črc 2010

@misha_hl jo a do poradny jdeš normálně na gynekologickou ambulanci - je na tom stejném patře jako monitory - tj. druhé patro - monitory jsou v druhém patře, dáš se doprava a nakonci chdoby zahneš doleva.

misha_hl
18. črc 2010

Holky díky moc. No já nevím ke komu. Já chodím normálně na gyndu do Prahy. Ale já se v pordaně hlásit usím prý co nejdřív... 😖 Takže mi asi nic jinýho než zítřek nezbývá 😒 Během 14 dní zmizela skoro všechna plodovka, nemám čípek, jsme otevřená na 2cm a odchází zátka... Takže proto to zjišťuju 😠

antynka1
18. črc 2010

V pondělí tam bývá dr. Budka a ten je v pohodě 😉 I když jsou dovolený - tak uvidíš.....

petka80
18. črc 2010

misha - držím palce!
Taky doporučuju jít až později. A hlavně jdi nejdřív na monitor a až pak na gyndu. A ranní moč s sebou, ať paní nemá řeči 😉

lendam
18. črc 2010

@antynka1 Anty, co používáš za vodu pro UM? U nás mají jen kojeneckou Aqua Anna..

antynka1
19. črc 2010

@lendam Teď už vodu z vodovodu přefiltrovanou přes filtrační konvici. Zjišťovala jsem totiž u našeho dodavatele vody obsah dusičnanů ve vodě a ten byl z posledního měření 11,7 ml/l a limit pro kojeneckou vodu je 15 ml/l - takže jí můžu používat 🙂

lendam
19. črc 2010

@antynka1 ÁAAA vidím že také v noci vstáváš 🙂 A dáváš v těch vedrech pít i vodu nebo čajík?

rintintyna
19. črc 2010

Ahoj holky já používám převařenou vodu Natura 😉

antynka1
19. črc 2010

@lendam čajík jsem zkoušela, ale neprošlo mi to - plivala to a tvářila se, že to rozhodně nespolkne 😀 Ale vzhledem k tomu, že se vydatně cpe, tak ani čajík není potřeba - řešila jsem to s dr. 😉

rintintyna
19. črc 2010

jj nám také pediatrička neustále opakuje, že jiné tekutiny netřeba, ale jak byly ty vedra, tak jsme i přes to šli do ZOO a tam si teda převařenou vodičku dala velice s chutí 😉

misha_hl
19. črc 2010

Holky tak jsem byla v té poradně.. Monitor ok. Prý jdu zbytečně brzo. Ani mě neprohlídl nic, jen si přečetl zprávu,zapsal do průkazky, podepsal monitor a za týden naschle... 😕 To tam tak probíhá vždycky? Moje dr mi volala výsledky krevního obrazu a ptala se jestli mě jako pustili domů... Tak já teď nevim jestli mám být v klidu, nebo se nervačit 😠

petra.vavra
19. črc 2010

@misha_hl Kdo tam byl??

misha_hl
19. črc 2010

@petra.vavra Budka... Přišel o hodinu později. Ženské byly docela hnusné a naštvané...

petra.vavra
19. črc 2010

😒 😒 😒 tos me docela prekvapila 😲 Budka je prave dobrej a vedel, ze jsi tam poprve?? Ja se na to ve ctvrtek zeptam...a dam ti vedet, co to melo byt. Jinak jsem z Nera posledni dobou dost zklamana. Zacinam byt nalomena, ze tam mozna porodim, pokud tam bude jeste nejaky normalni doktor a asi odejdu.

misha_hl
19. črc 2010

No věděl to. Já jsem mu i říkala, že jsem se otevřela během 14 dnů a ukazovala mu zprávu... Řekl mi, jen že to není tak dramatické dopsal do průkazky 😅 Kdo je tam ještě dobrý?

misha_hl
19. črc 2010

@petra.vavra Já má gyndu normálně v Praze a tam i zůstanu, tohle je jen, že rodit tam by bylo pro mě komplikované vzhledem k dvojčatům a manželovi...

petra.vavra
19. črc 2010

@misha_hl a můžu vědět, jak jsi otevřená?? pokud to nechceš sem klidně IP. Nebo takhle pokud jseš CS do 6 tak to chápu, ale to že tě ani neprohlédl nějak nechápu, aby veděl, jestli to pokročilo či ne?????? Můj doktor je Bilina...když nalistuješ pár stránek zpět, tak tady o něm byla debata, já na něj nedám dopustit, ale Nera už nejsou co byly a jestli mam jezdit do Nera nebo do Prahy už není takový rozdíl, zvláště, když do té PRahy stějně pokaždné jedu 😉

misha_hl
20. črc 2010

@petra.vavra Peti mám v průkazce CS6. čípek 1,5cm a otevřená na 2prsty. Během posledních 14cti dnů 😖

petra.vavra
20. črc 2010

no tak to je docela odvážněj pan doktor, s takovým nálezem by tě měl přinejmenším palpačně vyšetřit...tak to opravdu nechápu 😕

misha_hl
20. črc 2010

@petra.vavra Přemýšlím, že tam zajdu znovu zítra nebo v pátek... Nevyhodí mě?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru