Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

petka80
18. pro 2010

@petra.vavra Péťo, dneska jsem sem nakoukla a nevěřím svým očím, že už jsi 39. tt 😕 😵 😵 Strašně to uteklo. Držím palce k porodu a ať je vše podle tvých představ 🙂 Určitě pak dej vědět 😉

alushka
18. pro 2010

ja jsem si tam volala a sestra v ordinaci me objednala na 36. tt, pak me taky vzdycky objednavala za tyden na dalsi kontrolu. Na monitor se chodi, podle toho jak kdo prijde, ale do ordinace na prohlidku sestra obcas volala podle toho, jak kdo byl objednany, ale taky ne po kazdy, to se taky chodilo podle toho, kdo tam byl driv, takze kdyz nebudes objednana, nic se nestane
Jo a dr. Muskou jsem 1x mela tu cest, pri vizite po porodu, byl totalne zmateny (sestra mu musela radit🙂 a taky uplne mimo, jsem rada, ze jsem ho nemela u porodu.
U Porodu jsem mela dr. Wintera, uzasny sympatak, moc mily a schopny a porodni asistentku Vladku (bohuzel nevim, jak dal, mela nejaky nemecky jmeno), takova mlada a le naprosto uzasna, mila, ochotna a schopna, fakt super!
Ja jsem chodila na monitor vzdycky v pondeli dopoledne a to tam je dr. Budka, taky dobry, sem tam sice nemluvny, ale schopny
Můj porod: https://www.modrykonik.cz/fotoblog/alushka/clan...

petra.vavra
18. pro 2010

@petka80 Děkuji moc...jj, máš pravdu i mě to šíleně uteklo, akorát teď bych tu část někomu ráda předala, kdyby se někdo dobrovovlně přihlásil, že za mě odrodí. Jen budu doufat, že budu mít štěstí na porodníka a když ne, tak mám domluveného svého 😉 , ale představovala bych si kombinaci Miládka MUDr Winter 😀 ...to bych asi rodila o 106. Určitě dám vědět 😉

cammelia
30. pro 2010

Hezký den, je tady někdo, kdo rodil plánovaným císařem v Nera? Dal se vybrat termín a operatér? Jak to tady čtu, tak bych ráda chytila Dr.Bílinu nebo dr. Wintera...

petra.vavra
30. pro 2010

zdravím do Neratovic 😝 😀 😀 😀 dnes jsem se opět přesvědšila, že PA zdejší nemocnice jsou prostě úžasné 😉

antynka1
30. pro 2010

@petra.vavra copak? 🙂
@cammelia já měla plánovaného/neplánovaného takže ti neporadím....

petra.vavra
30. pro 2010

@antynka1 no dneska jsem byla na monitoru a zase si po dlouhé době hezky popovídala s PA z Nera 😉 takže ať jsou tam doktoři jaký jsou PA jsou prostě furt kvalita a to je důležité 😉

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@petra.vavra jéé zítra máš termín, toto uteklo! a jak se cítíš?

lucie.krajcarova
30. pro 2010

@cammelia my skoro plánovaně, ale nakonec šel malý dřív - ale zase císařem. s tím operatérem nevím. my měli ptáčka a byl super. a z jakého důvodu máš mít císaře?

cammelia
31. pro 2010

@lucie.krajcarova Je to čtvrtý císař, takže už to ani jinak nejde. Jinak jsem vcer mluvila s jednou bývalou PA z Nerátek a ta mi potvrdila, že na takhle rizikovou operaci (každý další císař je čím dál rizikovější a náročnější na provedení, kvůli zjizvenosti dělohy) by z Nera chtěla jedině Bilinu, případně Wintera, nikomu jinému že by se tam do rukou nesvěřila.

lucie.krajcarova
2. led 2011

@cammelia tak to jo, to nebude jen tak. bude to pěkně složité, to je jasné.

ivana24
3. led 2011

Tak co petra.vavra...jak si na tom??????? Jak se cítíš? Už přesluhuješ...tak šup šup do Nera ...už se na malou či malého těšíme 😉

petra.vavra
3. led 2011

@ivana24 ani mi nemluv...vypadá to, že to donosím, až do čtvrtka, ale to asi doma už umřu...je to strašný, už se nemůžu ani hnout, jak mě bolí celé tělo....neboj, dám vědět 😉

petka80
3. led 2011

@petra.vavra jé, tak to je hrůza, to je děsný ☹ Já Elišku přenášela víc jak týden a taky jsem myslela, že to nepřežiju 😔 Tak se drž, snad si to to prtě už rozmyslí a vykoukne!
A s těma PA máš pravdu. Jsou tam fakt úžasný!

petra.vavra
3. led 2011

@petka80 jj, taky mám k dobru týden, akorát bych o něj teda moc nestála, ale nedá se nic dělat...jediné co bych mohla je celý den spát, ale Terce se to moc nelíbí 😀 aby maminka pořád spala, tak to nějak doklepeme...na jednu stranu už se moc těším, ale na druhou se dost bojím ☹ ...vím co mě čeká a to se mi moc nelíbí...T se narodila dřív a vyvolávala se a tohle mrně jsem donosila až až a taky se má volat....grrr...tak snad by mohlo být hodnější né 😅

lucie.krajcarova
3. led 2011

@petra.vavra ahojky, tak miminku se nechce ven? no aspoň že tě nenechají přenášet moc dlouho, to je o nervy... 6.1. je docela pěkné datum. o den dřív mám narozky 🙂

antynka1
3. led 2011

@petra.vavra tak držím palce... Já taky přenášela, tak vím, jaký to je 😉 Drž se!

ivana24
3. led 2011

@petra.vavra VYDRŽ.... už to máš za pár 😉

petra.vavra
3. led 2011

@lucie.krajcarova no si říkám, že na Tři krále je hezký datum, ale být to 31.12. byla bych upřímně raději....ale s tím nic nenadělám 😅
@antynka1 @ivana24 děkuji za podporu, budu se snažit vydržet, ale zase až tak na tom nelpím 😀

antynka1
5. led 2011

@petra.vavra tak jak jsi na tom? Jestli pořád nic, tak zítra držím pěsti!!!!

lucie.krajcarova
5. led 2011

holky, Petra už má holčičku Viktorku!!! vím to z jiné diskuze!!!

antynka1
5. led 2011

@petra.vavra moc gratuluji k Viktorce!!!
@lucie.krajcarova dík za zprávu 🙂

ivana24
5. led 2011

@petra.vavra jeeeeeee, velká gratulace k Viktorce, doufám, že jste obě ok 😵 😵 😵

petra.vavra
9. led 2011

@antynka1
@ivana24 ahoj holky, díky za gratulace...jsme doma, tak se tak nějak zžíváme dohromady...později napíšu více 😉

ivana24
9. led 2011

@petra.vavra no a jak malá, kolik měla když se narodila a byla si v Nera spokojená? 🙂 až budeš mít čas tak určo napiš 🙂

petka80
9. led 2011

@petra.vavra taky moc a moc gratuluju!!! Užívej si ty krásný první dny s miminečkem 😵 😵 A jsem moc zvědavá na detaily.

pettit
10. led 2011

Tak to vypadá, ž Neratovice jsou pro těhulky pořád "in". Těhulek čekajícíh na monitor v pondělí tam bylo minulý týden požehnaně 🙂. Nakonec jsem musela na monitor nahoru do porodnice, jelikož by to paní dolu nestihla. Kontrolovala mně velice příjemná, ale velice mladá paní doktorka Dvořáková (nebo tak nějak). Tento týden mi doporučili přijít na kontrolu ve středu, tak jsem zvědavá, který z doktorů tam bude a kolik maminek.

hest
10. led 2011

@pettit když sji am šla poprvé na ten 36. týden, objednávala ses telefonicky, nebo jsi jen přišla? já už to zapoměla...

hest
10. led 2011

@pettit když jsi tam šla poprvé na ten 36. týden, objednávala ses telefonicky, nebo jsi jen přišla? já už to zapoměla...

pettit
11. led 2011

@hest neobjednávala jsem se. Jenom jsem tam šla. Ani ty holky, co tam seděli se mnou, se tam neobjednávali. Prostě přijdeš s těhulkovskou knížkou a močí a sedneš si před dveře u monitoru. Po monitoru se přesouváš do ambulance k panu doktorovi. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru