Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

hani1234
29. bře 2016

@fififjonka Takže též nemáte vyjednanou PA dopředu ?? Já bych teda taky radši někoho mírnejšího 😀 Ne žádnou údernici .. 😀 Uvidím .. Stejně žádnou tu PA neznám osobně, tak nevím, koho bych volila .. Stejnak jsou všechny určitě super 🙂

fififjonka
29. bře 2016

@hani1234 právě, také žádnou neznám, ale dula má z Neratek zkušenosti a všechny PA chválila, a důležitý je prý říct si, jak to chceš (bez rádia, klid, tma..) a jak nechceš (sepsané porodní přání čtou a řídí se jím) Já ani nevím, jak se jmenovala ta údernice 🙂 Přeji příjemné těhotenství a bezproblémový porod podle tvých přání.. mně už se to blíží, tak pak písnu zkušenosti.

hani1234
29. bře 2016

@fififjonka Jee, tak už to máš za pár .. Také přeji porod dle tvých přání, určitě bude vše tak, jak má být !!
A budu se těšit na reference , určitě budou jen ty nejlepší !

hlasil
29. bře 2016

@reziinnka Myslím, že ta slovenská doktorka se jmenuje Matlovičová nebo tak nějak, mrkni na jejich web, nevím, zda jsem nezkomolila jméno.

janiczkas
29. bře 2016

@hani1234 Já mám třeba domluvenou Ditu S. a minulý týden jsem osobně v prémiové ambulanci s jinou maminkou na monitoru potkala PA Květu (ta na mne udělala velký dojem, moc příjemná) a PA Járu T.

Já se do Neratovic chystám ještě příští týden, budu přesně 38.tt, doktor Lidák mě chce vidět a rozhodnout jestli po sekci a jiných mých "diagnózách" můžu rodit vaginálně nebo bude rozumné zvolit SC... Tak uvidíme no.

dvvd
30. bře 2016

Tak ja mám za sebou čerstvě sekci v neratovicích, druhou a byla u toho Květa a musim říct, že super, synka mi hned dala ke mě a přiložila na kojeni, nijak mu nepomahala a nechala ho přisat a donesla mi ho na pokoj pak za mnou byla i druhy den byla opravdu super podpora a to sem ji zaplacenou neměla, jen se tam prostě naskytla. Jinak celkově pobyt v neratkach super, všichni milí, vstřicní a ochotní to ja z Podolí vubec neznam. PO 72 hodinách nás pustily bez problemu domu. Jedina moje vytka je malo jidla, ty tři jídla denně prostě pro kojicí nestačí. Naštěstí manžel vozil svačiny 🙂

ponickova
30. bře 2016

Teď jste mě nahlodaly, jestli Járu nebo Květu. Já se pořád teda nemůžu rozhodnout, jestli do soukromé PA vůbec jít nebo ne. Vím 100%, že pokud to půjde, chci do Neratek, ale to je zatím tak vše, v čem mám jasno.

pekkaa
30. bře 2016

@ponickova obe jsou super😉.
A v kolikatem si tydnu? Radim resit radsi drive. Ted totiz maji stopstav v Neratovicich

janiczkas
30. bře 2016

@pekkaa přesně tak a soukromá PA ti zaručí, že tě k porodu přijmou i když mají stopstav.. Pokud bych měla dát na svůj první dojem, když jsem Járu a Květu viděla osobně v poradně s 'jejich' rodičkami, já bych si vybrala Květu. Ale Jára má fakt renomé...

ponickova
31. bře 2016

@pekkaa: Začínám 13tt. Já jsem zatím předběžně domluvena s Járou, že se jí ozvu po screeningu.

O tom stopstavu jsem to nevěděla, i když asi není divu. To mě asi nejvíc děsí a dokážu si představit, že to rodící ženě moc na klidu nepřidá...Mám v planu mit jako źachranu, kdybych rodila dřív nebo se něco stalo, Podolí (jsem z Prahy), kam už se musím hlásit za týden. Z pražským porodnic mi přišla jako nejschůdnější.

janiczkas
31. bře 2016

@ponickova Kritérium pro porod v Neratovicích je 36+0tt, pokud žena rodí dřív, musí jinam...

bramarfi
31. bře 2016

Od začátku jsem si přála rodit v Neratovicích, měla jsem domluvenou Járu T. Několikrát jsme se sešly, všechno mi vysvětlila, poradila. Když mi praskla voda v 35+6, 24 hodin předtím, než mě Neratovice mohly přijmout, byla mi oporou na telefonu a doporučila mi jet do Mělníka. Je zlatá 🙂

ponickova
31. bře 2016

@janiczkas: ano, to vím. Proto mám pro tyto případy v záloze Podolí (pokud se tam stihnu zaregistrovat). 🙂

@bramarfi: To je pech. Vidíš a já bych řekla, že takových 24 hodin už nebude hrát roli. A jaký byl Mělník?

pekkaa
31. bře 2016

@ponickova ja to mela uplne stejne. Taky jsem se pro jistotu zaregistrovala v Podoli. Taky mi prijde, ze je relativne na Prahu nejlepsi. Doporucuju nainstalovat si nejaky Form filler a udelat to fakt presne v 8:00, jinak je hodne mala pravdepodobnost, ze se to povede..
S timto se mi to povedlo.
Jara je fakt zlata. A jeste mas cas, ale dobre, ze to resis uz ted. Oni jinak normalne rikaji, ze staci zavolat nejake 3 tydny pred tim 36+0 a prave kdyz tam ted holky volaj, tak rikaji, ze maji stop stav..

hani1234
31. bře 2016

@ponickova Já jsem 29 tt a říkali mi , ze volám ve správnou dobu kvůli registraci ..

ponickova
31. bře 2016

@pekkaa: diky za tip na form filler, hned dneska zkusim neco nainstalovat a vyzkouset. 🙂 A ty mas nakonec Jaru?

pekkaa
31. bře 2016

@ponickova jj, mam Jaru 😉

hani1234
31. bře 2016

Holky, uf, teď jsem volala do Neratek kvůli PA a mají už všechny PA plno, naštěstí L. Vejvodová se mě ujme.. To se mi ulevilo .. !!

ivus_16
31. bře 2016

@hani1234 Hani, a tys tam volala na svůj konkrétní termín? To jde objednat PA i přímo takto přes porodnici? Já jsem myslela, že to jde jen soukromě, ale asi teda všechny stojí těch 10tis, že? Dekuju 🙂

dvvd
31. bře 2016

Stop stav je ted v Neratkach skoro kazdy vikend, brezen a duben baby boom 🙂 holt plodny leto 🙂

nutina
1. dub 2016

Ahoj, pridavam zkusenost s porodem v Neratovicich. Mela jsem naplanovany vyvolavany porod 26.3. Po 2 tabletach a injekcia jsem porodila prirozenym porodem 27.3. za pomoci perfektni mlade PA, bohuzel si nepamatuji jmeno. Od pondeli mela nemocnice stopstav ale na peci pacientek to nebylo vubec znat. Sice jsem se nedostala na nadstandard ale na 4-pokojak, ale nastesti jsem mela fajn spolurodici zeny. Na 1000% spokojenost jak s porodnim tak pediatrickym oddelenim.

yvetta
1. dub 2016

Ja som rodila v cervenci pred rokom a mali tam stopstav, ale ja som mala externu sukromnu PA co s nimi spolupracuje a prijali ma aj ked mali stopstav asi niekoho poslali uz domov a to som bola myslim posledna a uz viac neprijimali po mne 😀

sixt24
5. dub 2016

Jsem objednaná k dr.Csicsaiové jakou máte zkušenost 🙂

reziinnka
12. dub 2016

Hani 1234: Ahoj, rodila jsem v Neratovicích a nikde jinde bych už nerodila, zkušenost je výborná. Cejtila jsem se tam jako doma, prostředí hezký a sestřičky super, stále se starali, stále se ptali co a jak. Porod jsem měla taky super, stále tam chodila asistentka mě kontrolovat, dala mi tam zvoneček, abych zazvonila kdyby náhodou něco. Porod jsem měla rychlí, rodil mě primář a mladá slovenská doktorka a super. Poporodní péče byla taky skvělá, odvedli mě ze sálu, pomohli mi se vysprchovat a chodili večer na pokoj kontrolovat miminko a jestli je vše v pořádku. Takhle to nestojí nic, jen jsem platila pokoj, ale četla jsem, že vybraná asistentka stojí okolo 10 000Kč. A moc si chválili p.Trhoňovou, která mi dělala monitory. Byla skvělá, povídala si ráda, byla milá a tak 🙂 🙂 🙂

bramarfi
12. dub 2016

@ponickova Já se Járu trochu pokoušela zmanipulovat, jestli by to přece jen v Neratovicích nešlo, a ona mi řekla, že pro porodníky to problém není, ale že by pediatři mohli vyhodnotit, že miminko potřebuje speciální péči a malou by mi převezli do Mělníka nebo Prahy – a tomu jsem se chtěla vyhnout. Tak jsme se s manželem rozhodli jet do Mělníka rovnou. A jsme spokojení, nemůžu nic vytknout 🙂

hani1234
12. dub 2016

@reziinnka Moc děkuji za referenci !! Již mám zajištěnou PA (kvůli tomu, aby mě přijali, i když by byl stop stav, chci mít jistotu !) . Slyšela jsem chválu i na PA Miladu Barešovou . Počítám, že všechny budou skvělé profesionálky .

yvetta
13. dub 2016

ja som mala problem len s 1 PA, ktora mi nevedel zaviest cievku a lekar ju sprdol, ze akoze co tam robi, ked mi nevie najst mocak😀 takze tu necchem vidit ani zdialky, musel jej s tym pomoct lekar asi by sa mala ist preskolit 😀

kacorina
13. dub 2016

@hani1234 neboj.Přesnĕ tak všechny do jednoho.Nejenom porodni sestry .ale i dětske setry.Planuješ porod v Neratovicich?

hani1234
13. dub 2016

@kacorina Ano, plánuji porod v Neratovicích , Prahu jsem zavrhla .

kacorina
13. dub 2016

@hani1234 jak to màš s Prahou zkušenost?A uz jses byla podívat v Neratovicich.?Pořádaji myslim prohlídky porodnice

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru