Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

lucie.krajcarova
15. říj 2009

simčo, gratuluji ti k výběru porodnice 😉 hned bych tam šla znovu 😅

bigsimona
15. říj 2009

Děkuji mám tam i gynekologa takže to docházení není problém.Sestra tam rodila dvakrát má dvě krásné a zdravé holčičky 😵 miluju děti i vím co obnáší výchova a péče. A moc se těším na to až si to budu moci prožít s vlastním miminkem.Už pomalu začneme nakupovat věcičky a na to se těším nejvíce.Je to kouzelné a roztomilé když je to tak maličké.Ty oblečky jsou úžasné

lucie.krajcarova
17. říj 2009

Jé, Simčo, vy jste na úplném začátku, to je moc krásné! doufám, že vám není nějak moc špatně. mně bylo fajn, jen se trochu roztahovala děloha, tak to malinko bolelo. Už jste se byla v porodnici podívat? asi za sestrou, že? Mně se tam strašně líbilo, mají to hezky barevně upravené, člověk si nepřipadá jako v nemocnici 😉

bigsimona
17. říj 2009

V porodnici jsem byla a nekolikrat moc se mi tam libilo a pry se o ni i dobre starali.Spatne mi neni jen chodim casto na zachod a to je otrava 🙂 Nejhorsi je kdyz to budi v noci.Jdu na kontrolu devateho listopadu tak si chci hned nechat udelat fotku.Je to kouzelne kdyz je to malinke 😉

lucie.krajcarova
18. říj 2009

a ještě kdo je tvůj gynekolog? pár jich tam znám osobně 🙂

bigsimona
19. říj 2009

můj gynekolog je Toupalík. 😉

danika1211
19. říj 2009

ahojte..ja tiez premyslam nad porodnicou v Neratovicich..najskor som zvazovala Brandys versus Neratovice..ale po precitani roznych clankov som Brandys zacala pomaly zavrhovat..ako vidim Neratovice su v kvalite starostlivosti na tom omnoho lepsie..

bigsimona
20. říj 2009

Ahoj porodnice v Brandyse byla vyborna ale loni ji koupil novy majitel a celkove gynekologie i porodnice jsou hrozne.Sestra tam rodila a malem ji zabili syna.Ja jsem tam lezela kdyz mi praskla cista a taky mi neudelali zadne vysetreni ani mi nerekli o co jde.Nechali me tam tyden lezet a pak me poslali domu.Šla jsem do neratovic k doktorovi a ten mi rekl ze mi praskla cista a udelal se zanet ktery byl hodne zanedbany diky doktorum v Brandyse.V neratovicich rodila sestra dve holcicky a nestezuje si tak proto jsem se rozhodla pro neratovice 😉

petka80
21. říj 2009

Holky, takže registrovat se v Nera nemusí? Na stránkách mi přijde, že mají nějaký zastaralý informace. Chci tam zavolat, ale vždycky si na to vzpomenu až večer 😠
Já tam poprvé rodila a tenkrát právě nějaký registrace zaváděli, takže to asi zase zrušili, ne?
Holky od nás z termínu už se registrovali v Podolí, u Ap. a pod. a já jsem pořád v klidu, že budu zase rodit v Nera, tak bych nerada něco prošvihla. Díky za info 😉

bigsimona
21. říj 2009

Ahoj v nera se registrovat nemusis.Jen tam musis chodit na prohlidky od 36 tydne.Taky jsem se o to zajimala protoze tam chci taky rodit s tim rozdilem ze cekam prvni dite 😉

lucie.krajcarova
22. říj 2009

Simčo, tak toho lékaře neznám. ale určitě je jich tam hodně dobrých, vím alespoň o třech, co měli se mnou práci.

Petko, já se registrovala asi před rokem, takže nevím, jak je to dnes...

petka80
23. říj 2009

Simono - tak fajn, díky za potvrzení 😉

petka80
25. říj 2009

A holky, měla bych ještě jeden dotaz. Nechci malovat čerta na zeď, ale kam posílají, pokud je v N. stop stav? Protože v Praze už mě asi nikam nevezmou, pokud nejsem registrovaná 😒
Asi do Brandýsa, ne? Nebo do MB? A co je lepší? Nebo máte ještě nějakou záložní variantu?

ivana24
26. říj 2009

Petka80...já jsem rodila v Nera obě děti. Stopstav? No najdi si ty nějakou záložní porodnici a než to na tebe přijde, tak jim zavolej a oni řeknou, zda můžeš přijet 😉 Jinak 4.4. je krásný datum.....to mám svátek 😀

petka80
26. říj 2009

ivana - no já právě když byla v N. s první dcerou, tak stop stav byl (teda až po nás). Předtím mě to nějak nenapadlo řešit, ale radši bych měla něco v záloze, tak jsem jen chtěla vědět, jak to mají ostatní, protože o těch ostatních porodnicích vím houby......
No jo, 4.4. je pěkný, ale to je termín podle MS, takže kdoví, jak to nakonec dopadne, že..... 😉 😀

petra.vavra
26. říj 2009

peti, ani já neřešila stopstav v Nera, když jsem přijela, vzala jsem si poslední volnou postel 🙂. V záloze jsem jinou porodnici neměla, řekla jsem, že tam porodím třeba na chodbě, protože jsem jinam nechtěla 😀 😀 😀 . jeď se podívat, do těch dalších porodnic, myslím, že osobní dojem je vždycky ten nejdůležitější 😉

petka80
26. říj 2009

petra - no já to taky moc řešit nechci, taky chci jedině tam 😀 😀 😀
Nikam jinam se mi moc nechce, pokud nevyjdou N., tak už je to stejně asi jedno 😅 Asi si pak akorát sepíšu tel. seznam porodnic, které by připadaly v úvahu kvůli poloze, abych aspoň něco měla. Takže asi Bulovka, Vinohrady (ale tam je to prý děsný), Brandýs, MB .... 😖
A přeju hodně štěstí ve snž 😵

petra.vavra
26. říj 2009

peti- díky 😉 , ještě jsem ti chtěla říct, že je nejlepší než pojedeš do porodky, tak tam zavolat, aby jsi nevážila cestu a oni ti nakonec řekli, že byla zbytečná. Měla bys alespoň víc času na rozmyšlenou, kam jinam vyrazit 😀 😀 😀 nebo přijet do Nera na poslední chvíli a to už tě nemohou nepřijmout 😉

petka80
26. říj 2009

peti - jj, to zavolám, to jo, i s Aničkou jsme volali. Přeci jen to nemáme úplně nejblíž. Hm, přijet na poslední chvíli, to asi nebude můj případ, na to jsem moc plašan 😀
S A. jsem přijela s kontrakcema po 5 minutách a přesvědčená, že rodím, tam mi ale řekli, že jsem otevřená na 1 cm 😅 No ale už si mě tam nechali a malá se narodila až druhý den večer 😉 Ale kdo ví, druhý porod prý bývá rychlejší, tak se nechám překvapit.......

lucie.krajcarova
26. říj 2009

Petko, taky budeš mít dubnové mimi jako já 🙂 klidně bych se na tebe přišla podívat! určitě neratovice vyjdou! my si taky volali předem, ale z jiného důvodu,měla jsem mít plánovaného císaře, ale začaly kontrakce o pár dní dřív.. vidím, že Anička ještě nemá dva roky, ale rodičovskou máš na tři roky, že jo? ptám se jen proto, že já na dva a pak plánujem druhého, teda nejlépe z jedné rodičovské do druhé 🙂

petka80
27. říj 2009

luci - jj, dubňátko 😵
No jo, rodičovskou jsem si dala na 3 roky, takže na tom trochu prodělám, ale zas když se to muselo určovat, tak jsem si nebyla tak jistá, kdy bude druhé mimi, jak se podaří a tak, hlídání žádné nemám, tak jsem to nechtěla riskovat, navíc původně jsme plánovali rozestup spíš 3 roky než 2 😉
Ale Martínek je ještě malej, vy máte času dost 🙂

lucie.krajcarova
27. říj 2009

Petko, tak jsem to spočítala, že na to máme 9 měsíců 🙂 a vzhledem k tomu, že druhého beránka nechci 😀 tak ještěě míň. čas letí jako blázen..

petka80
27. říj 2009

luci - tak to jo, budu držet palce 😉 🙂

lucie.krajcarova
27. říj 2009

holky, tak jsem si všimla, že na stránkách nemocnice chybí mudr ptáček, který mě operoval 😲 byl to super císař, co mi udělal, domů jsem šla po 3 dnech a o jizvě nevím.... byl to fakt machr. a jeho manželka byla vrchní sestra, dnes je to Jitulka, která byla moje porodní asistentka, té to moc přeju 🙂

hest
30. říj 2009

Ahoj, měla bych dotaz. Nad těmi Naeratovicemi hodně zvažuji, ale jsem už registrovaná u Apolináře. ráda bych si Ner. nechala jako č. 2, kdyby u Apol. měli plno, no nevím jak to provést..jestli si člověk pak zavolá, když rodí, kde mají volno..a v případě že bych si to kompletně rozmyslela..jde to? Neb na poslední ultrazvuk jdu k Apolináři..a pak najednou chodit do Ner.....

petka80
30. říj 2009

hest, já bych řekla, by to šlo. Já např. chodila až do konce na kontroly a monitory ke svému gynekologovi a do N. jsem jela jen jednou na jakousi prohlídku a sepsání porodopisu nebo jak se to jmenuje, prý aby se pak s tím nemuselo otravovat při porodu - sepsání základních dat o mě, těhotenství, zdr. stavu a pod. Jinak jsem tam jela až na porod. Tak jenom, že o tobě nebudou nic vědět, ale s tím se taky musí počítat....... 😉

lucie.krajcarova
30. říj 2009

Hest, souhlas s Petkou, jen pokud nebudeš mít komplikace, jako poloha KP, to by tě měli průběžně kontrolovat a navrhnout termín císaře. a co mít dvě registrace rovnou? Porodopis se mnou psali na monitoru - tam jsem chodila od 36tt.

hest
30. říj 2009

Díky za názor. 19. jdu na ultrazuk k Apolináři, tak pak uvidím, že bych se jela podívat do těch Neratovic-)

lucie.krajcarova
30. říj 2009

Hest, dej vědět, jak se ti tam líbilo. mně to uchvátilo už při první návštěvě a to jsme přijeli pozdě 😀 byla to organizovaná prohlídka porodnice.

petka80
31. říj 2009

Tak to mně se zas ta porodnice na první pohled moc nezdála 😒 A hlavně manželovi moc ne, ten říkal něco v tom smyslu, že se mu to tam moc nelíbí, no ale když jsem si to prý vybrala, tak že jemu je to jedno 😀
Ale pak při porodu to byla naprostá paráda, fakt jsem tam z toho byla nadšená. Zrovna dneska jsem na to zase vzpomínala a to, že mám na porod nádherné vzpomínky je z velké části dané tou porodnicí 😵
My hlavně měli štěstí, že byl volný jednolůžák, tam jsme vlastně strávili celou 1. dobu porodní spolu, pak na sále jsme byli tak dvě hodiny a hned po porodu mě zas odvezli na pokoj a tam už jsme pak byli tři 😵 A i po porodu pak tam s námi asi 2 noci spal, si nedovedu představit, že by jel domů a nás tam nechal 😅
No a hlavně jsou fakt v pohodě, plně respektovali moje přání a celkově to bylo takový přátelský a pohodový.....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru