Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

petronelie
7. led 2009

Ahoj ivano,
můj je taky otočený....z KP do polohy příčné, takže se zatím hlavička dolů nekonala. Ale prý je ještě čas.
Jinak se domluv s primářem a zajdi si do kartotéky sepsat porodopis a oni ti dají všechny potřebné papíry. Já je dostala od svého doktora, ale vím, že nám PA říkala, ať sepíšem porodopis se sestrou v kartotéce. Zeptej se Biliny, určo poradí. Já to budu sepisovat (ten porodopis) až před porodem, protože na monitor půjdu ke svému mudru a do Nera to mám hodinu cesty, tak se mi tam nechce trmácet jen kvůli papírům, protože třeba tam pak bude plno a já tam ani rodit nebudu. Na to nás taky připravila ☹

A sluni bude určitě ok 😉

lenka1302
7. led 2009

Ahoj holky,tak už se vám to blíží 🙂

Ivano,ten papír o narození dítěte jsem dostala v porodnici,když jsem byla na prohlídce,ale jinak bych ho dostala od sestřičky kam jsem chodila na monitor a ta se mnou sepisovala i porodopis.Pokud teda chodíš na monitor do nemocnice v Neraotovicích.

ivana24
7. led 2009

Leni, díky. Monitor mě čeká za 14dní, tak se tam domluvím. Už se to blíží, to je šílené.
Petronelie: Tak takhle si hajnul Filip, malá je zatím KP úplný, já už po zkušenostech s Filipem nevěřím, že se obrátí. V podstatě je už od 24tt stejně 😢 . No ale hlavně aby byla OK.

petronelie
8. led 2009

Ivano ahojky: A Filip šel nakonec císařem?

sluninka
8. led 2009

ahojte holký..tak hlásim, že jsme stále 2v1 😀 zítra jedu zase na kontrolu a mám zrovna termín, tak uvidim co mi poví novýho...jestli teda něco poví...cejtim se fajn, poslíčky jen takový to tuhnutí dělohy, občas pravidelný, pak zase dlouho nic...tak uvidíme 😉

ivana24
8. led 2009

Petronelie: Ano, Filda je akutním císařem, do plánovaného nevydržel - nakonec vše OK(šel na svět 37+1). Musím říct, že v Neratovicích to zvládli exkluzivně a to to byl pátek den voleb 😀 . Rodil mě Sadílek a Šach. Proto volím opět Nerátky. Sestry byly úžasné, celou dobu se řehtaly a dělaly si legraci z manžela, ten byl z toho docela vyjukanej, no docela dost vyjukanej....
Sluninko: Jak 2v1, my tady čekáme že se ozveš, že Natálka je na světě. Já teda neměla poslíčky při prvním vůbec, jen den předem strašný průjem a druhý den mi praskla plodová voda....Moc na tebe myslím, drž se a vše zvládni!
Jinak dnes jsem byla na kontrole, docela sranda. Malá tam sedí stále jak královna a ani se nehne 😕 , takže nás čeká druhý císař. No nedá se nic dělat, jen aby tam do termínu vydržela 😝

lucie.krajcarova
9. led 2009

Sluninko, držíme palečky!

uyvona
10. led 2009

Ahoj holky,
tak jak se těšíte na porod, některým se to už blíží.
Lucko, někde jsem četla, že se budete stěhovat do Tišic (myslím,že na jiné diskusi to bylo). tak to budeš bydlet asi 3km ode mě. Já jsem ze Všetat 😉 , což je hnedle vedle 🙂

lucie.krajcarova
10. led 2009

yvono, tak to je super, máš pravdu, do března bychom tam už měli být. Do Všetat jezdí vlak z Prahy, který občas v Tišicích nestojí, to je občas pech 😉

sluninka
13. led 2009

ahojté hokýýý... tak pořád nic..dnešní monitor Natálka celej prospala, u dr nic novýho...dlaší kontrola v pátek 😅

ivan...mě dr řekl, že malá není ještě úplně sestouplá dolů, že neví jestli nemám na ni mopc úzkou pánev, takže je možný, že mě taky čeká císař 😅

se picnu z toho čekání, ona snad čeká na jaro až bude venku tepleji 😀

kacabik
13. led 2009

Ahoj Sluniniko, vidim ze mame stejny termin a stejne netrpelive cekani...My zitra nastupujeme do Podoli a asi nas zacnou nacvicovat Vyvolavaci procedury :-O Myslim,ze holky cekaji na oblevu. K.

ivana24
13. led 2009

Sluninko: no já sleduju kdy napíšeš, že už už. A Natálka se strojí, co? Zase bedu mít od sebe svátek a narozenony co nejdéle 😀
No teda myslím na tebe!!!Už je to dlouhý, viď? Já už se taky sotva valím a to mám ořed sebou ještě 5týdnů, vůbec mi to neutíká. Co zkusit sex? prý to pomáhá 😉

sluninka
13. led 2009

kaci 😀 no tak to je na dlouho

to už si Tě tam nechají??

ivana24
13. led 2009

Hele píšeme úplně stejně 😀

kacabik
13. led 2009

Ahoj Sluni, vypada to, ze ano. Rano se na mne podiva jeste jeden doktor a ten to rozhodne. To je taky docela neprijemny pocit - vubec nevim, jak to dopadne...

sluninka
13. led 2009

ivan... 🙂 sex byl hned dneska jak jsme dorazili z kontroly, nevim jestli ze mě pak vylezla hlen. zátka nebo co to bylo, takovej šílenej hnus, fuj, hrůza a děs..ale zase co tady čtu, tak nebyl krvavej a zase tolik toho nebylo...tak čekáme a čekáme... v pátek zase na monitor, se picnu 😕

kaci...taky bych chtěla už nějaký jednání co bude,tohle je na hlavu 😅

kacabik
13. led 2009

Sluni, nejlepsi se bude jich rovnou zeptat co maji v umyslu dal. Ja uz jsem byla moc nervozni z toho,ze se nic nedeje a tak jsem se jich zeptala, jak dlouho mne nechaji prenaset a co se da delat. Pani doktorka se podivala na vsechny monitory, nalez a dalsi veci plus ten vahovy odvah to podepsal. Oni nejak nemeli moc v umyslu nechat mne prenaset dele nez tyden, tyden a kousek.

sluninka
13. led 2009

kaci...no v pátek už se v tom šťourat budu...v pondělí by to pak bylo 10dní, takže budu sondovat co bude dál, nechci aby malá pak vylezla a měla delší nehty než já, jak bude přerostlá 😀 pak bysme museli z porodnice rovnou na manikůru 😀

kacabik
13. led 2009

🙂))) To je jasny. Zrovna jsem si do porodni tasky pribalovala kojenecke protiskrabickove rukavice. Tak moc doufam,ze UZ zitra..... A Tobe prirozenou cestou - do pondelka je dloha doba...

sluninka
13. led 2009

kaci..tak ty mám v tašce taky, lak na nehty neberu 😀

kacabik
13. led 2009

🙂 na to maji holky jeste hodne casu. ja si jdu dat jeste horkou vanu - dneska jsem vyzkousela schody, vytirani tak jeste vana do tretice... nemyslim si sice,ze bychom se rozjeli prirozene ale kdo vi... priroda je mocna. tak kdybych se neozyvala, tak si nas tam nechali a ozvu se po dni D. moc ti drzim palce! k.

sluninka
13. led 2009

tak Ti držím palce, ať se to ještě umoudří a rozjede se to samo...kdyby Ti něco pomohlo, tak napiš sem tip jak na to 😀

lucie.krajcarova
13. led 2009

Holky, moc vám držím palce, ať už to je brzy!!

ivana24
14. led 2009

Sluninko,
já myslím, že si tě v pátek nechají v Nera. Se mnou tam taky ležela holčina, co týden přenášela, no a já jí pak v noci měřila kontrakce 😝 , pak jsem jí poslala do té jejich úžasné vany a skoro ani nedošla do sesterny a bylo tu 😲 . Moc myslím, zmáčkni doktora, ať tě tam raději nechají, budeš pod kontrolou 😎 . No mě teď kleslo strašně břicho, tak doufám, že vydržím aspoň do 38tt....to jsou zase opačné starosti.....

petronelie
14. led 2009

sluní, no nepovídej. Ještě jste holky spolu 2v1,ju? Ty tam snad počkáš na mě, ne? Držím palce, ať je Natálka brzy u Tebe v náručí!!!

lucie.krajcarova
14. led 2009

holky, kolik stojí v Nera epidurál?

ivana24
14. led 2009

Lucko, já neplatila nic, ale měla jsem císaře. Myslím, že jsem někde četla, že holky i u normálního porodu nic neplatili

lucie.krajcarova
14. led 2009

tak to je fajn, v Krči to prý stojí 5600!!!

uyvona
14. led 2009

Lucí Almeda si inkasuje asi 3tisíce za Epi, ale také jsem někde četla, že někdo neplatil.

Jinak si myslím, že za chvíli tady budou na světě 2miminka od Sluninky a Kacabika. Já také přenášela a měla jsem to 41+5, kdy mi to vyvolávali. Neměli by jste překročit 42tt, takže to musí být už každým dnem. Tak jsem zvědavá. Vyvolávaný porod v Nera má jednu výhodu, že máte jistou postel 😉 . Já to tak měla a hnedle jsem byla vnitřně klidnější. Přeci jen, teď je doba, že člověk neví, kde pořádně porodí a je fakt, že ta nejistota je pěkně na psychiku, což je to poslední, co nastávající mamina potřebuje. Mě to nervovalo dost, a pak to ze mě opadlo, když jsem to tam měla dohodlé a bylo mi lépe. Ta představa, že budu rodit jinde, nežli jsem chtěla mě fakt děsila 😲
Holky, k jakému lékaři tam chodíte po monitoru?

ivana24
15. led 2009

uyvone - čauky mamino, užíváš si to, co? No už bych taky chtěla, ale malé je teď ještě pořád lépe v bříšku, tak ať ještě chvíli vydrží 😅 No já jsem o epi taky někde četla a fakt nevím, jak je to u normálního porodu....asi bych se raději zeptala dr. nebo přímo napsala maila do porodnice Neratovice, prý odpovídají na vše.
Já chodím po monitoru k prim. Bilinovi, je fajn, už jsem u něj cca 10let (rodil mi synovce, Filípka Šach a Sadílek). No a tom místu ani nemluv nebo spíš ani nepiš. Já teda mám plánovaného císaře, ale malý to nevydržel a šel dřív....tak nevím. Uyvono, když jsi rodila, tak měli plno? Mě pořád uklidňuje to, že v zimě je těch dětí méně i když při dnešním babyboonu, že? 😲

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru