Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

petra.vavra
10. čer 2010

Ahoj holky, tak bez vody muže být max 48 hodin od odtečení. Vím to z vlastní zkušenosti a stihla jsem to těsně 😀 . To, že odteče voda, neznamená, že tam není. Ona se stále vytváří. Proto každá rodička po 12 hodinách dostane antibiotika kvůli infekci, protože porodní cesty jsou otevřené.
Jinak já byla včera na krvi a dostala jsem těhu průkazku, ale ani jsem si to neužila, protože ta paní co mi jí vyplňovala je tedy pěkně nepříjemná na což v Nera nejsem zvyklá. Studená, jak psí čumák. Člověk jí popřeje hezký den a ona čumí.....no ještě, že mi to vynahradila sestřička u doktora. Večer mě chytla taková migrena, že jsem si musela vzit prvni prasek v tehu, ale to se nedalo vydrzet. Patrně ten tlak a to jedeme za hodinu do školky a vracet se budeme v tom nejhorším. No jsem na sebe zvědavá 😉 . Hezký den všem 🙂

janar12
10. čer 2010

@lucie.krajcarova to neva, ja to stejne nijak neovlivnim, kdy se mimco rozhodne vylezt, takze to bylo spis ze zvedavosti, abych vedela, ktery den si prat vic a ktery min 😀

lucie.krajcarova
10. čer 2010

Petro, gratulace k průkajdě, to je pěkné, že jsi už tak daleko 🙂 a kam chodíš, někam do soukromí?
budu muset té Antynce napsat, jsem napnutá jak struna 🙂 my ji totiž půjdem navštívit, mohlo by to vyjít na zítra 😀

Jani a odkud jsi?

jula81
10. čer 2010

Luci, jsem z Prahy, mame to tam tak na hodinku cesty. Doufam, ze vydrzim 😀

petra.vavra
10. čer 2010

@lucie.krajcarova já chodím do Neratovic k Bilinovi, protože to sem k němu mám nejblíž, co jsem se přestěhovala, ale kdyby odešel on, jdu i já 😀

lucie.krajcarova
10. čer 2010

Tak holky, antynka zatím nic, ráno dostala vyvolávačku, tak čeká... 😒
Petro, z Boleslavi to máš docela daleko ne?

lucie.krajcarova
10. čer 2010

Jula, nebudeš si vyplňovat profil? takhle ani není vidět, který jsi týden.

lendam
10. čer 2010

chudak Anty, tak nas Lucie informuj, co se s ni dal deje.. Kez by ta vedra polevila!

petra.vavra
11. čer 2010

@lucie.krajcarova mám to 30 minut cesty, což je rychlejší než pro některé z Prahy 😉 , pozdravuj Anty a že jí moc moc držíme palce 😉

lucie.krajcarova
11. čer 2010

Petro, tak to jde. furt je to příjemnější cesta než do Prahy... tam se vždy zaseknu na semaforech a naberu až 15 minut. a to nemluvím o zácpách na dálnici...

lendam
11. čer 2010

Lucie, máš zprávy od Anty, jak se to vyvíjí?

petka80
11. čer 2010

Jémine, já myslela, že Anty už to má za sebou a ona chudák ještě nic. Moc na ni dneska myslím!

misha_hl
11. čer 2010

Ahojky holky,

Moc nedočítám, nějak nejni čas :D Antynce držím palce, ať to má rychle za sebou.

lendam
11. čer 2010

@lucie.krajcarova Ahoj Lucie, žádné zprávy o Anty?

lucie.krajcarova
12. čer 2010

AHOJ HOLKY, ANTYNKA MÁ KRISTÝNKU!!!! NARODILA SE VČERA V JEDNU ODPOLEDNE!!!!
omlouvám se, že píšu až teď, klekl mi notebook.. ted si půjčuju od Manži.

petra.vavra
12. čer 2010

tak to je úžasné, velká gratulace 😎

lendam
12. čer 2010

super! Mam dotaz-po sekci davaji na jipku nebo na normalni pokoj? Dik, L

lucie.krajcarova
12. čer 2010

Leni, na normální pokoj a je to super, brzy můžeš mít broučka u sebe!

lendam
12. čer 2010

tak to jsem rada. Pry budu muset 24h lezet na zadech. Mluvila jsi s Anty, je ok?

lucie.krajcarova
12. čer 2010

24 hodin? to nevím, v každém případě po císaři je nejhorší se zvednout z lehu do sedu. takže jsem si změnila postel na polosed a to šlo. s Anty jsem zatím nemluvila, ale domluvím si u nich návštěvu 🙂

petka80
13. čer 2010

Veliká gratulace Antynce! 🙂 😵

lucie.krajcarova
13. čer 2010

Tak s oběma se uvidím zítra, to se už moc těšíme 🙂

lucie.krajcarova
13. čer 2010

a taky si prohlídnu nadstandard, je na 3, ještě jsem to neviděla 🙂

ivana24
13. čer 2010

Ahoj, moc velká gratulace Antynce 😵

V Nera tě po sekci nechají zvednout a ospršit se po 12hod....Bára se narodila v 10:15 a ve 22hod jsem byla už ve spršce 😉

lucie.krajcarova
14. čer 2010

ahojky, tak jsem byla za Antynkou a Kristýnkou, jsou to obě krásný holky!!!! Kristý je malinká, i když stejně velká jako náš Marťa, když se narodil, ale člověk velmi zapomíná, jak jsou ty děti mrňavé. Má trošku žloutenku, tak hodně spinká a nechce papat... tak snad se už chytne, aby holky mohly už domů. zítra už tam budou týden, no 2 dny čekaly na císaře.. Jinak velká spokojenost s personálem, všichni jsou moc příjemní, hlavně Miládka. akorát Dr. Budka nic moc ☹ jo a Antynka se ptala na Lendam???? měla už včera nastoupit??????? tak nevím, jestli už tam náhodou není. dnes byl vyhlášen Stop stav..

keminek
14. čer 2010

gratuluji ke krystýnce, hodně štěstí! 🙂 🙂 🙂
holky, já mám okno.. jak je to s návštěvama? může se i na pokoj nebo jen na chodbu a jaký jsou návštěvní hodiny? (kdyby nebyl nadstandard).
a oni chtěj, abych se jim tam aspoň 1x ukázala.. asi ve 37. tt. nebo kdy?
jo a budka je ten velkej pán, co je na fotce na stránkách nera? proč nic moc? ¨jo je to on.. no nesedí mi už podle fotky, ale nevím proč http://www.almeda.cz/images/stories/personal/mu...
a miládka tam normálně pracuje?
já našla jen 3 jména, která mohu kontaktovat ohledně extra péče:
Bc. Věra NOVÁKOVÁ
Tel.: 737 737 256
Ivana JAKLOVÁ
Tel.: 604 922 062
Hana VEVERKOVÁ
Tel.: 723 356 670

rintintyna
14. čer 2010

ahoooj, velká gratulace antynce ke Kristýnce 😵 z toho jména mám samo radost 😵 Jakto, že Budka nic moc 😕

lucie.krajcarova
14. čer 2010

Keminek, na dveřích mají napsáno navštěvy 13-18, ale jjá sama byla za kámoškou před 12., jak jsem tam skončila na gyndě. je to hodně volné. a samozřejmě na pokoj!!!!!!
Jo od 37tt se tam stav minimálně sepsat porodopis.
Budku jsem osobně neviděla, ale antynka říkala, že je hrozně nerozhodný a furt měnil rozhodnutí...
\miládka tam je a stále skvělá. Je tam i Pavla Ptáčková, tu taky znám a i Antynka ji moc chválila. je to bývalá vrchní sestra.

petra.vavra
14. čer 2010

Holky a já zase z jednoho zdroje neratovické nemocnice vím, že Budka není špatnej doktor. Ale osobně jsem se s ním nesetkala. Musím říct, že mě tam ta skvadra doktorů nyní moc sympatická není, ještěže zůstal Winter, Bilina a Krupša. PA jsou perfektní, nesetkala jsem se tam ještě se špatnou.

rintintyna
15. čer 2010

Tak já byla s Budkou moc spokojená, ale je pravda, že moc práce se mnou neměl, vlastně ano, potom jak mi vyndával tu přirostlou placentu, tak Věrka říkala, že se teda pěkně zapotil, ale zase se mi líbilo, že nám dal víc jak předepsanou hodinu na to abychom vyzkoušeli vše možné, jak jí dostat ven přirozeně 😉 a jinak je to takovej medvídek, já si nemůžu pomoct 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru