Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

misha_hl
15. srp 2010

@lucie.krajcarova Luci dík. Přijde mi hrozně malinký proti klukům, ale ti byli ještě menší 😀
Holky se zeptám i vás, jak jste si ošetřovaly nástřih, aby se to rychleji hojilo??? Bolí to jako prase, sedět normálně nemůžu, mám problém i s kruhem 😨 ☹ Sprchuju jak to jde větrám, snažím se to moc nenamáhat, ale když mám jít nebo sedět bych se po... Takže sem s nějakým tipem...

petra.vavra
15. srp 2010

@misha_hl já byla bez...ale koupila bych si hemagel....je na hojení ran a myslím, že i na podporu hojení hráze

jinak gratulka ke chlapákovi 😉

petra.vavra
15. srp 2010

@misha_hl Je možné použít HemaGel na sliznice v oblasti genitálií?
Ano, HemaGel je možné použít na jakoukoli sliznici
to jsem našla na stránkách hemagelu ;)

keminek
15. srp 2010

@rintintyna já reaguju se zpožděním 😅 No babička na to nic.. Já se zabývala kontrakcemi a lítala jsem si z pokojíku na wc a do spršky po wc a tak furt dokola. Mezitím nám postupně docházelo, že fakt rodím.. Pak už mi docházelo, že už musíme jet. Tak šel manžel vzbudit mámu, ať jde spát k Tomovi, že rodíme. Tak aby ho hlídala. Než se máma probrala, tak uslyšela prý řev. Tak se jí udělalo úplně špatně a letěla pro tátu do sklepa, že mě budou asi muset táhnout do auta. Tak táta šel nahoru a k našemu pokojíku. Jen nakoukl a zas odešel a mámě prý řekl, že už nás vézt nikam nemusí, jelikož miminko už se narodilo 😀 Pak přijela záchranka a kazila nám první dojmy a vůbec bych postupovala jinak než oni. Měli říct jen, že malá je OK a pak jí měli okamžitě střelhbitě dát na mé holé tělo (tělo na tělo), aby se zahřála. Protože jinak se nezahřeje v nějakých hadrech.. Takže tím převozem pěkně prochladla ☹
@lucie.krajcarova no skončili jsme v chomutovské porodnici, neplánovaně...
@lendam díky! Už se to vaří v hrnci 😀 Dneska jsem si byla u lendam pro odsávačku a ač jsem jí viděla pikosekundu, tak musím říct, že je to sympatická a pohodová mamča. S takovou bych klidně byla na pokoji 😀 A víte, že já chtěla nadstandard 😝 Akorát jsem myslela, že dám řeč, jenže malá řvala, když auto zastavilo, takže jsem měla smůlu.. 😅

lucie.krajcarova
15. srp 2010

Keminek, teda, stejně jsi dobrá 🙂)))) nakonec v Chomutově, kdo by to řekl 🙂

lendam
15. srp 2010

@keminek Máš moje tel číslo, kdykoli zavolej! Škoda že jste se nemohli zdržet, pekla jsem buchtu 🙂

keminek
15. srp 2010

@lucie.krajcarova no mě by to teda ani nenapadlo 😅 to není jak neratky.. tam sim jedou po svým a byli spíš unavený, rutinní a otrávený, než rodinní, pohodoví.. jak v nera.. Ale jak pochopili, že máme svoje názory, tak musím uznat, že je respektovali a bez keců vyšli vstříc.
díky za obdiv, ale stejně.. když je porod rychlý, tak mu evidentně nic nebrání. Takže by proběhl v pohodě v porodnici, doma, venku, v autě.. 😅 a tak dál.. 😀

lucie.krajcarova
15. srp 2010

Leni, Keminek, věřím tomu, že až budou děti starší, setkání zopakujete 🙂 my se taky navštěvujem s holkama s dubňátkama, je to super. škoda jen že žádná nebyxdlí blízko. pravidelné návštěvy nemáme..

keminek
15. srp 2010

@lendam ooo tak to bych si nechala líbit.. 😀 potvora je čím dál víc vzhůru.. spí leda v kočáře, ale nesmíme zastavit 😅 teda někdy vytuhne víc a někdy vytuhne i doma.. a pak v noci je spavá, že nejde vzbudit a to já teď musím kvůli tomu mlíku 😒 zrovna si tady odsávám.. 😀 a v noci zas nebudu spát.. 😅 My to tam nejdřív nemohli najít, protože navigace nezná tvé čp. No a pak už se rozeřvala 😅

lendam
15. srp 2010

@keminek No jo, skočili jste v ulici, kde bydlí Iveta Bartošová, ale ta by odsávačku určitě neměla 🙂))) Tak držím palce s tím mlíkem, těch mých 20 ml denně už nemělo smysl ☹(

keminek
15. srp 2010

@lendam tak ta asi fakt ne, taky si to neumím představit 😀
Děkuju za podporu. Ale jinak to je úplně fuk. Je to jen mlíko, tak máš jiný mlíko, obohacený o vitamíny, minerály atd. Za 3 měsíce ti to už bude úplně šumák, jak začnete baštit mrkev. Hlavní je domácí pohoda a ne nervování se nad kapičkama u odsávačky 😝 K čemu by zanedbávanému dítěti bylo MM od vynervované matky... 😝 😉 Záleží hodně na tom, jaké zavedeš příkrmy a čím budeš dítě ládovat celý život. Pak je vidíš s cigárem a párkem v rohlíku místo oběda.. no comment 😅 Když vidím zcela spokojenou kámošky holčičku, co je na UM odmalička, tak nemám co dodat. Vypadá hezky, zdravě. A zdravá taky je. Ono záleží i na genech. A když polezu v chřipkovým období furt do obchoďáku, tak je otázka času, kdy celá rodinka onemocní. Nemocný děti budou hlavně ve školce - všechny.

lucie_benes
18. srp 2010

@petra.vavra
Ahoj, tak jsem volala do Nera kvuli zitrejsi poradne, jestli nahodou Biline name dovcu - bylo mi receno, ze tam bude. Tak jsem zvedava, jak dlouho si pockam - budu se tam snazit byt pred 8 rano.

petra.vavra
18. srp 2010

@lucie_benes Luci děkuju moc za zprávu, já jdu zítra také, ale nejdřív musím na UTZ. Pokud tam budeš před 8, tak budš 100% první, začínají až od 9. Až řekne sestra, že na poradnu, tak hupky dovnitř a je to 😉 . Jsem moc zvědavá, jak budeš spokojená 😉

lucie_benes
18. srp 2010

@petra.vavra
No mne v tom telefonu bylo receno, ze monitory jsou od 8, tak doufam, ze to tak nejak bude, a pak do poradny. 🙂
Mozna mi taky budou delat UTZ, aby rozhodli, jak budu rodit, tezko rict.

petra.vavra
18. srp 2010

@lucie_benes aha, aha...no jo to mě nedošlo, že jdeš i na monitor 😵 ...jo tak t y jsou od 8. tak držím palce, ať je to co nejkratší 🙂

petra.vavra
19. srp 2010

@lucie_benes tak jak bylo?? jaké dojmy na Tebe udělal ten můj Don Chuan ?? 😎

antynka1
19. srp 2010

@petra.vavra jak jsi dopadla na UTZ? Už víš co máš v bříšku? 😉

petra.vavra
19. srp 2010

@antynka1 UTZ dopadl na 1, ale co máme v břísku nevíme a vlastně ani moc nechceme, takže nám to miminko ulehčuje..v září jdeme na 4D, tak do té doby máme čas na to, se rozmyslet, zda to vdržíme až do konce, nechat si to jako překvapení 🙂

lucie_benes
19. srp 2010

@petra.vavra
Ahoj, byla jsem v Nera po 8, kol 10 jsem byla hotova, takze pohoda, mile me to prekvapilo - daleko dyl to trvalo na monitoru, sepisovala jsem i porodopis. Bilina na me pusobil hodne sympaticky, presne tak jsem si ho pamatovala, nez me u minuleho porodu uspali a provedl SC 😉
Ptala jsem se na tento porod, jak to vidi, tak prej neni duvod to nezkusit normalne, mimco mu pohmatem nijak zvlast velke neprislo, tak uvidime. Jdu zase za tyden, tak se jeste znova preptam, aby trebas i udelal UZ kvuli vahovemu odhadu, ale kazdopadne me do cisare nehnal, tak mu verim 🙂
A gratuluju, ze UZ dopadl dobre.

kacorina
22. srp 2010

ahoj holky,🙂)teda byla jsem si lehnout na par dní vna porodnici v neratovicích.A řeknu Vám že jedna velká hruza.Sestřičky baječny ,ale lekaři ,kteří tam ted jsou..strašný.Myslím že se jmenuje dr Muška..ten je nepříjemný,nervozní,arogantní.Možná by se měla nemocnice zamyslet zaměstnávat takové lekaře,ještě paní primařka,ta pusobí velmi sebejistě,ale take to velká slava nebude.,Nechápu byla to vyhlášená porodnicce a přichodem těchto lekařu takhle dopadne.tak ahoj všem katka

lendam
22. srp 2010

@kacorina Dr Muška je známý morous, setkání s ním nás poznamenalo všechny.

petra.vavra
22. srp 2010

@kacorina na jednu stranu jsem ráda, že konečně čtu, co tu píšu již nějakou dobu, jak se Nera strašně zkazily, bohužel, na druhou stranu mě to moc mrzí, nedala jsem na ně dopustit. ☹ ☹ ☹
já jsem si domluvila porodníka přímo, takže tam rodit budu, ale jen s tím, s kým chci... 😕

petra.vavra
22. srp 2010

@kacorina a paní primářka.......no comment, možná se tváří, ale jakmile se jí na něco zeptáš, tak je konec, nedá dohromady větu o 5 slovech z hlavy???? 😲 😲 😲 takže sebevědomí má patrně, když mlčí nebo se fotí 😝

antynka1
23. srp 2010

Takže paní primářka existuje? Není to tak dávno, co jsme po ní pátrali - protože ji nikdo z nás nikdy neviděl 😀

misha_hl
26. srp 2010

Ahojky všem...

@kacorina mě Muška kontroloval několikrát a neměla jsem s ním problém. Spíš mi přišel jako takový roztomilý trouba. Doufám, že to by teda on :D

@petra.vavra já si stěžovat nemůžu, možná jsem, ale měla štěstí na směny a dovolené 😝
@antynka1 já ji taky neviděla ani jednou 😝

misha_hl
26. srp 2010

Jo jinak info o každé d nás. Daní přibral za dva týdny čtvrt kila nad porodní váhu 😀 Je kojen nekojený.. Kojit nemůžu, ale odstříkávám 150-180 hodiny a on z toho zbodne 100-120ml v těch samých intervalech 😀 Jinak mi vypadli nějaké stehy na hrázy dřív než měli, tak se to trošku otevřelo, což je chuťovka. Ještě teď si nemůžu pořádně sednout. 😒 . Minulý týden jsem dostala ATB po týdnu v horečkách - zánět v prsech, takže je u nás veselo. Kluci si Daníka zamilovali, furt by se mazlili a pusinkovali a hladili...

misha_hl
26. srp 2010

@misha_hl kukám, že mi zase blne klávesnice. Takže info od nás a každé 3 hodiny 😀

petra.vavra
26. srp 2010

@misha_hl myslím, že si pleteš Mušku s Budkou....Muška je pěkně nepříjemný od pohledu a nemyslím si, že by se někdy tvářil jako truhlík????......Jinak já bych na Nera taky nedala dopustit, kdybych neprožila to co jsem prožila...takže je moc dobře, že jsi si to užila a byla spokojená, ale za mě jde Nera palec dolů...za těch XX let co tam chodím s toho hrozně moc změnilo a bohužel k horšímu.... ☹

misha_hl
26. srp 2010

@petra.vavra Peti neee Budka mě měl v poradně, na oddělení chodil na vizitu Muška a Dvořáková,

petra.vavra
26. srp 2010

@misha_hl aha...tak to jsi asi jediná, na koho působil tak jak jsi psala?? 🙂 Bože chraň, jenom né Dvořáková, tu už nikdy.. 😖

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru