Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

antynka1
27. dub 2010

Julo - tebe objednávay na monitor na konkrétní den a čas? Mě řekly ať přijdu kdy chci.

jula81
27. dub 2010

Jo, volala jsem tam a domluvila se na cas, tak doufam, ze to tak i bude, nehodlam tam stravit pul dne 🙂

antynka1
27. dub 2010

Já tam půjdu zítra bez objednání, tak jsem zvědavá. To teda nechápu, proč si mě taky neobjednaly, ptala jsem se na to na recepci a říkaly, že mám přijít kdy chci...

jula81
27. dub 2010

Hm, to nevím, já tam doteď nikdy nebyla, takže jsem si to domlouvala telefonicky a vysvětlila jsem jim, že nemám moc času na nějaký vysedávání v čekárně. Někde to tak dělají - berou lidi rovnou, i objednávají, takže objednaní na čas mají přednost, a v době, kdy nedělají někoho objednanýho, tak berou ty, co přišli bez objednání. Fakt netuším, proč tě neobjednali. Tak pak napiš, jak dlouho jsi čekala a kolik tam bylo lidí 🙂 Držím palec, ať to máš rychle z krku 🙂

antynka1
28. dub 2010

Ahojky,
tak se hlásím po monitoru 🙂 Tento týden zrovna ta sestra co to natáčí má dovču, takže mi ho dělaly rovnou v porodce. Ležela jsem tam hodinu, protože ta naše žížala si v klidu chrupkala, až po tom se probrala a začala kopat přímo do těch sond 🙂 takže mí nadlítávaly, šnůry se třásly - no prostě zážitek 🙂 Pak jsem šla do druhého patra do poradny, tam mi řekly, že dneska je jich tam málo a že nestíhají, tak ať jdu do poradny zase přímo do porodky. V porodce se mě ujala Dr. Jarošová. Všichni opět byli velmi milí. I s tím hodinovým monitorem jsem byla za necelé dvě hodiny vyřízená, takže to bylo dobrý. Nikde jsem moc dlouho nečekala. A potěšilo mě, že jsem tam potkala PA, která mě na podzim prováděla porodnicí a ona si mě pamatovala, bylo to milé. A jdu zase za týden ve středu 🙂

jula81
28. dub 2010

Tak to je fajn čas, pod dvě hodiny i s čekáním než se mimčo rozpohybuje 🙂

antynka1
28. dub 2010

Julo a přišla jsem tam kolem třičtvrtě na jedenáct - jen tak pro představu.

petra.vavra
28. dub 2010

anty- gratu, že se ti tak líbilo
jula- nikdy jsem neslyšela, že by se na monitor objednávalo???

petra.vavra
28. dub 2010

mluvím o monitoru v Nera 😉

petka80
28. dub 2010

o tom jsem taky nikdy neslyšela 😉

antynka1
28. dub 2010

Jula tu psala, že si ho tam prostě objednala - domluvila se na čas 🙂

petra.vavra
28. dub 2010

no za mě to bylo, kdo dřív přijde, ten dřív mele....hlavně si to nedokážu dost dobře představit v praxi.....
při představě, že se daná osoba třeba jen o 10 minut opozdí (a třeba ne svým přičiněním, ale v takové situaci jaká je dnes a denně na silnici, to prostě není nevyhnutelné), tak kvůli ní tam bude čekat X dalších maminek a monitor jen tak bude bez činnosti....přijde mi to jako absolutní blbost. Kdykoliv jsem se tam bavila s maminkama, tak se nikdy o tomto nezmínila. 😲

antynka1
28. dub 2010

Je to tak pořád, objednání je vyjímka 🙂

rintintyna
30. dub 2010

ahoj, jestli ono nejde o informační šum, nám také bylo řečeno přijďte, kdy chcete. Nejdřív monitor a pak ambulance, ale na druhou stranu nám i nabízeli konkrétní čas, ale do ambulance ne na monitor. V ambulanci to pak skutečně fungovalo tak, že střídavě brali objednané pacientky a pak volali další z monitoru. Na monitorech jsme také šli v pořadí v jakém jsme přišli a moc si nedokážu představit, že by po tom dlouhém čekání někdo prostě přišel a hned šel na řadu, to by byl asi pěkný vyrvál 😀 😀 😀 stačilo, že tam jedni dobří lidé seděli omylem, bo si mysleli, že je to čekárna na UTZ, tak tam vyseděli důlek a na UTZ pak další, tak těch mi bylo vážně líto 😒

lucie.krajcarova
30. dub 2010

ahoj holky, zdravím po delší době a mám novinku, asi budem mít druhé mimčo!

petra.vavra
30. dub 2010

luci- tak to je paráda....to jste rychlíci 😀 😀

lucie.krajcarova
30. dub 2010

Petro, no na to, že jsem vlastně neměla menstruaci, mě to docela překvapilo 🙂 takže vůbec netuším, v kterém jsem týdnu 😀

petra.vavra
30. dub 2010

aha, tak to je super...a u MUDr už jsi byla??nebo je to úplně čerstvé?: to je teda max překvápko, že 😀

lucie.krajcarova
30. dub 2010

Blázníš, zjistila jsem to dnes ráno 🙂 na gyndu jsemse nemohla dovolat, tak to zkusím v pondělí. jsem zvědavá, co mi řekne... ale čárka je slabší než ta první, takže jsem asi dost na začátku.

lucie.krajcarova
30. dub 2010

a jsem ráda že to někomu můžu říct. samozřejmě že manža to ví, ale ostatním z rodiny bychom to chtěli říct, až bude potvrzené srdíčko. kéž by to byla holčička 🙂

antynka1
30. dub 2010

Luci - to je krása, a držím palečky ať je vše v pořádku!!!!

petra.vavra
30. dub 2010

To sis jako jen tak dělala test nebo byly nějaké příznaky?? Držím pěsti 🙂

lucie.krajcarova
1. kvě 2010

Petro, jj včera jsem si udělala test a byly tam dvě 🙂 a musím říct, že jsem něco cítila i na sobě. jako takový tlak dole v břichu, když čůrám, přesně tak jsem to měla u Martínka. a mám děsně velké břicho ☹ asi jak jsou ty svaly povolené 😝

petka80
1. kvě 2010

Luci - paráda 😵 😵 😵

petra.vavra
1. kvě 2010

Luci, tak to je skvělý.... břicho....to já mám pořád jak v 5 měsíci.... 😠 😖 😀 😀

rintintyna
1. kvě 2010

jééé tak to jsou nádherné zprávičky 😵 Luci, moc Vám přeju, ať je vše v poho 😉

lendam
2. kvě 2010

Ahoj, já byla v týdnu v Ner na sepsání porodopisu, monitor jsem neměla ale nebyla tam ani noha...Zřejmě monitor bude dělat můj dr Chlebeček, který je tam externě. Z venku na mě nemocnice neudělala valný dojem, Homolka to evidentně není .-), ale uklidnilo mě, že tu píšete, že personál je prima a dr profíci.

antynka1
2. kvě 2010

Lendam - minulý týden se monitory točily přímo v porodnici, proto tam nebyla ani noha. Ta sestra co je točí měla dovolenou 🙂

lendam
2. kvě 2010

Aha, no vidíš, mě to přišlo divné 🙂)
Už se Ti to krátí, viď?

antynka1
2. kvě 2010

jj, krátí, pořád to bylo za dlouho a najednou je to za chvíli 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru