Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

rebelie
8. pro 2011

@0snezenka0 Jo, já Tvoje důvody naprosto chápu a rozumím i tomu, že pochyby o rozhodnutí by případně brzdily přirozený porod... s tím Muškou - já se ho ani moc nebojím, protože jsem ho neviděla... ale zprávy byly, že s ním se nejobtížněji domlouvá právě na přirozeném porodu, ovšem nejobtížnější v Nera může znamenat stále dost dobře an poměry ČR 😉. A s tou porodnicí uvidíme, kdo ví, jak to dopadne. Já mám termín včera, dneska, zítra... a zatím věřím tomu, že mimi se vyklube samo, v noci, zítra, nebo nějak během víkendu...

petra.vavra
8. pro 2011

@rebelie jarosova ma svou ambulanci???? To by bylo super, rodila me, je to uzasna holka. Teda nerodila, ale bla u meho porodu 😉

rebelie
9. pro 2011

@petra.vavra No, Jarošová poradnu nemá, ale dvakrát jsem byla ve středu, kdy má být přimářka a svakrát tam byla Jarošová... a to, jak ses opravila, je hezký 😉

eliade
14. pro 2011

rebelie, tak už?

rebelie
15. pro 2011

@eliade Nn, Nerátky mi včera zavřeli, takže jsem se dneska přesunula na Mělník, ukecala, že vyvolávat ještě fakt nechci a čekám... v pondělí by mě chtěli hospitalizovat, ale na to doufám nedojde...

eliade
16. pro 2011

držím palce a myslím na tebe🙂hezký porodní víkend přeju!

rebelie
16. pro 2011

@eliade Díky moc, snad to vyjde!

nohata
31. pro 2011

Tak jak holky, jak jste dopadli?? @konsa Jak dopadl porod a kde jsi porodila??
@rebelie Rodila jsi nakonec v tom Mělníce a jak tam - v poho, přijali tě tam normálně?? Já byla ve st v Nerátkách v poradně a teprv otevírali..

konsa
31. pro 2011

@nohata ahoooj, nakonec jsem porodila v Chomutově - 20.12. se nám narodila Gábinka. Porod byl sice náročný (kvůli vyvolání), ale jinak šla krásně ven zadečkem napřed 🙂 A @rebelie porodila asi dva dny po mě v Mělníku - má Barnabáška 🙂

A jak to vypadá v neratkách po rekonstrukci? Velká změna?

petra.vavra
1. led 2012

@konsa ty jsi proste uzasna, klobouk dolu, jsi pasak!!!!

sylvka
1. led 2012

ahojky,taky se chystam rodit v nerátkách 😉 tam se dělala rekonstrukce,jo?

nohata
2. led 2012

@konsa Jé, tak to gratuluju! No já tam zatím žádnou změnu neviděla v těch Nerátkách. Byla jsem sice na monitoru ve 4.patře a to v koupelně 😀 , ale byl tam naprostý chaos. Řemeslníci ještě dodělávali a očividně nestíhali. Dole mi pak primářka říkala na poradně, že akorát začali přijímat. Teď ve st jdu znova, tak uvidím.. No a ve čt by se mělo rozhodnout, jestli budu muset na sekci nebo jestli mě nechaj porodit normálně, tak mi držte palce 😉

konsa
2. led 2012

@nohata a proč na sekci? Tys měla mimi taky hlavičkou dolů, jestli si pamatuji, tak proto? Každopádně držím moc palce 🙂 A pak taky poreferuj, jak to tam vypadá. Sice já už nejspíš nikdy porodnici potřebovat nebudu, ale Neratky jsou tak nějak moje srdcovka 😀

konsa
2. led 2012

@sylvka jojo, dělají nový porodní sál - místo toho malinkatého dělají větší naproti současnému velkému sálu. A jestli i něco dalšího - to nevím....

sylvka
2. led 2012

@konsa jo?díky moc 🙂 ráda bych napsala,že už se tam těším,ale protože už vím co mě čeká,tak jsem se slovy opatrná 😀

nohata
2. led 2012

@konsa Teď už je mimčo hlavou dolů, jak má být. Ale kvůli předchozímu porodu, který skončil akutní sekci 😢 První prcek měl přes 4kg, tak mám strach, že druhé bude taky větší a to se právě dovím ve čt. A taky, že to je teprv rok a sedm měsíců od předchozího porodu.. I když jizvu mám prý dobrou - mi ji právě posledně kontrolovala primářka. Tak uvidím..

dituu
2. led 2012

Ahoj děvčátka,
stále se rozhoduji kde rodit. Jsem zaregistrovaná Na Bulovce, ale stále přemýšlím o Neratovicích. Mohla bych poprosit o radu? Sice jsem našla ceník, ale opravdu netuším, zda se tam ještě platí zvlášť za "pronájem por. sálu" či další poplatky. Ceny za nadstandardní pokoje jsem našla,ale to další ne. Na kolik tam tedy vyjde samotný porod, když nepočítám "ubytování" ? A kdy se plánuje rekonstrukce?
Předem moc děkuji za rady! 😉

hest
3. led 2012

@konsa Neratky jsou taky moje srdcovka-) a asi to už taky nebudu potřebovat..na jednu stranu je mi to líto..ale tak nemůžu jen rodit, že-)))

petra.vavra
3. led 2012

@hest
@konsa
Moje tez a ja bych rodila, kdyby bylo co, ale to by tenhle debilni stat musel taky delat neco se zamestnavatelema a matkama co chteji pracovat a nemuzou, me uz nebavi sedet doma na zadku :((

nohata
3. led 2012

@dituu Ahojky, rekonstrukce skončila min.týden co já vím. Porod je hrazen ze zdravotního pojištění, platíš si pouze to, co mají uvedené v ceníku. Popř. si můžeš zaplatit přímo nějakou PA či doktora, jak je tomu i v jiných porodkách..

hest
3. led 2012

@petra.vavra jj mi povídej-) jsem na tom podobně, potřebovala bych kus toho a kus onoho a byla bych spokojená.

dituu
4. led 2012

@nohata Moc děkuji za odpoveď !!! 🙂 Teď jsem k porodu v Neratovicich nalomena jeste vic. Jeste se zeptam na doporučení svého gynekologa, dělá tam snad ještě porodníka. Podle toho, co jsem zde četla, jste byly všechny velmi spokojené, že? 😵

Minule jsem rodila v Motole, kam jsem se tentokrát už nedostala a to jsem se šla zaregistrovat v 17tt, až jsem měla po amniu. Tam to je ale opravdu "továrna na děti" doslova jak na běžícím pásu. V den porodu mě poslali pryč, že v žádném případě rodit nebudu. Ani jsme nedojeli domu a obrátili jsme to - po dojezdu zpátky do Motola byla dcerka do hodiny na světě.

konsa
4. led 2012

@dituu tak když to byl poprvé takový fofr, tak abyste s druhým vůbec do Nerátek dojeli 😉

petra.vavra
4. led 2012

@dituu muzu vedet kdo je ten lekar?? Dekuji

nohata
4. led 2012

@dituu Kdyby tam dělal můj gynekolog porodníka, tak asi neváhám ani minutu... 😉

dituu
6. led 2012

Jedná se o doktora Fišera. Ale nevím, zda tam ještě stále pracuje. Musím se ho optat.
Lepšího doktora jsem snad ještě neměla. Vyšetření není skoro cítit a je neuvěřitelně sympatický a má zdravý smysl pro humor, což se u gynekologů moc nevidí 🙂

dituu
6. led 2012

@konsa Když mě nikdo nebude vyhazovat z porodnice, tak nebude žádný problém, si myslím 😉 . Minule se mi při dopolední návštěvě Motola skoro vysmáli 😠 , odpoledne jsem to měla za 5 min. 12 😝

antynka1
7. led 2012

@konsa Gratuluji! a @rebelie také gratuluji!

petra.vavra
7. led 2012

@dituu fiser rodil moji Terezku takze za me 1. On je tam jako externista na vikendove sluzby pokud se neco nezmenilo. Tak mas vyreseno ne 🙂

diviska
8. led 2012

Já rodila v Neratovicích a vděčím jim tam za život svůj i Amálky - a u císaře byla taky doktorka Jarošová - je skvělá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru