Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

rintintyna
20. dub 2010

ahoooj, peťko, ještě jednou velká gratulace, malá je nádherná 😵 a krásně jsi to popsala. Na kolikátce jsi ležela pokoji? Já na 3 antynka, moč odevzdáš na monitorech a poradna je ve stejném patře, půjdeš jakoby zpět chodbou a vlevo je nejdřív čekárna na UTZ a pak gynda

tifany1
20. dub 2010

Antynko a objednávala jsi se na ten monitor předem??? Četla jsem na stránkách nemocnice, že snad chtějí 3týdny předem se objednat..... tak nevím???

antynka1
20. dub 2010

Rinti - díky.
Tifany-na stránkách to mají, ale byla jsem se tam osobně ptát na recepci a říkaly, že se nemám objednávat, že mám přijít kterýkoli den mezi 8 - 14 hod 🙂

tifany1
20. dub 2010

aha a hned ten den půjdeš nejdřív na monitor, pak ultrazvuk a gynekologii??? To chce asi opravdu tam přijít na osmičku a vzít si s sebou jídlo, protože to bude na dlouho...... hlavně co jsem tak slyšela ty čekací doby 😝 😠

antynka1
20. dub 2010

Jj, je to v jeden den. Ale já tam půjdu až tak na jedenáctou, kolem poledne to prý bývá lepší, nečekáš tak dlouho 🙂

petka80
20. dub 2010

Jj, objednávat se nemusí na ty monitory. Akorát ta paní na monitoru tam bývá myslím jenom do 13 a má se přijít nějak nejpozději ve 12, aby se to stihlo. To se mi tenkrát osvědčilo nevíc, přijít před 12 a byla to rychlovka.

tifany1
20. dub 2010

jééé to děkuji za tip 😉 to já tam taky budu chodit až na jedenáctou o)

hest
20. dub 2010

peťko gratulace, čas hrozně letí,já jsm v NEratkách rodila v lednu, taky nejdřív nic a taky jsem tam měla nocovat že ráno mě porod vyvolají a pak to byl taky takovej fofr, že tatínek sotva doběhl. S personálem naprostá spokojenost, doufám, že příště budu moct rodit zase tam, fakt úžasný lidi (jo ten Muška je trochu psí čumák, ale dá se to, PA moc milé, chodila jsem paralelně do poradny i k Apolináři, to se nedá srovnat ten přístup. -)

lucie.krajcarova
20. dub 2010

Petko, nádherné fotečky 🙂)))

antynka1
21. dub 2010

Tak jsem zjistila alespoň na pár dní, kdo je kdy na poradně po monitorech - středa dr. Dvořáková, čtvrtek dr. Bílina a pátek dr. Winter. Tedy co jsem tak vyšpionovala, ale ruku do ohně za to nedám.... Nevíte kdo je tam v pondělí a v úterý?

petra.vavra
21. dub 2010

v pondělí je tam primářka, ale úterý nevím 😉

antynka1
21. dub 2010

Proto je tam asi nejvíce narváno ve čtvrtek a v pátek 😉 Jaká je ta primářka a ta dr. Dvořáková?

antynka1
21. dub 2010

A taky jsem našla tohle:

http://www.gymuno.cz/stranka-fotogalerie-naseho...

O tom jsem nevěděla 🙂

antynka1
21. dub 2010

Tak už alespoň vím, kdo nás tam provázel, byla to Pavlínka Ptáčková - moc milá 🙂

tifany1
22. dub 2010

přesně teď už to vidím podle těch fotografií, když jsem ležela chviličku v nemocnici tak na vizitu přišel MUDr.Muška a jak už to tu psala Hest - je to psí čumák a ještě jeden mi moc nesedl, ale nevím jméno na tom přehledu není.....jo našla jsem si ho teď na stránkách nemocnice MUDr. Budka - ten ve mě budil spíš respekt. Jinak super přístup.... Jinak jsem slyšela chválu na MUDr. Frýdu, ale je to prý externista tak nevím jak tam je a jestli vůbec rodí......

petka80
22. dub 2010

Ahojda 🙂

Já byla jednou v poradně u dr. Wintera a ten mi byl moc sympatickej a i super přístup. Akorát se teda pěkně seknul, trochu machroval, ohmatal mi břicho a povídá, že mimčo bude mít 3400g. To bylo v pátek a v neděli je mi narodil čtyřkilovej obřík 😀
A dr. Dvořáková je taky moc fajn, je to taková mladá Slovenka.

Rynti - ležela jsem na pětce a s Aničkou myslím na dvojce.

Holky, já nevím, jak se jmenoval dr., co mě rodil 😒 Respektive dr., co se přišel podívat na porod a pak mě šil 😅
Takovej mladej, ale ne Winter, menší postava, vlasatej.
Jak vypadá ten Budka?

petka80
22. dub 2010

Tak teď koukám na stránky a Budka to nebyl. Ale musí to být nějakej stálej doktor, protože měl víkendovou službu. No třeba ho některá budete znát.

rintintyna
22. dub 2010

jooooo já asi vím kterej 😒 jméno si teda nevybavuju, ale nosí brýle že jo? Ten my moc nesedl, on je myslím externí. Budka je náhodou výbornej, na toho mi nesahat prosím 😀 😀 😀

petra.vavra
23. dub 2010

Holky mě rodil Marek Krupša, taky externí, byl úplně úžasnej. Tak jen doufám, že to není ten, kterého tu popisujete, to by mě mrzelo. 😉

petka80
23. dub 2010

rinti - brejle si teda nevybavuju 😒
peti - určitě nééé 😉
No jsem debil, že jsem si to nezjistila, no to už je stejně jedno 🙂

antynka1
26. dub 2010

Mám zase jeden dotázek? Dělají v Nerátkách před prodem, třeba v rámci monitorů a poraden UTZ nebo ne? Naposledy jsem měla ten v 32 tt a nevím jestli bude ještě další.

petra.vavra
26. dub 2010

anty- mě nedělali, aler třeba se od té doby něco změnilo...já myslím, že to není třeba, jsi sledovaná na monitoru. Důležitější je prý UTZ, když jdeš domů, ale to jsem se dočetla až na netu, neb ten mi taky nikdo nedělal, takže pak jsi odkázána na porodníka, že porodil vše co měl. 😉

antynka1
26. dub 2010

Vím, že to není třeba. Mě to hlavně zajímá kvli váhovému odhadu. Jsem prcek, pánev sice snad v pohodě, ale žádný zázrak, takže kdyby náhodou naše mimi hodně narostlo, tak by mohl být problém.... Takže mě zajímá jak řeší a posuzují, jestli je mamča shcopná vůbec dítě porodit. Doufám, že mimčo nenarostlo, nemá po kom, ale kdoví....

petra.vavra
26. dub 2010

anty- při prvním monitoru ti změří pánev neboj a řekně ti. Hele já si na objem nikdy stěžovat nemohla a když mi změřila pánev, tak mi řekla, že je to tak tak 😀 😀 😀 a rodilo se jako fík 😀 😀

antynka1
26. dub 2010

Tak alespoň to 🙂 Doufám, že rozměry budou v pohodě 🙂

jula81
27. dub 2010

Ahoj holky! Já se taky chystám rodit v Neratovicích, al enejsem odtamtud a tak by mě zajímalo, jak to tam mají s natáčkama před porodem a tak. Jsem objednanná na monitor a pak ke gynekologovi v 35tt, ale jak to bude pak? Budu tam muset dojíždět, nebo je to jedno a můžu na to chodit i jinam?

ivana24
27. dub 2010

Ahoj Anty....mě před porodem dělali UTZ - ale zřejmě proto, že dcera i syn byli KP...tak kvůli poloze. Po CS mi též UTZ dělal mudr. Bilina, ale jen ten jeho v ordinaci.....

Jula8...myslím, že tam chodit nemusíš na monitory, jen se musíš dole zaregistrovat na recepci..........

Přeju krásná zdravá miminka.... 😵

antynka1
27. dub 2010

Jula - stačí tam jednou zajít na monitory ve 36 tt maximálně ve 37 tt a pak tam můžeš až k porodu.

petka80
27. dub 2010

Jula - ale je potřeba, aby tvůj gynekolog měl monitor, pak můžeš chodit k němu až do konce, když se s ním domluvíš. A do těch Nera jen jednou v 36 tt, jak píše Antynka 🙂

jula81
27. dub 2010

díky za info, jak jsem psala, ten monitor mám už domluvený, zajímalo mě jak dál, je fajn, že tam nebudu muset lítat, přeci jen to nemám úplně za bukem a pořád ještě pracuju 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru