Porodnice Neratovice. Máte čerstvé zkušenosti?

dagmik
25. srp 2007

Nemáte někdo nějaké čerstvé zprávy nebo zkušenosti s tím, jak to vypadá teď v Neratovicich v Almedě nebo jak se přesně ta porodnice jmenuje? Hledám další alternativu, když mi to nevyjde na Bulovce.

mar26
10. zář 2009

Tak tohle fakt nechápu 😠 ...to je normální pruda!!!! Asi chtějí abysme sem přestali chodit a nové rodičky,co budou potřebovat radu ohledně Nera budou mít smůlu..ach jo ☹

lucie.krajcarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mar26
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie.krajcarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
janocka
10. zář 2009

mar26 - nove rodicky, co budu chciet radu ohladom porodnice ju tazko najdu medzi vasimi prispevkami, kde sa vykecavate o tom co ste robili, co ste jedli, ze mate mlieko a podobne.... na stranke je vela vykevacich tem, tak sa do nich zapojte a nezneprehladnujte tuto temu

lucie.krajcarova - keby ste nepisali od veci, nemali by sme co na praci, kedze pisete od veci, tak sa nam starate o to, aby sme mali pracu 😉

mar26
10. zář 2009

janocka ok už sem ani nenakouknu...už nemám proč 😠

holky ...zakládám téma ve volné diskuzi...holky z tématu "porodnice Neratovice" ...tak pojďme tam

lucie.krajcarova
10. zář 2009

Janočka se v práci opravdu nudí!!!!!

Mar, tak jo, ale chudáci holky, co sem zabloudí 😒

petua
10. zář 2009

Lucko promiň, ale tohle mě přesně sr.lo na tématu Bulovka, když jsem chtěla vědět info o porodnici a tam bylo milion vykecávacích stránek o tom, co kdo přes den dělá, co vaří atd. atd. Holky, co sem "zabloudí", budou chudáci tehdy, když sem nakouknou a uvidí, že se tu bavíte absolutně mimo mísu 😖

mar26
10. zář 2009

luci ale když tu nemůžeme psát nic jiného než o porodnici 😒 ...tak přijdou za námi 😵

lucie.krajcarova
10. zář 2009

Ale Petu, ty to moc řešíš, my tu máme nové rodičky a zapadly naprosto skvěle!
Mar, já to téma nemůžu najít!

janocka
10. zář 2009

mar26 - ved ak sa chces vykecavat, tak mozes vo volnej diskusii - tak ako som napisala....

lucie.krajcarova - neviem ako si prisla na to, ze sa v praci nudim..... nemam cas sa nudit 😀

Proste tema sa vola "Porodnice Neratovice", tak sa tu maju rozoberat skusenosti s touto porodnicou

petua
11. zář 2009

Lucie: Jaký "zapadly"?? Tohle neni vykecávací téma, tohle je téma o porodnici, jak píše Janočka. Když si otevřu téma Porodnice Horní Dolní, tak si tam chci přečíst zkušenosti s tou porodnicí, né kdo co vařil a kolikrát v noci vstává na kojení. Od vykecávání je volná diskuse nebo společný termíny, tohle má bejt o informacích 🙄 😝 😝
😎

mar26
11. zář 2009

luci tady:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

janocka vždyť jo? Proto jsem jí asi založila ne?

petua jen by mě zajímalo,jak tě napadlo otevřít zrovna tohle téma? Chceš příště rodit v Nerátkách?

petua
11. zář 2009

Mar: Tak já nemam uloženou povinnost se Ti zpovídat 😝 , ale klidně Ti to povim - protože jsem tyhle stránky doporučila kámošce z Mělníka, která se rozhoduje, kde rodit, ona nakoukla a obratem mi psala, že to tu stojí za h.., protože z toho, co se tu píše, se stejně nic nedozví. a taky že jo 😉
Ale to už jsme opět mimo téma, takže čááo 😎

mar26
11. zář 2009

petua no tak promiň že jsem se zeptala, psala jsem něco o povinnosti? Stačilo slušně napsat,že mi to psát nechceš...hotovo tečka
no jestli něco chtěla vědět,stačilo se zeptat,každá by ráda poradila ..stejně jako než jsem tam šla rodit já,holky moc poradily...

sluninka
14. zář 2009

teda...to čumim....
jdu za vámi...

uyvona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucie.krajcarova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
petua
22. zář 2009

Ehm, nad "rámečkem", kam vpisujete svůj příspěvek do diskuse, je odkaz na Pravidla diskuse. Doporučuju si je přečíst a pokud s nimi nesouhlasíte, nikdo vás tu nedrží 😀 Pokud je to jinde o tolik lepší, proč tu "ztrácíte čas"? 😝

uyvona
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
matysek25
2. říj 2009

rodila jsem 4x v neratovicích.třikrát to šloi personál byl docela vstřícnej.
28.9.2009 jsem dostala porodní bolesti v 10 dopoledne.tak jsem jela do porodnice neratovice.tam jsem byla vyšetřena a připojena na monitor.zjistily že se blíží porod.tak jsi mě tam nechaly.uložily mě na lůžko.přišly poslechnout miminko.začala jsem mít ukrutné bolesti a kontrakce.potom přišla sestra na pokoj asi kolem 17-18hodiny přišla setra a dala mi monitor.na monitoru bylo jasné že už to dlouho trvat nebude a půjde miminko na svět.měla jsem na pokoji manžela takže jsem měla velkou oporu vněm.ted vím že kdyby nebylo manžela tak jsem mohla porodit na pokoji nebo chodbě.
aby jsem se vrátila k tomu monitoru sestra zavolala někoho ani nevím koho která mě vyšetřila na lůžku.řekla že jsem otevřená na 4cm a odešla.žádala jsem sestru o injekci nebo něco na zklidnění bolesti.na to my bylo odpovězeno že nic nedostanu a že mám jít třeba do sprchy.prý že injekce by nezabrala rychle že dřív bude miminko na světě.
Takže dobře věděly že to může přijít každou chvilku a nic stím nedělaly a ani mě nedaly na sál!takže sprchu jsem jsi dávala snažila jsem ty bolesti rozchodit.pak jsem šla s manželem k sesterně abych to rozchodila.zrovna tu dobu se měnila služba a sestry.u sesterny jsem chytla křeč a v tom vyběhla nová doktorka nebo setra.a ta řekla pojte hned na sál!!který je hned vedle sesterny.tam už bylo jasné že miminko chce ven.manžel se převlékl a šel za mnou.tam to šlo strašně rychle.ta sestra volala doktorovy at rychle příjde že má dvě rodičky na SÁLE a že obě budou každou chvilku rodit.přišel doktor a vybíral jsi mezi mnou a paní vedle pak šel tedy ke mně.
chtěl mi dát mísu na plodovou vodu tak jsem se nad zvedla a vtom křičel rodíme počkejte tet neveděl co dříve chytat jestli mísu nebo miminko.naštěstí chitil miminko a dal my ho na bříško.po chvíly přiběhla doktorka děcká
a já sem řekla že mimi my klouže.tak teprve odřízly pupeční šnůru a odnesly miminko vykoupat.hrůza začala.
v každé porodnici ti říkaj že pokut budeš potřebovat jsi někam dojít a pohlídat miminko tak že ti ho rádi pohlídají.
no jo.jednou my ho pohlídaly ale pak už ne.ikdyž bylo vidět že mají času moc a nemají co na práci vždy jsem byla odmítnutá.a většinou tak hnusně že mě to fakt mrzelo.a nejen mě.
návštěvní hodiny jsou tam od 14:00 do 20:00 hodin mimo tuhle dobu příjdou za tebou a podle toho jakou mají náladu ti oznámí hnusným nebo jiným tonem že máš návštěvu a že jsi mimi máš vzít sebou.klidně ti řeknou co se stalo mí spolu bydlící máte na to 5 minut a mimi jsi vemte sebou!!!jsou prostě hnusné a přístup je dost ošklyví.a ikdyž někdo příjde na návštěvu v určeným čase tak vám ani nepohlídají miminko aby jste jsi s návštěvou došla něco do kantýny koupit.
myslím jsi že by se takle chovat nikdo v nemocnici neměl.a ještě vám to nechají zaplatit lůžko.ale za co za tu neochotu???

moudivlacek
2. říj 2009

ja teda nevim, rodila jsem 30.8. a vsichni byli naprosti uzasni, mela jsem porodni asistentku Miladku, strasne moc mila a pohodova zenska, nebyl to med, ale s jeji pomoc jsme vse zvladli, ubytovani spickove, byla jsem na triluzaku, ale byly jsme tam jen dve, takze parada, sestricky i detska lekarka super, malej mel problemy s prisatim, tak se nam snazily pomoci, s tim pohlidanim nevim, vse je o lidech a o komunikaci, ja sice pohlidat nepotrebovala, ale na sesterne bezne dve tri deti byly, pokud si mamka chtely oddechnout a to i v noci,takze netusim,jak se pristup mohl zmenit behem mesice a vzhledem k tomu, ze se tam porad stridaly,tak jsem za tech 5 dni videla snad vsechny 🙂 placeni luzka je v soukrome nemocnici bezne a 300 za noc neni takova palka, trosku me prekvapuje, ze byl nekdo v Neratovicich nespokojen, ale co, jsme lidi a vsem nemusi vyhovovat vse, v kazdem pripade, ja se pro tuto nemocnici rozhodla prave na zaklade velmi pozitivnich zkusenosti maminek tady na diskuzi 😉

ivana24
4. říj 2009

Ahojte, v Neratovicích se mi narodily obě moje zlatíčka, vše bylo super 😵 Teď jen lituju, že si tam už pro třetí mimi nepůjdu 😀
Jak na čtyřlůžáku, tan na nedstandardním pokoji to bylo bezva a všem doporučuji 😉
Moudivlacek...gratuluji k Matymu 😀 , přeji hlavně pevné zdraví 😵

lucie.krajcarova
4. říj 2009

tak já musím říct, že i když po císaři,tak při návštěvách jsem mimi měla u sebe, přišli se tam přece podívat na nás ne? jen jednu noc jsem kvůli operaci měla miminko na sesterně, jinak jsme byli pořád spolu. nevidím v tom problém.

petra.vavra
4. říj 2009

Já měla Terku u sebe kromě dospání po porodu (rodily jsme ve 3 ráno). Pokud jsem si chtěla někam odběhnout nebyl problém s pohlídáním. Ba naopak se občas přišly zeptat, zda si nechci odpočinout. Noc, kdy jsem měla Terku na svícení kvůli žloutence jsem stejně nespala. Jak psaly holky je vše o komunikaci a přístupu k věcem samým.

lucie.krajcarova
5. říj 2009

Matysek25, škoda že nemáš vyplněný profil a žádnou fotku v albu, takto to vypadá, že sis přišla jen postěžovat na koníka, a jinak tu vůbec nechodíš... 😒

lenka1302
5. říj 2009

Rodila jsem v Nera vloni v listopadu a byla jsem maximálně spokojená.Po porodu se mě zeptaly jetsli chci si odpočinout,že si malou nechají u sebe.Všichni byly vstřícní a ochotní.

uyvona
12. říj 2009

Nera jsou fakt v pohodě, jsou vstřícní, mě také nabízely sestry po císaři, že si mé miminko nechají přes noc, ať si odpočinu. Pohoda. Až bude někdy druhé, tak jedině tam.

P

bigsimona
14. říj 2009

Ahoj čekám své první miminko a chci se zeptat jestli se musím nahlásit v nemocnici kde bych chtěla porodit nebo ne.Děkuji za odpověd 🙂

petra.vavra
14. říj 2009

Ahoj, v Nera nemusíš, jen sem začneš docházet po 36tt. Registrace je v podstatě výmysl porodnic 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru