Porodnice Nové Město na Moravě, máte zkušenost?

zuzamik
3. bře 2013

Ahojky,
sice to pro mne ještě není aktuální (zatím čekám na potvrzení/vyvrácení těhu), ale máte tu někdo zkušenosti s porodním a novorozeneckým oddělením Nemocnice Nové Město na Moravě? Prostředí porodního oddělení znám, byli jsme tam nedávno na návštěvě, jde mi spíš o personál a vaše zkušenosti s ním... Bylo by to pro mne nejblíž, ale pár názorů v mém okolí mne nutí k zamyšlení, zda tam chci...

janaj0
3. bře 2013

@zuzamik tu už jedno téma je https://www.modrykonik.cz/diskuse/porodnice-a-d...

Jinak k Tvému dotazu. Rodila jsem 2x a nebyl problém. Personál byl ochotný, pordní asistentky citlivé, doktoři fajn, dětské sestry z porodního byly ochotné. Sama jsem zdravotní sestra a můžu Ti říct, že problémy a průsery mají v každé nemocnici. Je ale důležité vědět, co chceš a na tom si trvat. Vše je o lidech a na všem se jde domluvit. Pokud máš nějaké otázky nebo problémy, vždycky se ozvy a určitě Ti pomůžou i poradí 😉

petrasal
27. kvě 2013

Tak já rodila 2x v Novém Městě...oba porody jsme měla hodně komplikované a k oběma mi volaly primáře, ale nemohu si stěžovat na nic....byly na mne moc moc moc hodní a se vším mi moc pomohly....mám panickou hrůzu z bolesti, jehel a všeho podobného...všem jsem to oznámila a byly moc milý, vše mi vysvětlily než to udělaly...uspěšně jsem porodily i zadečkem napřed 🙂...po porodu také super...opravdu se moc starají....

petrasal
27. kvě 2013

@zuzamik Tak já rodila 2x v Novém Městě...oba porody jsme měla hodně komplikované a k oběma mi volaly primáře, ale nemohu si stěžovat na nic....byly na mne moc moc moc hodní a se vším mi moc pomohly....mám panickou hrůzu z bolesti, jehel a všeho podobného...všem jsem to oznámila a byly moc milý, vše mi vysvětlily než to udělaly...uspěšně jsem porodily i zadečkem napřed ...po porodu také super...opravdu se moc starají.............klidně se ptej kdyby tě něco zajímalo...ale za mě spokojenost...

jennyska
20. led 2014

Ahoj @zuzamik @petrasal @janaj0 a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Novém Městě na Moravě do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-nove-mesto-... pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru