Porodnice Nový Jičín. Jak jste byly spokojené?

beatrice.h
25. srp 2007

Ahojte, jak jste byly spokojené v porodnici Nový Jičín? I jací byli doktoři a kdo vás odrodil?
Já jsem rodila v N.J. a byla jsem moc spokojená - rodila jsem CS a odrodila mě MUDr. Martina Janyšková - je to zlatá doktorka. Byla jsem na nadstandartním pokoji a taky super - soukromí. Že na pokojích nejsou sociálky mi vůbec nevadilo. 🙂 Hezký den. Martina s Beátkou

trixxi.m
16. lis 2007

ahoj, já v NJ rodila asi před 7 lety a byla jsem spokojená, 4.12 se tam chystám rodit znova, tak snad budu opět spokojená 🙂

evaje
4. kvě 2008

Slyšela jsem něco o přestavbě porodnice v NJ, je to pravda? Personál tam byla tak bezvadný, že bych tam ráda rodila, ale to prostředí mě fakt deprimovalo. Víte někdo o té rekonstrukci? Kdy a jak? Díky

beatrice.h
autor
9. kvě 2008

EVAJE: Já jsem včera přijela z gynekologického oddělení z NJ - jsem po laparoskopií. A vezli mě na sál kolem porodního odd. a nevšimla jsem si nějakých zásadních změn. Když už ti můžu poradit, tak na sále jsi opravdu jen co chvíle a pak na pokoj - ten bych řešila - já měla nadstandart a fakt super a vřele doporučuji - měla jsem pokoj č. 7 - ten zelený - tuším. Tak když ti nebude líto dát za pokoj, soukromí a klídek pro vás oba zhruba 300+60 (poplatek) - tak si myslím, že budeš z porodnice odjíždět spokojeně odpočinutá a to nejen ty, ale i miminko. 🙂 A až doteď mám zlatou berušku. 🙂 Taky jsme ji plánovali sourozence, ale asik to neklapne. :( Musím se po operaci dát do kupy a pak uvidíme. 😉

onle
16. črc 2008

Ahoj, v této porodnici jsem rodila poprvé 27.5.2008 a řeknu vám, že mě to dost odrovnalo a to na tolik, že už nikdy víc tam rodit nechci. Sice jsem měla otce celou dobu u porodu, ale ležet pořát a nechodit, no to mě unavovalo a ještě když žádáte o epidurál, tak vám ho stejně nedají, takže dostanete jen algifen od bolesti zad, nic víc. Myslela jsem, že maminkám pomáhají při porodu, ale ne tak, jak by měly. Jinak poporodní péče pak byla skvělá, měla jsem na pokoji vlastní wc a sprchu a to jídlo bylo taky super.

romana.st
17. črc 2008

Ahojky, já jsem rodila v Novém Jičíně 15.4.2008 a byla jsem strašně moc spokojená. Prcek šel sice císařem, ale poporodní péče luxusní. Dokonce mi jedna sestřička říkala "miláčku" 😀

blanickaa
11. lis 2008

Ahoj holky,
tak já jsem rodila v Novém jičíně 17.3. 2005 a musím říct že jsem byla moc spokojená. Sice v ten den jsem byla na porodním sále sama a jedna rodička byla na nadstandartu, takže žádný frmol a spěch. Ale právě že teď hodně čtu negativní hodnocení na Nový Jičín na porodnici 😠 tak nevím kde se mám rozhodnout pro druhé dítko 😒 Ještě jsem uvažovala o porodnici ve Valmezu, máte tam někdo nějaké reference třeba od jiných maminek?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru