Porodnice Olomouc - Na vlastní oči, co si o tom myslíte?

lucifer32
25. dub 2013

Ahoj holky, nevím jestli jste se včera někdo dívaly na "na vlastní oči" já ano protože v Olomouci bych měla rodit.Rodila jsem tam i první dítko,ale po včerejší reportáži nemám nějak chuť.zajímaly by mě vaše názory a co si o tom myslíte,po případě jak by jste se k tomu postavily.Jde o to,že lékař ke kterému tam chodím je skvělý.Ale na druhou stranu vím,že já jsem doktora celou noc během mého porodu neviděla.A to že přednostou gynekologicko-porodnického oddělení je stále lékař , který nejspíš svou nedbalostí zavinil smrt rodičky ,ve mě prostě nevyvolává důvěru.

kvakuska
25. dub 2013

Ahoj, viděla jsem upoutávku, ale potom mi to nějak uteklo ☹ ... nevíš jestli je to k vidění někde na internetu?

hanickaa.d
25. dub 2013

Ke mě chodili lékaři jen na kontrolu stavu a změn při vyvolávaném, nevidím důvod proč by tam měl být lékař neustále - pokud je vše v pořádku samozřejmě...já si myslím, že hodně zanedbal i gynekolog paní a nemocnice neměla zprávy o jejím zdravotním stavu. Ano je zvláštní že doc. Pilka je stále v čele kliniky....já si nemůžu stěžovat na FN, ale věřím, že tato reportáž vyvolala nedůvěru...

lucifer32
autor
25. dub 2013

No já byla na rizikovém celých 9 měsíců a doktora jsem viděla akorát ve 23:00 kdy mě praskl plodovku a řekl,že je zkažená a pak až do 7:30 ráno ,kdy mě vezli na akutního císaře.Dopadlo to streptokokem u malýho.Takže můj porod myslím si že nebyl úplně v pohodě a nestál za povšimnutí ☹

lucifer32
autor
25. dub 2013

@kvakuska Já myslím,že někde to bude 🙂 počkej kouknu

kvakuska
25. dub 2013

@lucifer32 už jsem koukala, je to tady: http://navlastniocionline.southeast.cz/epizody.php ... akorát se musím zaregistrovat, ale na to teď nemám čas, takže později

lucifer32
autor
25. dub 2013

@kvakuska No tak na to koukni a pak napiš co si o tom myslíš.

jennyska
29. říj 2013

Ahoj Těhulky a maminky @hanickaa.d @lucifer32

mohly byste svou zkušeností s Porodnicí v Olomouci přispět do naší společné, maminkovské Wiki knihovničky Modrého koníka? Píšeme si do ní vždy základní údaje o všem těhotenském, mateřském atd. a vedle toho i cenné zkušenosti, rady, tipy , jako jste to napsaly právě tady, do fóra 😉

Pokud svou zkušenost vložíte zde: https://www.modrykonik.cz/porodnice-olomouc/ pomůžete spoustě těhulkám, které si svou porodnici vybírají a právě zkušenosti jsou to, co hledají! 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den.
Janča

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru