Porodnice Ostrava Fifejdy. Máte zkušenosti?

gabina26
13. únor 2009

Holky, je tady některá, která rodila v městské nemocnici Ostrava Fifejdy? Podělte se prosím o zkušenosti a zážitky... nejen já budu vděčná... 🙂
Hledala jsem diskusi na toto téma, ale bezúspěšně...

lluciferek
11. zář 2013

No já první mimčo rodila ve Vítkovicích, ale teťkom půjdu rodit na Fifejdy. Ve vítkovicích jsem nebyla u porodu spokojena, ale na šestinedělí si nemohu moc stěžovat.

nikousek1
7. led 2015

Do této porodnice bych v životě rodit nešla už jen z důvodu, jak je neopečovávaná. Zdá se mi taková ušpiněná, nekvalitní a zaměstnanci nejsou taky zrovna příjemní. Prostě celkově - nejen porodnice jsou FIFEJDY hrůza. Nejlepší co jsem se tak doslechla jsou VÍtkovice pro porod. Získali také ocenění BABY Friendly a jak čtu recenze tak si jí taky všichni chválí. A Fakultka v Porubě není taky špatná. Ale fifejdy - NE.

medria
7. led 2015

@nikousek1 samozřejmě je to Vaše volba, kterou porodnici si vyberete, ale o Fifejdách nemáte úplně přesné informace. Zaprvé, je to taky Baby Friendly a zadruhé fasádu má možná budova "ušpiněnou", ale zato porodní sály jsou nejmodernější ze všech ostravských porodnic. Nedávno prošlo celé porodnické oddělení rekonstrukcí. A na rozdíl třeba od Vítkovic, je na Fifejdách novorozenecká JIP. Oddělení šestinedělí je sice nerekonstruované, ale já měla po porodu úplně jiné starosti, než řešit, jak pokoje vypadají, a vždycky je možné si připlatit nadstandard. Tím nechci nijak shazovat ostatní ostravské porodnice, jen dávám přesné informace o Fifejdách.

nikousek1
7. led 2015

@medria to je můj celkový názor. Hlavně přístup zaměstnanců se nedá s ostatními porodnicemi srovnávat a nevím za co to ocenění získala. Strava o tom ani nemluvím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru