Porodnice Ostrava Poruba. Byly jste spokojené?

cara.m
10. říj 2010

Viděla jsem tady diskuze na porodnici Fifejdy a Vítkovice, ale přímo na Porubu ne. Můžu se zeptat, těch co v Porubě rodily tento rok jak byly spokojené? Jsem rozhodnutá pro Porubu. Vím, že někdo ji chválí jiný nadává. Dle mě je to vše o lidech ať rodíte tam či tam. Záleží, na koho člověk narazí. Tak by mě zajímaly čerstvé zkušenosti maminek. Děkuji.

petrushka32
8. lis 2011

@zuzkkkaaa jo to si vemu🙂 No teda, takové nic moc jídlo🙂To už je horší než u nás🙂 Ale já se nabalíím🙂

@cara.m tak dle okolností se dokoupí vše, co bude třeba, to je fakt😉 Ale teda, že už ani na toaleťák nemají🙂 Já se směju, protože v tom dělám, tak vím, že se vždy šetří na nesprávných lidech a místech🙂

@svatule Tak zase po císaři je to řešeno vždy šetřící stravou aspon první den. To zase chápu, i když to je kruté🙂

lucenek
8. lis 2011

fakule na toaleťák i mýdlo prachy má....ale těch kurev co to kradou a berou si dom celé motouzy, tak se ani nedivím že nedávaj..některým není líto si tu megaroli přemotat...nebo vylít celý dávkovač mýdla do kelímku..i takové jsem zažila

petrushka32
8. lis 2011

@lucenek no jo lidi jsou různí

cara.m
autor
8. lis 2011

@lucenek
@petrushka32 bohužel pak na to doplácí normální lidi. Může se stát, že ho člověk zapomene a je problém na světě 😀 😀 😀 😀 😀

petrushka32
8. lis 2011

@cara.m no to jo, to by bylo nemilé🙂)Tak toaleťák připisuji na seznam🙂

jetynka
9. lis 2011

@petrushka32 Ále nemůžeš tak o sobě mluvit 😠 škaredě, myslíš že když budu mít třetí dítě že jsem zkušená?Jak v čem v něčem ano to samozřejmě ale pořád se mám co učit takže nezoufej 🙂 Tak to taky máš kus do ostravy noo do n.jičína bych nešla taky přiznám se.

marketka.27
9. lis 2011

@petrushka32 No mám termín 3.2., tak to muže být leden i únor, uvidíme 🙂

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 připiš 😀 😉 a přeji rychlý porod 😉
a dala bych si jejich bílou kávu ráno, měli ji před rokem výbornou 😵

marketka.27
9. lis 2011

@lucenek Jé ahoj, zdravím tě PP maniačko 🙂, ty seš tu čistě pracovně nebo se taky chystáš rodit 🙂?

petrushka32
9. lis 2011

@jetynka budu spoléhat na to, že to zvládnu🙂

@cara.m jj na tu se těším🙂 Teda doufám, že vařit budou dobře🙂

@marketka.27 tak hlavně at je porod rychlý a s porodkou jsme spokojené😉

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 no loni vařili dobře a kávu měli výbornou 😵 a myslím, že tady někdo psal, župan si neber. Zbytečně zabírá místo a nevyužiješ ho 😉

petrushka32
9. lis 2011

@cara.m nee?? A včem budu chodit??🙂

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 v košili 😉 je tam fakt horko, by ses upekla 😉 a stejně z pokoje moc nevyjdeš 🙂 budeš pořád s prckem a z pokoje s ním jezdit nesmíš, tedy když ho nevezeš sestrám.

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 mi celou dobu visel na věšáku 🙂 jooo a poporodní kalhotky dej někam na dobře přístupné místo a ať chlap ví, kde jsou. Jestli s tebou bude u porodu 😉

petrushka32
9. lis 2011

@cara.m v lednu tam bude zima🙂 Já ho tam pro jistotu narvu, nějak vakuově to vše vyfouknu🙂
ok, dám, bude to maturita zabalit tašku🙂

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 jo a kdybys měla problémy s kojením, volej 😉 jinak nepřijdou, teda záleží na sestře, která Ti bude miminko předávat. Ale mi malého dali a starej se. A problémy jsme měli, takže jsem volala sestry 😉 když zavoláš, přijdou a poradí 😉 nic jiného jim nezbyde 😀

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 já ho nenarvala, měla jsem ho zvlášť 😀 Rodila jsem v prosinci 😉 a fakt bylo vedro. Nenechají novorozence zmrzat 😉

petrushka32
9. lis 2011

@cara.m to víš, že budu volat!Nejsem žádná hrdinka a i když to člověk ma načtené, okoukané a vyzkoušené z pohledu druhé strany, tak to bude myslím, docela jedinečná zkušenost, se kterou budu potřebovat poradit🙂

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 no já žila v tom, že dám dítě k prsu a bude 😀 a ejhle, ono to tak nebylo 😀
některé holky si stěžují, že nepomáhají s kojením. Jenže když jim člověk neřekne a nevolá, že je problém, tak oni to ani neví 😉 jo pobavili mě, že za dva nebo tři dny po porodu přivezli video o kojení, zapli ho a že až se dodíváme, máme říct 😀

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 ty jsi vlastně psala, že děláš v nemocnici. Ještě mi řekni, že jsi na porodním 😀 když to máš okoukané z druhé strany 😀

petrushka32
9. lis 2011

@cara.m jo super🙂To se budu těšit na video, no právě, kojení podle obrázku atd, vypadá jako brnkančka, ale taky si myslím, že to není žádná sranda. Jo dělám, na porodním ne, to jsem si prošla jen v rámci praxe. 😉

cara.m
autor
9. lis 2011

@petrushka32 no vidíš, tak to už jsi částečně zkušená 😉 uááááá a nemocniční bílou kávu si můžeš dávat v práci 😉 ňaaam

marketka.27
9. lis 2011

Já teda bez županu ani ránu, navíc jsem byla párkrát tuším že o patro výš na UTZ, to bych asi měla dost problém, prohánět se tam v košili, i tak je to nic moc být mezi civilistama i v tom županu, natož v košili 😀 To není až tak o teple, ale o tom, co kdo snese 😀

Z toho vedra v zimním období mám strach, nesnáším ho a celkově přetopené uzavřené prostory :-/, minule jsem porodila v září a naštěstí jsme byly na pokoji jen dvě, a obě považovaly otevřené okno za normální.

Nám se to video nepodařilo spustit 😀 Ale na co video, když nevím, tak se zeptám, párkrát mi sestra řekla, že na ty moje pokusy kojit se nemůže dívat a poradila 😀 A přesně cara.m, sestry nejsou jasnovidky a rodí tam snad dospělý ženský, tak se můžou zeptat, když potřebujou poradit.

jetynka
9. lis 2011

@petrushka32 jj kalhotky zrovna včera jsem si je koupila, síťované v lékárně 5ks za 80kč trošku moc ale nedám na ně dopustit netrhají se.

jetynka
9. lis 2011

@petrushka32 jsem si všimla že děláš v nemocnici?Na jakém oddělení jsi byla?Sranda je že já jsem zdravotní sestra a nějaký čas jsem pracovala ve fakultce v Porubě ale ne na porodním 😀

lucenek
9. lis 2011

@marketka.27 to víš pracovně 😀

marketka.27
9. lis 2011

@lucenek Ty bys měla dostávat od fakultky příplatky za propagaci a šíření dobrého jména chlebodárce 🙂

lucenek
9. lis 2011

@marketka.27 no to už ne....přesedlala jsem jinam....

marketka.27
9. lis 2011

@lucenek Já myslela, že tvoje srdce tluče pro FNO 🙂 A jsi spokojená? Ale ono to bylo náročný, když si vzpomenu na ty tvoje služby, já si neumím představit, že už bych měla být v práci a Karin ve školce, ale tak já už jsem stařena, tak se hůř aklimatizuju asi 😀

andelka
9. lis 2011

@petrushka32 jj, s tím županem můžu potvrdit - visel mi na věšáku. Ale já měla klasický froté, teď si pořídím nějaký tenčí. Přece jen jak se chodí na vyšetření, utz, návštěvy...tak se bude hodit, jen v košili jsem s etéž necítila nic moc.Ale hned na pokoji putoval na věšák.
Kalhotky síťované super, přepírala jsem si je a na tom topícím žebříku to bylo brzo suché.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru