Porodnice Ostrava - Vítkovice

endie
30. dub 2009

😀

jija
20. bře 2015

@leknicka v porodnici se na zadnou vstupni prohlidku neobjdnava, proste prijdes a rovnou Te vemou, domu Te urcite neposlou
Ja mela posledni prohlidku u gynekologa 27.12., dalsi v porodnici 30.12. A termin jsem mela 31.12.

curdibilka
15. dub 2015

Tak, holky, rodila jsem ve Vítkách před 18 dny a můžu jen a jen chválit. 🙂 Byla jsem tam moc spokojená, jak na porodním, tak na šestinedělí. Všichni byli ochotní, milí, vstřícní. Sestřičky se chodily ptát, jestli něco nepotřebujeme atd. Moc doporučuji, nenarazila jsem tam na jediný zachmuřený obličej. 🙂

marketov
15. čer 2015

@curdibilka tak na tu sestru si pamatuji. Za celou dobu,co jsem tam chodila na vyšetření před porodem, se neusmála a tvářila se otráveně. Naštěstí to byla jediná sestra se kterou mám takové zkušenosti.Ostatní byly úžasné.

mikala7
15. zář 2015

Ahoj maminky...prosím poradíte mi 😉 chci se jet zatím jen podívat do této porodnice...pořád se rozhoduju, kterou si vyberu...můžu tam přijet který koliv den nebo si mám zavolat, objednat se a oni mě provedou...?Děkuji za info 🙂

zewnice
28. říj 2015

@mikala7 maji prohlidky kazdou stredu. sraz je ve 12:00 ve vestibulu gynekologicko porodnickeho oddeleni.

uzivatelkapetra
18. črc 2018

Ahojte, napíše tu někdo aktuální zkušenosti?
Díky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru