Porodnice Pardubice. Byly jste spokojené?

ada80
7. črc 2008

Ahoj chtěla bych se zeptat jak jste byly spokojené s porodnicí v Pardubicích a jestli se tam některá chystá rodit.Díky.

petulka
7. črc 2008

Ahojky, do Pardubic se určitě já nechystám pže mám s touto porodnicí špatné zkušenosti. A také co jsem slyšela....Já budu rodit v Chrudimi, je to tam moc hezké a chovají se k tobě také moc pěkně. 🙂

janinaa_a
25. črc 2008

Ahojky já rodila v pardubicích v dubnu! musím uznat,že nevím jaký byl porod,jelikož jsem rodila císařem a byla jsem celkově uspána. druhý den,ale mluvil sám za sebe člověk si tu nemocnici platí a doktorky jsou nepříjemný fakt hrůza! Už bych tam nikdy nešla. PA

jennyska
8. říj 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Porodnice Pardubice a protože vy s ní máte už nějakou tu zkušenosti, myslíte, že byste ji mohly vložit na https://www.modrykonik.cz/porodnice-pardubice/ ? 🙂

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě vybírají z českých porodnic a rozhodují se mezi různými městy. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. 🙂

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru