Porodnice Pardubice či FN Hradec, do které na císaře?

kuzsha
12. bře 2014

Ahojky všem. Čekám dvojčátka a mám se rozhodnout do které porodnice jít na císaře. Slyšela jsem špatné ohlasy jak na Pardubice tak na FN. Můžete mi prosím napsat svoje názory. Díky

granda
12. bře 2014

Dobrý den, nejdříve se zeptam, proc to máte jako otázku,, to se pak tady nedá diskutovat,, tak to předělejte....
já byla v Hradci na vyvolávačce a nakonec akut sekce,, tak ráda za hk,,,, pro dvojčata bych volila Hradec..

tehulka12
12. bře 2014

Ja,rodila v HK a super.Ja jsem rozhodne pro Hradec.Navic maji lepsi vybaveni nez Pardubicich.U dvojcatek bych zvolila rozhodne lepe vybavenou porodnici.Preci jen je riziko nejakych komplikaci vetsi,tak bych volila podle toho.Navic tam skoro vsechno dostanes a nemusis s sebou tahat treba toaletni papir a podobne drobnosti.

milada2
12. bře 2014

Rozhodne Hradec, maji epsi vybaveni i odbornost pro pripad problemu

anitram18
12. bře 2014

HK

luciafff
13. bře 2014

Jednoznačně Hradec 🙂

leotynka
16. bře 2014

Já sama jsem rodila 4 krát v Pardubicích za mě všechno super, 😉 jako všude se najde nějaká protivná sestra nebo něco. ale vše se dá vydržet 🙂 ale pokud dvojčátka radši asi hradec jsou tam asi lépe zařízený, ale myslím že i pce to zvládají dobře 🙂 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru