Porodnice Pardubice x Chrudim? Případně Hradec Králové?

l_a_d
3. bře 2014

Maminky z okolí Pce: Porodnice Pardubice x Chrudim ?? Případně HK??? Byla jsem pevně rozhodnuta pro Chrudim, ale poslední dobou na ni slýchám stížnosti, takže váhám. Co Vaše zkušenosti?

tesinka
3. bře 2014

Mám zkušenosti s Chrudimí i Pardubicemi. A protože mi šestinedělí v Chrudimi nesedělo, nejvíce mi vadily omezené a krátké návštěvní hodiny, tenkrát jako pro prvorodičku to mělo celkem velký dopad na psychiku a proto jsem druhé dítě rodila v Pardubicích a až na chrápající spolubydlící max spokojenost. Ale hodně maminek si chválí i HK.

bambulal1
3. bře 2014

Ja sem rodila v PCE a plne doporučuju.Lekári,sestričky ,dokonce i maminky co se mnou ležali na pokoji nesmírne láskavý.V Chruimi rodili moje kamošky a taky se nestežovali.Rozhodni se sama ale všude záleží i na tom jak si třeba náročna a co vlastne očekávaš o lekárkov a sestriček.V každej nemocnici natrafíš na blbca co ti nebude vyhovovat.

tehulka12
3. bře 2014

Ja rodila v HK a naprosta spokojenost.Vsichni byli mili a navic me dobre naucili kojit.Jako bonus tam skoro vsechno dostanes a nemusis s sebou taha milion nocnich kosil a toaletak a jine.Prostredi taky pekne a navstevy skoro cely den.A jeste take maji nejlepe vybavenou detskou JIP,kdyby se nahodou neco delo s miminkem(coz samozrejme nepreju)prevezou ho prave sem.
Preju stastnou ruku pri vyberu.Kdyby jsi se rozhodla pro HK a chtela neco konkretniho vedet,klidne napis SZ.

madulinka
3. bře 2014

Ja rodila akutne v chrudimi, protoze jsem z chrudimi a pro bolesti jsem radeji zajela na pohotovost. Dve hodiny na to byla mala venku cisarskym rezem, ze by nas nestihli prevezt do HK. V chrudimi nam zachranili zivot...malou po cs hned prevezli do hradce, protoze byla predcasne... jinak personal - sestricky a doktori skveli... ale protoze jsem nebyla na klasickem poporodnim pokoji, nebo kde jsou maminky po porodu, ale byla jsem na pokoji gynekologie, nikdo mi nic nevysvetlil okolo kojeni.. z hk mam zkusenost co se tyce pece o malou - skvela...ale sestry se taky nesnazily vysvetlit jak kojit, jak se postarat o tak male mimi..jen rekly - chcete ji prebalit? Tak prebalte...nastesti jsem mela zkusenosti ve starani se o male deti z drivejska..kdyz jsem se ptala jak mam vlastne kojit, ukazaly jak si mam malou dat k prsu, rekly, ze je slaba a ze mam davat um, stejne mam malo mlika...tak to me trochu zklamalo a v klidu doma jsem se rozkojila a malou krmila flaskou... no pri druhem porodu budu asi taky rodit v chrudimi, pokud zas nebude predcasny 🙂

luciinka001
3. bře 2014

Rozhodne Pardubice,sice jsem v Chrudimi nerodila ale ani bych po my zkusenosti nechtela. Bala jsem se,ze kdyz jsem mlada budou se ke me chovat nejak povysene nebo tak,ale naprosta spokojenost a porad me chvalily a proste super! Rozhodne bych tam sla znovu bez jakehokoli premysleni 🙂 Cokoliv jsem nevedela tak poradili a jeste ze jsem byla po CS tak jsem nemusela mit ani pres noc malyho abych si odpocinula. 🙂

doufinkaaa
3. bře 2014

Já jsem rodila v Pardubicích - rodila jsem v 36.tt a musím říct, že jsem si tam připada jako královna. Sestřičky neskutečně milé, lékaři také. My jsme si tam poležely 14 dní - malá byla týden v inkubátoru. Pokud bych rodila znovu, tak v Pardubicích - i když to mám 100 km daleko.

snizkova
26. kvě 2014

rodila jsem v květnu 2014 v Chrudimi, vyvolávaný porod. S personálem a jejich přístupem jsem byla velmi spokojená a to jak před porodem tak po něm. Na bolesti mi nabídli epidural a byla jsem ráda, že mi ho píchli. Návštěvy jsou po celý den, ale musí se na chodbu nebo se domluvit s druhou maminou. Na pokoji jsou návštěvy v určitou dobu. Na pokojích je i televize, což mne velmi překvapilo (mile). Chrudim doporučuji 🙂

crawler
26. kvě 2014

Asi co člověk to názor - mě se nechtělo do CR, tak jsem obě děti rodila v Litomyšli, bohužel letos ji zavřeli, což je nesmírná škoda - byla to úžasná porodnice 😵 Kamarádka má čerstvou zkušenost s Chrudimí, tak třeba pomůže rozhodnout? @klarkakrejcova ? 😉

klarkakrejcova
26. kvě 2014

Rodila jsem v Chrudimi na konci dubna. Malý se narodil 10 dní před termínem. Bohužel jsem odjížděla s prasklou vodou a pomalu jsem se otevírala. Chytla jsem tam za celý porod dokonce dvě směny a na obou byly úžasné porodní asistentky a v noci mě přijímal primář a rodila mě pak paní doktorka, ale primář jí asistoval. Odmítla jsem epidural (strach z té injekce do zad byl větší než strach z bolesti), sestřička mi ho doporučovala, ale tolerovala moje rozhodnutí, nic mi nenutila, dokonce mě pak chválila, že ona by to bez epiduralu nedala... Měla jsem k dispozici Entonox - inhalační analgesie a to bylo super. Na sále mi byl k dispozici míč, lehátko, žíněnka a možná ještě něco, ale moje nejoblíbenější místo byl záchod a sprcha 😀 Po porodu, protože bylo plno na novorozeneckém, jsem strávila noc a půl dne na "hekárně" u porodních sálů. Malého si na noc vzaly sestry, protože hodně ublinkával a byl hodně dráždivý a taky abych se vyspala, protože jsem táhla dva dny v kuse bez spánku a po poměrně náročném dlouhém porodu... Sestry mi sice ukázaly jak malého přiložit, pomohly mi ho přiložit (mám velká prsa a ploché až vpáčené bradavky, takže to šlo těžko), ale pak hned odešly... Takže když se malý pustil, tak jsem ho přiložila špatně a za ten první den mi tak rozedral bradavky, že jsem skončila na kloboučcích... Nebyl problém se dojít sester zeptat, vždy přišly a poradily, ale zase šly pryč... Ale poslední noc před propuštěním u nás na pokoji byla sestra skoro pořád a konečně se to trošku líp dařilo a malý něco maličko vypil... Přístup sester a doktorů byl super, jedna sestra byla trošku ráznější (což na hormony rozhozenou prvorodičku úplně není) ale jinak paráda, určitě bych tam šla znovu... 🙂

376900
28. kvě 2014

Ahoj, také mám termín v srpnu :o).

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru