Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

mama04
5. kvě 2009

a já se toho tak bála 😅 , dám vědět , až pojedu nakoupit. Tak můžem někde sednout.

Moni včera jsem objednala šampon

jeudi
5. kvě 2009

me??tak jo tak se pak sejdem evi pujdes take ne??ma byt od patku pekne tak nekam drepnem na zahradku..mama a mas naky katalog k tomu???by jsme se koukli..mama nas se neboj taky jsme si s evcou rikali ze takovahle rande naslepo nemusime ani jedna ale prece o nic nejde ,kdyz si nebudem mit co rict coz pochybuji,tak proste pujdem dom..o nic nejde ...tak co na kdy domluvime dalsi rande?? 😀 a zadne vymluvy 😀

mama04
5. kvě 2009

katalog nemám jen www. 😀 a trošinku vím o jednom výrobku.

Nějak nemám své dny 🙄

mama04
5. kvě 2009

https://www.lushcz.cz/ tady lze vybrat, ale ceny s Anglie jsou o 30 až 50°/. méně

evulebobule
6. kvě 2009

no jo, ale zmákly jsme to dobře. Bylo o čem povídat viď Mončo? 😉

jeudi
6. kvě 2009

to ano jsem rada taky jsem z toho mela strach,ale pohoda,tak na dalsi rande se uz tesim 😀

evulebobule
6. kvě 2009

Mončo, to jsme měly obavy asi obě. A kdo by neměl, ale zmákly jsme to, to je fajn.
Taky se těším na další slezinu.

zuzankast.
6. kvě 2009

Ahojky,
no já se klepala taky,asi deset minut, než sem to řekla sestře, ta mě přikryla ještě jednou dekou a bylo dobře.
Jinak se mě na nic moc neptali. Řekli mi, co všechno se mnou budou dělat- postupně krok za krokem, byli moc hodní. I to, že mě znecitliví od pasu dolů, ale na uplnou anestezii se neptali, jestli ji chci. Zrovna tak se neptali, jestli tam chci manžela. Slyšela sem, že prý když je ta částečná, tak tam může být (ale to je v každé porodnici různé, takže v Pi to asi neumožní), on původně moc chtěl, tak mě to teď dost mrzí..
A nic sem necítila, ani jak řežou. Jen ja malou soukali ven, tak hýbali trošku i se mnou, ale nic nepříjemného a vůbec ne bolestivého. To až pak, když to přicházelo k sobě, tak začalo bolet bříško,ale na to mi hned sestra dala injekci.

zuzankast.
6. kvě 2009

A s těma injekcema byli docela štědří. Měřili každou chvíli tlak a skoro vždy se sestra ptala, jak je, jestli nechci injekci na bolest. Nebylo to tak hrozný, tak sem si nechala dát jen tu jednu a pak už ne, dalo se to vydržet. Připadala bych si pomalu jak feťačka 😀 😀 pořád pod jehlou.

jeudi
6. kvě 2009

zuzi k cisari nepousti tady v pisku to ne no...to by me prave take mrzelo ze u toho nemuze byt manzel a co mala jak ti to jde??porad kojite??me to u filipka moc neslo

jeudi
7. kvě 2009

holky vy jste se nak odmlceli ...fifu vzali do skolky od zari takze supeer 😅

evulebobule
7. kvě 2009

Mončo, to je super, to jsem ráda, že to ve školce dopadlo dobře.
Jak jsem ho tak viděla v tom mateřským centru, tak se mu bude mezi dětmi moc líbit.

jeudi
8. kvě 2009

no doufam,ze mu to vydrzi 🙂 a jak se jinak citis??muzu mit ve 31tt uz posliky??ja je asi mela skakala jsem na mici a pak sem letela do sprchy a preslo to...

evulebobule
8. kvě 2009

jeudi: možný to asi je. Někde jsem četla, že se na tom míči skákat nemá. To až při porodu.
Tak ti nevím 😉

jeudi
8. kvě 2009

vid aby mi to nevypadlo 🙂

evulebobule
8. kvě 2009

jeudi: no právě. 😀

mama04
9. kvě 2009

Ahojky holky od řeky Otavy. Jsem pořád venku a pracuji. A jezdím Písek babička Protivín 😅

Já skákala na míči celé těhu a ted Pavla trsá na hudbu 😅

jeudi
9. kvě 2009

no plno jinych take skaka,no ja si myslim kdybych se ztreba otvirala tak bych nemohla skakat..ale stejnak mi to nebavi od ty doby co jsem se z nej svalila 😀

evulebobule
9. kvě 2009

Mončo, jsi šikulka, to musel být držkopád. 😀

zuzankast.
9. kvě 2009

Ahojky, všem maminkám vše nejlepší k zítřejšímu svátku !
Jeudi - ano, stále kojím. Už v nemocnici mi řikali, že mám mlíka pro dvě mimča 😀 A jde to dobře. Jen někdy mám takové zásoby, že to ze mě samo stříká jak z "píchlýho pytlíku" , tak to Julinka asi nestíhá, zakuckává se a musím odstříkávat.

evulebobule
9. kvě 2009

zuzanka: tak to se máš, já nebudu mít mlíko beztak vůbec.

jeudi
9. kvě 2009

ahojky no ja mela mlika take hodne ze nevedela co s tim,ale malej mel zloutenku a nechtel sat a navic jsem o kojeni moc nevedela a brala to jako samozrejmou vec,tak proto to dopadlo tak jak to dopadlo a ja malyho kojila s bidou mesic ☹ snad to ted bude lepsi

evulebobule
10. kvě 2009

jeudi: to se tedy máš, já jestli budu po mamce, tak budu mít max. 3 týdny a konec. 😲

jeudi
10. kvě 2009

nemusi to tak byt me to bylo na prd ze jsem mela mleko,kdyz jsem stejnak nekojila 😒

evulebobule
10. kvě 2009

uvidíme, ale tuším zradu.
Tak teď si to kojení třeba užiješ víc. 😉

zuzankast.
11. kvě 2009

Evi já se taky bála skoro celé těhotenství, že nebudu mít mlíko, i když prsa bylo to první, co mi hned v prvních týdnech vyrostlo. Ostatní řikali, jak už jim v posledních měsících mlíčko samo teče (spíš tedy to mlezivo, nebo jak se tomu řiká) a mně vůbec nic. K tomu ten císař, malou sem neměla u sebe.. a vidíš, rozjelo se mi to pěkně. Mamka při mě mlíko taky neměla a nepodědila sem to..
Obavy hoďte za hlavu, umělá výživa je taky dobrá, vyrostlo na ní plno dětí..

jeudi
11. kvě 2009

nechcete se sejit??ja se asi unudim 😒

evulebobule
11. kvě 2009

zuzanka: no právě i kvůli tomu jsem měla strach, že to tu spousta holek píše, že jim už pomalu
vytéká to mlezivo a jak mají mokrá trička a tak. A já nic. Tak to jsi mě uklidnila. A budu doufat, že
nebudu po mamce dědit.

jeudi
11. kvě 2009

😔

mama04
11. kvě 2009

Já tento týden ne, mám nabito. v pátek jedeme s holkama s dikuze Začínáme na dovču tak musím všechno nachystat. Pojedu do Písku asi ve středu

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru