Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

jeudi
28. čer 2009

mama ty si z tech skal u protivina vid dnes to tam maj evakuovat ma tam prijit naka vlna ci co manzel tam ted jel ke kamaradovi mu pomoct zachranit co se da

evulebobule
28. čer 2009

Moni, tak jaký jste nakonec vybrali jméno? 😉

jeudi
28. čer 2009

asi dominik to je asi nejhezci jeste se mi libi sebastian ale mame prijmeni od S tak nevim nevim

evulebobule
28. čer 2009

což to by asi tolik nevadilo. Horší by bylo kdyby křestní končilo na S a příjmení na S začínalo. 😀

jeudi
28. čer 2009

no a ktere se ti libi vic??ja se nemuzu rozhodnout Sebik nebo Domik

evulebobule
28. čer 2009

Mně se líbí ten Sebík. 😉

mama04
28. čer 2009

Jsme u Protivína, ale tu nic není. byli jsme to obhlídnout po okolí a je to děs. Známý už bojují s vodou. Když jsme tam přijeli tak to měli kousek od vchodu a potom při odjezdu už to měli v bytě Asi za 30 minut se to otočilo k horšímu.

evulebobule
28. čer 2009

mama: ty brďo, ten jsem koukala na zprávy a bylo mi z toho nanic, lituju ty lidi.
Zajímalo by mě co v Písku...

jeudi
28. čer 2009

no tak u nas je plnej starej most lidi a cekaji co bude ve dve rano ma prijit vlna lidi bali veci no masakr jeste ze jsme tak vysoko

evulebobule
28. čer 2009

Moni, tak to je mazec, hrůza. Tohle bych nechtěla zažít. ☹

mama04
28. čer 2009

Je to šílené, my tam máme jen stromečky, ale manžel od rána pije pivo a je hotový 😝 . Je to jeho práce

jeudi
28. čer 2009

je to nestesti treba zadna vlna neprijde..oni se boji ze se spoji dva toky nakejch rek a to by to stouplo pak o ctyry metry a naka prehrada ze se snad provali a to by jsme byli v prd... vsichni

mama04
28. čer 2009

otava a blanice a husinecká přehrada 😖 četla jsem to

evulebobule
29. čer 2009

Moni, tak co? V pořádku u vás?

jeudi
29. čer 2009

ahojky jojo vse je ok jak se mnou tak s vodou jeste se nic nevylilo ale jak byla ted ta bourka tak nevim jak to vypada jsme docela vysoko a co ty vse ok??

evulebobule
30. čer 2009

Moni, jo jo vše ok. Vodu tu nemáme a jsem ráda. 😉

jeudi
30. čer 2009

tak u nas na diskusi budeme mit racka uz se narodilo prvni miminko 😵 😅 to je krasny..

jeudi
30. čer 2009

evi kdybych rodila driv muzu ti pak poslat sms a napsala bys do diskuze miry a vahu??manzela tim poverit nemuzu protoze ten by to asi nenasel

evulebobule
30. čer 2009

to je krásný, už to máme taky za pár, takhle si to člověk uvědomí nejvíc co?

jasně že můžeš a mám to tedy napsat do té diskuze, budeme mít ráčka? Tam bych taky mohla zavítat, protože my ho budeme mít taky. 😀

jeudi
30. čer 2009

prid tam je to super diskuse ..presne tam no..chodim tam uz od zacatku..ted se tam narodilo zase dalsi mimi a vsechny v 38tt..

evulebobule
30. čer 2009

Jojo četla jsem asi se taky přidám. Jdu se tam za váma mrknout. 😉

mama04
13. črc 2009

Ahoj holky, tak co je s váma

jeudi
13. črc 2009

ahojky nic..ja byla v porodnici a ted uz sem chodim min

zuzankast.
15. črc 2009

ahojky, jen sem sem jukla. Jeudi gratuluji! S ráčkem je to výhra, sem taky - vlastně celá naše rodinka 😀 A skvěle spoluu vycházíme, sme mírná a citlivá povaha, tak snad tě Jiříček nebude zlobit 😉

mama04
15. črc 2009

Moni tak veliká gratulace a jak to dopadlo. Kdes rodila a malý je v pořádku?

jeudi
15. črc 2009

dekuji za gratulace 🙂 rodila jsem v ceskych budejovicich a malej je uplne v poradku .dobre to dopadlo 😵

mama04
18. črc 2009

Super. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 škoda, že tak nervovali mudrové

evulebobule
18. črc 2009

ahoj holky,

tak já asi začínám rodit. Bolesti po 5 min. Ještě jsem doma, poslali mě domů, že to může být ještě na dlouho. Jsem zvědavá, jak poznám,kdy mám jet.

mama04
18. črc 2009

A na kolik jsi otevřená

evulebobule
18. črc 2009

na jeden prst a kousek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru