Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

zuzankast.
14. dub 2009

Ahoj, koukám že sme tu samý velký holky 🙂 🙂 Já měřím 171 a nohu taky 41. No někdy i 40, ale to je fakt náhoda 😅 Když sem si asi před deseti lety kupovala lodičky do tanečních, byly mi pořád malý, tak pak vytahla pani asi 43 - ty mi byly, na krabici bylo už napsáno Lodě 😀 😀 To jsou ale sprosťáci co? 🙂

evulebobule
14. dub 2009

Lodě 😀 😀 😀

mama04
14. dub 2009

Tak ty já kupuji normálně 😀

evulebobule
14. dub 2009

mama: tak to asi my všechny 😀

mama04
15. dub 2009

Tak zítra jedu do Písku tak budu koukat po vysokých těhulkách 😀

Je to nakupování náročné 😀

jeudi
15. dub 2009

mama:a od kud jsi??

mama04
15. dub 2009

ze Skal

jeudi
22. dub 2009

zuzi gratuluji k miminku 😉 😵 az tady budes tak napisej jake to bylo 😉

evulebobule
24. dub 2009

zuzi: já taky gratuluju. 🙂

jeudi: tak jak se vede mamino? Já jsem od včerejška na rizikovým. Mám zkrácený čípek a hrozí předčasný porod. 😒

mama04
24. dub 2009

Evy ahoj, tak to nezávidím. Měla jsem to u obouch dětí a 10 t jsem proležela

mama04
24. dub 2009

Jinak Zuzi taky velikánskou gratulaci 😵

evulebobule
24. dub 2009

mama: nedá se nic dělat, taky z toho nejsem vůbec nadšená. Udělala jsem si to ale sama s tou svojí přehnanou aktivitou.

mama04
24. dub 2009

Já myla okna 😝 a př i Tomovi padala ze schodů 😝

jeudi
24. dub 2009

ahoj evi tak to jsme na tom temer stejne ja dostala naky prasky a musim lezet,ale to nejde lezet mam nakou podrazdenou delohu,a doktorka rikala ze kdyz budu chodit tak krok sun krok...no copak o jde s triletym ditetem?? 🙂

evulebobule
24. dub 2009

jeudi: tak jsme na tom fakt skoro stejně, tak doufám, že prckové budou rozumní a my se v klidu sejdeme v porodnici na náš termín. 😉

jeudi
24. dub 2009

no to take doufam byla jsem na kontrole a neni to lepsi ani horsi tak snad.....tak se drz 😉

jeudi
24. dub 2009

a nozky nahoru 🙂

mama04
24. dub 2009

Teda holky já chtěla jít na čaj a vy totok. Tak se držte

jeudi
24. dub 2009

evulebobule:a ty jsi v nemocnici??nebo si doma a mas klidovy rezim?

mama04
26. dub 2009

Jeudi: Jak to jde to ležení s 3 letým Filipem. Já proseděla celý den na gymnastickém mýči u stolu a dělali jsme všechno možné. Ale byl listopad a prosinec a zima.

jeudi
26. dub 2009

mama:ty blaho ja nelezim to nejde a kdyz uz si lehnu tak me malej zene z postele 😀 tak mam strach abych nemusela nastoupit do nemocnice ..a chci se zeptat jak zvladas dve deti??v pohode??nebo spis jak si to zvladala kdyz se narodilo to druhe?da se to??ja z toho mam hruzu

evulebobule
26. dub 2009

jeudi: zatím jsem doma, na nemocnici doufám nedojde ☹

jeudi
26. dub 2009

no to ja take doufam,koukej se setrit 😠 jinak se tam nepotkame 😉 ja uz myslela,kdyz si se neozyvala,ze uz nekde lezis...to je jeste strasne brzo..co kdyby se nam to miminko narodilo uz ted??ma sanci zit??fuuj ja o tom radsi nebudu mluvit nebo neco privolam ☹ a co jinak ,jak se citis??taky se ti delaji boule na brise??to je srandovni vid??jojo ,ted uz to utece jako voda,ale ten posledni mesic je nejhorsi,to uz jsem se nemohla dockat az se mi to narodi ,funela jsem jak jezevec a to nebylo horko,ted to mam na leto..to bude neco ,ale tenkrat sem nabrala 30kg ted 7kg takze i to je rozdil..a tenkrat jsem v zime spala pri otevrenem okne jake mi bylo horko 🙂 chudak manzel zalezly pod dekou se klepal 😀 a ted to mam naopak..no tak zase napisej a drz se .. 😉

mama04
27. dub 2009

Jeudi: dá se to, ale je to šíleně těžké. Tom žárlil hrozně dlouho na Pavlu i ted to ještě není ono

jeudi
27. dub 2009

mama:achjo ja myslela ,ze uslysim jak je to super 😒 no tak snad to nak zvladnu 🙂 nic jineho mi nezbyva

evulebobule
27. dub 2009

jeudi: to víš, snažím se, ale jak to dopadne těžko říct. Snažím se co nejvíc ležet, ale celý den to rozhodně nejde, jsem z toho rozlámaná. Doktor mi říkal, že teď by mimčo už přežilo.
No a jinak to jde. Boule se mi taky občas dělají. Srandovní to je, přijde mi, jako bych v sobě měla vetřelce 😀
Já moc doufám, že se v porodnici sejdeme, bylo by to fajn. No a s tím posledním měsícem máš pravdu.
Jsem zvědavá, jak to budu zvládat. Doufám, že nebudou nějaký extrémní horka. Jinak bych asi zatáhla žaluzie, nevylejzala ven a napustila vanu studený vody 😀

mama04
27. dub 2009

jeudi jaké máš jméno.
Eva je evubobule
Já jsem Martina

Musíš být statečná. A užívat jsi společný smích obou dětí. Myslím, že jsme udělali s mm hodně chyb. Ale snažíme se. Filípek je asi ustrašený a citlivka. Povídej jsi s ním a ...

evulebobule
27. dub 2009

Jojo jsem Eva. 😉

mama04
27. dub 2009

😀 Jsem to odhadla dobře

evulebobule
27. dub 2009

Jojo, jsi šikula. Tak mi říkal taťka, když jsem byla malá. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru