Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

mama04
29. dub 2009

Ze Sedlice znám Hanku Štěpánů.

Evy a jinde ti bus nezastavuje

jeudi
29. dub 2009

z toho si nic nedelej to ja taky ne znam akorat duklu jih a tu nasi ulici 🙂 ja prave myslela ze bydlis na jihu nebo to mi rikal nekdo jiny??taky ted v tehu zapominas??ja sem nekdy uplne blba 🙂

mama04
29. dub 2009

jdu pa, tak tu nezabluďte.

Můžeme ji doprovodit, či ji tam můži dovést

mama04
29. dub 2009

já znám trošinku ulice a i silnici 😀

jeudi
29. dub 2009

jeste se domluvime o vikendu taky podle toho jaka bude predpoved 😉

evulebobule
29. dub 2009

ještě asi na Žižkovce 🙂

evulebobule
29. dub 2009

jeudi: jojo taky. Jsem blbá jak troky 😀 😀 😀

mama04
29. dub 2009

tak vystup na Žižkovce a máš to přes park. Kousíček 😅

evulebobule
29. dub 2009

mama: asi jo, dám na vaše rady. A v kolik se chcete sejít?

mama04
29. dub 2009

na Mírové náměstí

mama04
29. dub 2009

budeš nám muset dát mobil a budeme se informovat

jeudi
29. dub 2009

no az budes moci ty kdy ze je ta beseda??v kolik??

mama04
29. dub 2009

v 10

jeudi
29. dub 2009

a jak dlouho budou prednaset to asi nevis vid??

evulebobule
29. dub 2009

tak já se na ní vyprdnu. 😀

jeudi
29. dub 2009

neee to nemusis blazinku dam ti telefon a az budes hotova tak prozvonis musim dneska koncit holky krasny vecer rano sem tu 🙂 pa

evulebobule
29. dub 2009

jeudi: kdo ví, jak by to vyšlo, nevím na jak dlouho to bude. Můžu tam třeba vytvrdnout na dvě tři hoďky a pak budu mít zase co dělat,abych to stihla s váma a ještě stihnout nějakej bus domů. Tak to asi všechno najednou nevyjde.

mama04
29. dub 2009

A budeš opravdu balit dítě do látkovek

jeudi
30. dub 2009

ahojky tak co holky jak dneska je evi si jeste cela??? 😉 ja jo a co ty mama co deticky nezlobi??

evulebobule
30. dub 2009

mama: jojo budu. Ze začátku asi zkusíme kombinaci jednorázovek a látkovek a uvidíme. Radši bych ale látkovky, hrozně mě to láká. 😉

jeudi: jojo jsem celá 🙂

zuzankast.
30. dub 2009

Ahoj,
Mama já se šetřím, když je doma manža, nesmím pomalu ani pověsit prádlo, abych se nenamáhala 😀 😀
Nosím jen naše věci - hadříky a tak.. Nedá mi to celý ty hodiny, kdy malá spinká nic nedělat.
Jinak taky sem chtěla původně dávat látkovky, ale Julinka je zatím tak malá, že bych ji do nich zabalila celou 😀

mama04
30. dub 2009

Mám doma jen malou, Tomík je u tchánovců. Ale uklízím jak černá ruka. Dneska pořádáme slet čarodějnic a možná tu někdo i přespí.
Zuzy mám kamarádku po císaři a taky si chvilku nesedla a potom ji nebylo 9 měsíců dobře. Byla stále unavená a taková nedomrlá. Odpočívej. 😵

Evy tak pudeš do Kvítku a my tě půjdem potom na proti. To se ještě domluvíme

jeudi
30. dub 2009

ahojky no zuzo ja se te chtela zeptat jake je to rodit cisarem,nabidnou ti treba plnou narkozu??to bych asi chtela v pripade ze bych tak musela rodit ja jsem srab,a je pravda ze kdyz ti to delaji ze to citis??jako ne bolest,ale to jak do tebe rezou?

evulebobule
30. dub 2009

mama: nechám si to ještě projít hlavou, ale bojím se právě, aby ta přednáška netrvala půl
dne,abych měla ještě čas s váma posedět než mi něco pojede domů

mispuli
30. dub 2009

jeudi:bolest při císaři necítíš,spíš takový podivný nepříjemno,nejde mi to popsat,narkózu ti nabídnou v každém případě,jde o to,zda chceš celkovou nebo částečnou tzn, epidurál,zažila jsem obojí a ten epi je lepší,protože dítě hned uvidíš

Zuzi:zapomněla jsem se zeptat,klepala jsi se po císaři? Já asi 3 hodiny v kuse 🙂

jeudi
30. dub 2009

diky mispuli ja doufam ze budu moci rodit prirozene 🙂 evi tak si to promysli nechci te od neceho co te zajima tahat pri nejhorsim by jsme to nechali na jindy

mispuli
30. dub 2009

přeju ti to,já v to doufala taky a nepovedlo se ani jednou ☹

evulebobule
30. dub 2009

jeudi: určitě si dáme ještě vedět. Popřemýšlím o tom. Škoda, že ta přednáška není třeba od půl devátý. ☹

jeudi
30. dub 2009

dyt to nevadi ja bych sla klidne s tebou ale co bych tam delala s fifou toho by to nebavilo ...normalne sem se musela nahlasit na pracak a hledat si praci dva mesice pred porodem ☹ nechapu tenhle stat 😠 a jak to mas ty evi ty si na ryzikovym??nebo pracujes??nebo si take na pracaku??

jeudi
30. dub 2009

mispuli tak treba az budes cekat to treti 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru