Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

lennittka
25. srp 2013

Ahoj holky, já mám za gynekologa pana Koláře z Milevska, který prý taky v Písku bývá u porodu. Má někdo zkušenost s ním ? Je to úžasný doktor..

jennyska
22. led 2014

AHoj @ivigirl @jijamexik @luckallll @mama04 @jeudi @ilkav @hasimaa @lumixii @pipos aninam @orlik @rakosnicek75
@evulebobule a ostatní maminky 🙂

Mohly byste se podělit o své zkušenosti, pocity a dojmy s porodnicí v Písku do naší Wiki knihovničky Modrého Koníka, kterou si tady s maminkami společně tvoříme? 🙂

Tím, že svou zkušenost vložíte do https://www.modrykonik.cz/porodnice-pisek/ pomůžete ostatním těhulkám, které si právě porodnici vybírají a hledají Vaše cenné rady, tipy, zkušenosti.
Jak jste byly v porodnici spokojené? Co se Vám líbilo/nelíbilo? Jaký byl personál? Jak proběhl porod? atd.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den! 🙂
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all

kubrena
3. únor 2014

Kdybych měla "náhodou" ještě jednou otěhotnět, určitě bych si znovu vybrala píseckou porodnici. Poprvé jsem tam rodila v roce 2008 a po druhé minulý týden. Je tam tým profesionálů. Péče a pomoc při porodu a následná pro maminku a maminko, je absolutně bezchybná. Tímto bych jim ještě jednou chtěla poděkovat a hlavně vrchní sestře Bulkové. Vítovcová

ellenci
29. čer 2016

Ahojky,
já s píseckou porodnicí úplně spokojená nebyla. Rodila jsem předminulý rok v červenci. Manžela poslali domů, že to k porodu ještě není, přitom už jsem měla bolesti téměř nepřetržité. Rodila jsem v noci, moc se mi nikdo nevěnoval, byla jsem sama na pokoji, i když už jsem bolestí lezla po čtyřech. Měla jsem se hlásit po dvou hodinách ke kontrole a když už jsem to nemohla vydržet, doplazila jsem se na porod. sál, že už to takto dál nejde, tak porod. asist. zjistila že už jsem hoooodně otevřená, že je nejvyšší čas k porodu, rychle běžela pro tým. Nutili mě ležet při porodu na zádech i za strašných bolestí, i když jsem žebrala o jinou polohu.... Dcera naštěstí v pořádku, zvládli jsme to, ale další porod plánuji v Příbrami. Na Příbram jsem se dočetla moc dobré reference.

vironeka
23. dub 2019

Aktualizuju asi brzy, mám termín za měsíc, ale nemyslím, že to bude za tak dlouho 🙂 zkusím pak napsat srovnání s Českými Budějovicemi v r. 2015, poslední rok před stěhováním do nového areálu - a i my jsme se pak stěhovali s rodinou. 🙂
Co už vím teď, protože jsem trošku sondovala, tak na období po porodu se určitě vybavit - v ČB bylo vše k dispizici, v Písku prý dle maminek, co rodily nedávno, dávají pět kusů plenek a vložek do začátku a pak vlastní všechno. Alespoň oblečení prý poskytují jejich, už teď mám kufr jak hrom a to ještě budu posílat na tuty přítele pro další pleny a vložky 😀 , jak bych ještě řěšila prádlo, to teda nevím

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru