Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

jeudi
9. čer 2009

jakto takze kdyby si tam byla registrovana a rodila si driv tak to proste nejde jo??? 😕 tak dobrou noc a drzim pesticky ja jdu take zitra na gyndu

evulebobule
10. čer 2009

Moni, jojo. Nejsou prý tak zařízení pro předčasné porody jako Písek a ČB.

evulebobule
10. čer 2009

Ahoj holky, tak jsem doma. Všechno je OK, děkuju, že jste na mě myslely. 😉

jeudi
10. čer 2009

tak to je super ja sem taky ok po gyn strance jen mam drazdivou delohu a uz se tlaci ven ale uz je pry mimi zrale takze ok

mama04
11. čer 2009

Ahojky, to jsou super zprávičky. Jo na slavnosti pojedu. 😀

evulebobule
13. čer 2009

kdypak máte slavnosti v Písku?

mama: děkuju

jeudi
13. čer 2009

ahoj evi dnes jsou posledni den sem pekne utapkana a zase letime papa

evulebobule
13. čer 2009

Moni, tak to je škoda, taky bych se jela podívat. Ale my jsme taky měli oslavy. 110 let dráhy na Blatensku a 130 let dobrovolných hasičů. 😉

jeudi
15. čer 2009

ahojky holky tak pred chvili mi odesla hlenova zatka uz se to blizi 😵

evulebobule
15. čer 2009

Moni, to mi neříkej, tak ty na mě nepočkáš? 😀

jeudi
15. čer 2009

evi nestras sice kdyz mi odesla zatka pri fifovi tak jsem druhy den rodila ale pry odchazi tyden dva i tri pred porodem tak snad ne zitra jdu k doktorce tak se optam a mela by mi delat monitor tak uvidime dystak by si za mnou prisla vid

jeudi
15. čer 2009

evi a slysela si uz o porodnim planu??ja bych si ho chtela napsat myslis ze by to tady v pisku respektovali??nebyla bych narocna jen chci aby mi hned po porodu polozili mimi na bricho aby ho nedokrmovali z flasky aby mohl tatka prestrihnout snuru aby mi ho hned prilozili k prsu a v pripade cisare celkovou narkozu ale nevim jak to sepsat uz sem koukala na to tema a nak se v tom neorientuju

evulebobule
16. čer 2009

Moni, určitě bych za tebou přišla 😉
Já ho sepisovat nebudu, ale to položení na bříško hned po porodu by se mi taky líbilo.
Jen se bojím, aby se netváříili jak kakabusové, když jim ho budu předávat.
Kouknu na netu, jestli není někde nějakej vzor jo?

evulebobule
16. čer 2009

dole jsou dva porodní plány 😉

evulebobule
16. čer 2009

Tak co Moni, nerodíš? 😲

jeudi
16. čer 2009

ahojky 😀 ne nerodim jeste ne jen ted posledni dobou pocitac obsazuje filipek a kouka na medvidka pu takze me necha maximalne pet minut a pak me vyhodi 😠 dnes jsem uz byla na monitoru a malej samozrejme spinkal no a za tyden zas..jo a ta moje zatka nebyla zatka ale spineni z tech antibiotik a v patek me cekaji ty budejice snad bude vse ok no a brisko uz mi docela kleslo a co ty jak se citis??ja mam ted chut porad neco delat sem naka akcni 🙂

evulebobule
16. čer 2009

Moni, tak to jo, já už myslela, jestli už nemáš malýho na světě. Já se cítím dobře. Dneska kontrola proběhla v pořádku. Malej na monitoru kopal jak šílenej 😀

jeudi
17. čer 2009

ne neboj kdyby neco tak sem stihnu jeste napsat,kdyby to nebyl prekotny porod ale takove stesti ja mit nebudu 🙂 a kdyz tak bych napsala sms a ty me urco taky kdyby neco ale drzim pohromade

evulebobule
17. čer 2009

to víš, že jo, že si napíšem. Jo překotný porod, to by bylo labůžo co? Ale jak říkáš, takové štěstí mít nebudeme 😀

jeudi
17. čer 2009

dneska rodi akorat znama uz ma od peti bolesti tak jsem zvedava kdy to vyprdne..no a co manzel jde k porodu??to jsem se ani nezeptala

evulebobule
17. čer 2009

Moni, jojo jde. Ale nemá moc rád pohled na krev, tak mi bude asi muset čučet na hlavu 😀

jeudi
17. čer 2009

no oni by ho ani nepustili koukat mezi nohy neboj jo bude ti stat u hlavy ,aby nakonec nemeli vice prace s nim nez s tebou vid 😀

evulebobule
17. čer 2009

Moni, já vím, že by ho nepustili, spíš aby se nesložil, až uvidí zakrvácené mimčo 😀 No asi s ním bude práce, ale bude to pro mě obrovská podpora 😉

jeudi
17. čer 2009

to jo to bude urcite to muzu rict sama za sebe zatra ma byt pekne vedro jedu k babicce tak asi pujdem k vode uz se moc tesim dnes jsem tam taky byla a hezky se opalila..no to ja jsem na toho sveho chlapa zvedava jak to zvladne u porodu 🙂

evulebobule
18. čer 2009

Moni, tak to se máš, že si užíváš u vody. Já to na sluníčku moc dlouho nevydržím, nedělá mi to moc dobře, takže spíš po chvilkách. 😀

jeudi
18. čer 2009

to ja se taky schovavam mam strach abych tam maleho neuvarila 😀 dnes v noci jsem vubec nespala chodila jsem snad kazdejch deset minut curat 😖 a kdyz uz jsem k ranu usnula tak tady zacli sekat travu asi v sest hodin v tu chvili jsem si prala aby to tomu dotycnemu useklo nohy 😎

evulebobule
18. čer 2009

Moni, já taky lítám na záchod, štve mě to, protože to je fakt spánek na dvě věci, ale co by jsme pro ty naše drahoušky neudělali. 😀

jeudi
18. čer 2009

no ale ty nasi drahouskove to obcas prehaneji 😀 taky by nas mohli nechat spat ale pry je to takova priprava na to az budeme v noci vstavat 😅

evulebobule
18. čer 2009

Moni, no právě, taková příprava je taky třeba, pak by jsme čučeli jak vyoraný myši. 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru