Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

evulebobule
30. dub 2009

jeudi: jsem na rizikovým. Jak to, že si musíš hledat práci? Co je to za pořádky? To je fakt děs.
Z toho mateřského centra mi psali, že se můžou vzít děti s sebou, tak by to problém nebyl.
Ale nechci tě nahánět do něčeho, co tě nezajímá.

mama04
30. dub 2009

Moni ten 3 císař je v tomto stavu opět možný 😝 Jak jednou říznou tak řežou pořád 🙄

jeudi
30. dub 2009

nemusi to tak byt zalezi na tom z jakeho duvodu rezali,ne??evi tak ja bych sla s tebou a s malym taky tam bude detsky koutek asi ,ale nic neslibuju naskakali nam nake pupinky a mam podezreni na nestovice snad to tak nebude on ma chudak druhe antibiotika po sobe tak to ma mozna z toho..jinak neni nemocnej jak je rok dlouhej ale kdyz uz tak uz 😒

mispuli
30. dub 2009

jeudi:žádné třetí nebude,i když nikdy neříkej nikdy,slíbili jsme to i doktorům,stačí,co si vytrpěli tihle dva,zvlášť Honzík a zdraví mám jen jedno,tak nač ho pokoušet 😉

mama04
1. kvě 2009

mispuli : ty jsi si už taky vytrpěla své. A co se stalo Honzíkovi

jeudi
1. kvě 2009

to je taky fakt oni se narodili oba brzo vid..ale nikdy nevis..ja ani nevim co se stalo proto to mozna pisi

jeudi
1. kvě 2009

mispuli mam slzy v ocich kdyz vidim jak byli malicky a bezmocni..pro tebe to muselo byt asi taky hrozny kdyz si nevedela jak to dopadne a co se stalo honzikovi za uraz?vidim ze tam mas jednu fotku kde je na vozicku,snad az ne tak nic vazneho,neni poznamenany na cely zivot ze ne

mispuli
1. kvě 2009

jeudi a mama:naštěstí ne,chodí,běhá,leze,mluví,je to andílek s velkým ďáblem v těle 🙂 ,ten vozík byl jen půjčenej od holčičky,která nechodila a my s ní v lázních kamarádili.Jinak Honzík má kvůli tomu předčasnýmu porodu získanej hydrocefalus,takže má voperovaou hadičku,která mu odvádí mozkomíšní mok do pobřišnice a v těch 3 letech spadnul ze židle a skončil s těžkým otokem mozku a mozkového kmene,na což se nemohlo dlouho přijít,ale naštěstí mu léky zabraly,přežil a je dobrej 🙂

mama04
1. kvě 2009

to jsem jsi oddechla

mama04
1. kvě 2009

Mispuli to máme ty naše andílky i stejně staré. To bys taky nohla a i vy ostatní v úterý na kávu a děti na písek

jeudi
1. kvě 2009

no to by si mohla ...holky jak se poznaji nestovice uz je nekdo z vasich deti mel??

mama04
2. kvě 2009

Těd je měl kamarádky syn, 40 horečky a pupínky i na prstech u nohou, v puse a na jiných místech. Pudr mohly klidně nanášet štětcem na laky 🙄
Má je mony

mispuli
2. kvě 2009

naše dětičky je zatím neměli,pořád čekáme,kde je honzík chytne a ono pořád nic,ale v okolí je teď měla spousta dětiček,letos jsou prý nějak agresivní,měli to úplně všude,jak píše mama v puse,ve vlasech..

o tom úterý ještě pouvažuju,já bych mohla kolem devátý a kolem poledne zpátky,protože ráno kolem půl devátý vozí taťka Honzíka do školky do Písku a v poledne pro něj jezdí děda,takže bysme ušetřili za cesty a nebyla bych závislá na autobusech 😉

mama04
2. kvě 2009

Já tam budu taky asi dříve, oběhnu obchody 😀

mama04
2. kvě 2009

A neštovice je prý lepší dostat na podzim, rada od mudra

jeudi
2. kvě 2009

to ja bych taky rada az na podzim ma jet k babicce na moravu takhle by tam nemohl

evulebobule
3. kvě 2009

čus bus holky,

jeudi: tak uvidíš, já to kdyžtak dám taky k ledu. Nic se nestane, když to neuvidím,
holky tady na diskuzích mi v tom udělaly trochu jasno, šlo mi spíš o to, si na ty plenky sáhnout.

A od kolika tak vidíte ten sraz, abych si mohla zjistit busátory 😀

jeudi
4. kvě 2009

to zalezi na tobe jak ti to jede ja se podridim vam..a kam by jsme sli v pripade deste??

jeudi
4. kvě 2009

zitra mam jit vlastne na gyndu tak ja tam skocim dnes kdyz me veme o den driv...

mama04
4. kvě 2009

Holky jestli bude pršet tak já s těma svýma zlobivkama nikam. 😀 Ale uvidím. A v dešti to jde na Florian do pasáže. Na velkém náměstí je taky pasáž, ale ty ceny kávy a dortů síla , ale velký dětský koutek

evulebobule
4. kvě 2009

Já ani nevím, jak má zítra být. Asi deštivo co?

mispuli
4. kvě 2009

Právě se chystám vám napsat,že tedy zítřek ruším,když dneska leje,tak nestihnu to ,co potřebuju tady,takže to musím odložit na zítřek,ve čtvrtek totiž odjíždíme pryč,takže zbývá jediný zítřek,ale až bude hezčí počasí,tak se určitě srazíme,třeba hned příští týden 🙂

mama04
4. kvě 2009

Zítra má být lépe, ale..
Tchýnce budou dělat zítra zuby tak možná budu dělat taxi 😀

evulebobule
4. kvě 2009

mispuli: jasnačka. Určitě bude ještě spousta hezkých dní na srážení. 😀 😀

mama04
4. kvě 2009

jj Evy.

Nevím jak máte oblečení na děti na léto a nevím jestli chodíte do sekáčků, ale u kostela pod hotelem Biograf byla minulý týden akce 2 +1 zdarma

jeudi
4. kvě 2009

takze zitra nic????mi jsme zdravi..a v tom sohu na namesti jsme byli ted,je to tam fajn a drahe je to vsude..tak jak teda bude neco???

mispuli
4. kvě 2009

mončo s námi určitě ne,my až příště a to jsem se těšila a míša taky🙂

je dobře,že jste zdraví

mama04
4. kvě 2009

Já bych jela hned, A drahé je to všude přiznávám. Tak pro děti by to bylo dobré v tom hracím centru na v. náměstí.

evulebobule
4. kvě 2009

já klidně pojedu, záleží na vás, vy máte dětičky, tak to máte komplikovanější.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru