Porodnice Písek. Jste s ní spokojeny?

sarca.0x
17. pro 2008

jak jste s touto porodnicí spokojeny

mama04
29. dub 2009

Tak monitor dechu není

jeudi
29. dub 2009

to nevadi ale vazim si toho ze si si delala vubec starost..dekuju.. 🙂

mama04
29. dub 2009

jj, jedeme

jeudi
29. dub 2009

musim taky letet tak sem pak zase na vecer nebo odpol zasednu a pisnu

zuzankast.
29. dub 2009

Ahojky, díky za gratulaci...
Evi kurzík v Písku doporučuji, mně se tam líbilo..

mama04
29. dub 2009

Zuzanko a co jsi nosila pod srdíčkem. kluk holka a míry?

jeudi
29. dub 2009

jeee zuzi mala je nadherna gratuluji mas asi ted hodne prace s malou..tak az si zvyknes tak sem urcite zalitni a musis nam to cele popsat 😉

mama04
29. dub 2009

Zuzanko krásná Julinka 😵

zuzankast.
29. dub 2009

Narodila se 17.04., byla malilinká, 2650g, 48cm. Teď už máme skoro tři kila 😀
Díky za pochvalu.
Jinak musím říct, že práce teď moc nemám. Malá je zlatá, krásně spinká, takže vše v pohodě stíhám. Vařím, uklízím, do toho se stěhujem z podkroví (které budeme přestavovat) dolů k mamině.. Sme holky šikovný, hezky spolupracuje 😀

zuzankast.
29. dub 2009

Ve středu 15.04. sem nastoupila do nemocnice na pozorování kvůli vyššímu tlaku a bílkovině v moči.
JInak tady je můj porod.....
V pátek sem šla opět na kontrolní monitor, po té co mi dali vyvolávací tabletu - ta se mnou nic nedělala. Na monitoru krásné kontrakce a já nic necítila. Ale miminku třikrát během tří hodin, co sem tam ležela,klesl tlak (mimochodem ležela sem hned u porodního sálu, protože měli plné ruce práce, takže sem si poslechla dva porody 😢 ) se doktoři rozhodnli, že není nač čekat a půjdu na císaře. Než sem se rozkoukala, byla sem připravená na sále a pak za chvilinku už byla Jůlinka na světě. Byla krásná, maličká.. Bohužel mi nesedl epidural a měla sem pak nejen bolesti hlavy,ale i zablokovaný krk - což sem se pak dozvěděla, že je velmi vzácné, takže sem pořád ležela a Jůlinku u sebe neměla - nosily mi ji sestřičky jen na krmení, abych ležela a byla v klidu.. Dávali mi brufen na zmírnění bolesti, ale ta se vždy vrátila, tak mi poslali anesteziologa a s tím sem se konečně domluvila, že mi pomůže. Znovu mi píchl do páteře - tzv. krevní zátku a během půl hodinky mi bylo zas dobře. Jako mávnutím kouzelným proutkem. Pak začala bolet jizva po císaři, ale to už nebylo nic oproti tomu před tím.. Tak to jsou mé zkušenosti z porodu
No ale už je to za mnou, sme hezky v klídku doma a je nám fajn. Měla sem hroznej strach z kojení, protože jak sem u sebe Jůlinku neměla, moc nám to spolu nešlo, ale teď už to umíme a krásně přibírá
🙂 🙂 🙂

mama04
29. dub 2009

Tak to jste holky šikovné. A s tím stěhováním šetři se. Jsi po operaci. Ty Ty Ty

evulebobule
29. dub 2009

jeudi: tak sejít bychom se klidně mohly. Já pojedu na tu besedu a pak mám volno,tak by
se to šiklo,když už budu v Písku.

mama04
29. dub 2009

Evčo a kdy a v kolik hodin je ta přednáška

jeudi
29. dub 2009

noo evi kdy je ta beseda mohli bychom se sejit klidne vsechny tri kdyz bude pekne malej ma ale ted antibiotika ale nakazlive to neni a ven take muze ale ne do nake zimy a dostal chudinka muj malej inhalator ☹ a zuzi,takze vlastne nevis jak boli porod vid??hlavne aby jste byly holky v poradku a zdravy...

evulebobule
29. dub 2009

mama: od desíti v Mateřském centru Kvítek. Ani nevím, kde to je.
To ještě musím vyzjistit.

evulebobule
29. dub 2009

jeudi:v úterý 🙂

jeudi
29. dub 2009

to by slo jdem v pondeli na kontrolu tak kdyz bude svitit a bude teplo tak muzem jit treba do te cukrarnicky jak je zdrava vyziva a si v poradku??muzes chodit ven??abys mi nekde neporodila a co ty mama pujdes s nama??

evulebobule
29. dub 2009

jeudi: jo,vycházky mám neomezené. Tak to mi budeš muset popsat, kde to je.

mama04
29. dub 2009

v úterý u Naturalu, Měského úřadu ,

A mareřské centrum je nad Táborskou

evulebobule
29. dub 2009

mama: to víš, mně ty ulice nic neříkají. Teď zkoumám mapu na seznamu. Tak se snad zorientuju

jeudi
29. dub 2009

natural je tam jak se delaji obcanky a ridicaky vis?????a nebo rekni kde to znas a sejdem se tam

mama04
29. dub 2009

je to u Táborské a zahneš na Sedláčkovu jedeš a uvidíš velké vrata do první továrny a pojedeš pořád doleva a tam dojedeš, je to od brány asi 100 m

evulebobule
29. dub 2009

mama: Já přijedu busem a dojdu na náměsti,tam trefím a dál jsem v koncích. 😀

mama04
29. dub 2009

je to Budovcova ulice a je tam Měú , optika, natural , autodíly, lekárna a tamani

mama04
29. dub 2009

A kam přijedeš busem

jeudi
29. dub 2009

mama tak se sejdem mi dve a pujdem evce naproti a pak by jsme nekam sli ne??evi a ty nejsi tady odsud??

evulebobule
29. dub 2009

mama: na autobusák. Už asi vím, kde to je. Vykoukala jsem to z mapy. 😉

evulebobule
29. dub 2009

jeudi: nene, jsem ze Sedlice 😉

jeudi
29. dub 2009

aha,tak to jo a me to bylo divne ze to tady moc neznas i kdyz ja tady ziju od narozeni a jednou sem nemohla najit autobusak a asi dve hodiny jsem chodila okolo nej a ptala se kde je 😀 nebo kdyz sednu do auta tak musim jakou dobu premyslet kudy tudy 😀

evulebobule
29. dub 2009

jeudi: já to tam tak nějak znám, ale neznám ty názvy ulic. 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru