Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

tygrous
8. říj 2010

@michamicha tak ja nedostala ani ten papir☹ A co jist a nejist....to je dobry...a pak ti k obedu naserviruji cocku a 3x denne cerstvy rohlik😅

michamicha
8. říj 2010

@tygrous tak rohlíky nevadí tolik jako čerstvej chleba, jsem někde četla 😉

tygrous
8. říj 2010

@michamicha Aha😉 No ja jedla rohliky i cerstvy chleba a malymu to nevadilo😉 Ale zas mu vadily jiny veci...

michamicha
8. říj 2010

@tygrous já rohlíky jim normálně, chleba jak kdy, ale taky mu to nevadí 😉 ale co nemůžu je mák, po tom se osypal 😔

tygrous
8. říj 2010

@michamicha Jo a co treba kynute knedliky, byly na tom seznamu? Ty jsme v porodce meli - jednou se svickovou a jednou sladke😉

michamicha
8. říj 2010

@tygrous tak to už si nepamatuju, nám to tam četla z nějakýho papíru 😅

hpaja
12. říj 2010

Ahoj, tak už to máme za sebou 🙂 Klárka se narodila ve středu a v sobotu nás pustili domů 🙂 Porod jsem měla celkem rychlý, rodila mě PA Adamovská a dr. Ürgeová. Rodila jsem v zeleném porodním pokoji, kde byl zrovna rozbitý sprcháč, to mě teda trochu mrzelo, ale vana fungovala, tak dobrý.
Na šestinedělí si nemám na co stěžovat, navíc jsem ve čtvrtek po obědě dostala nadstandard, o který jsem si žádala (ptala jsem se na něj hned dole na ambulanci při příjmu, ale tam mi paní řekla, že si mám zažádat až na šestinedělí. Zeptala jsem se na to teda ještě dr. po porodu, ona tam zavolala a sestra si mě zapsala - byla jsem 2. v pořadníku). Měla jsem štěstí i na sestřičky, tak jsem byla moc spokojená 🙂

spaagetka
12. říj 2010

@hpaja Tak sprcháč je asi pořád rozbitej, ne zrovna, páč před rokem už spíš nefungoval než fungoval 😅 Tryska šla jedna a sprchová hlavice byla zanešená vodním kamenem, takže o nějaký masáži nemohla být ani řeč, ale vanu jsem si užila taky do sytosti 😀 Ale zelenej se mi líbil nejvíc 😵 A gratuluju ke Klárce, je krásná 😵

hpaja
13. říj 2010

@spaagetka děkuju 😵 Já jsem poprvé rodila v modrém a z toho byl pěkný výhled na Plzeň 🙂
Aha a PA se přitom tvářila, jakoby to byla nějaká novinka, že to nejde. Teď byl odpojený od přívodu vody (manžel se kouknul dozadu) a obě skleněný zástěny byly sundaný a jenom o sprcháč opřený...

pajmou
14. říj 2010

Ahoj holky, díky že sem píšete pro ty, co to teprve čeká a tedy zelený nebrat 😀

mirasek
14. říj 2010

ahojky, já rodila v růžovém, pokoj super, sprcháč šel, ale jen sprcha, masážní trysky ne, strávila jsem ve sprše většinu 1. doby porodní, zkusila jsem i vanu, ale to nebylo ono... bez tý sprchy bych byla vyřízená

tygrous
14. říj 2010

Holky, ja v tom pokoji za tu 1,5hod nestihla nic vyuzit☹ Treba balon tam byl desne maly. Nejlip mi bylo oprena rukama o parapet😀 Ani na klystyr uz nebyl cas😀 a to jsem byla zvedava, jake to je😀😀

hpaja
14. říj 2010

@mirasek ta sprcha mi až tak nevadila, protože při prvním porodu mi to moc nepomáhalo... ale chtěla jsem se osprchnout po klystýru 😀 nakonec jsem se ošplouchla v tý vaně a pak si jí i napustila, ale stejně jsem tam vydržela asi jenom půl hodiny... 🙂

@tygrous já jsem na něj taky byla zvědavá, zajímavý 😀 😀
Při porodu syna jsem se taky opírala o parapet 🙂 teď jsem byla ale poslední necelý 2 hodiny připojená na monitor, takže nic moc... 😒 ale naštěstí jsem měla ty hnusný kontrakce jenom půl hodiny po tom, co mi dr. píchla vodu a tlačení bylo na 2 kontrakce, tak se to dalo... 🙂 (tedy v tu chvíli jsem ale myslela, že to nedám 😝 )

hpaja
14. říj 2010

@mirasek jé, koukla jsem ti do alba a taky máte Klárku 😵 je moc krásná, gratuluju 😵 😵

mirasek
15. říj 2010

@hpaja děkuju 😉 Tobě taky gratuluju ke Klárce 🙂 Taky je mooooc krásňoučká 🙂 To jsme se museli v porodce akorát minout, mě propuštěli 3.10. 😉

rendis
17. říj 2010

Ahoj holky mám termín 6 prosince ,a chtěla bych jít rodit na Lochotín už mám 2 děti které jsem rodila u Mulače,a byla jsem celkem spokojená,ale chtěla bych skusit něco nového byla jste tam některá z vás ted někdy v poslední době ,a jak to tam vypadá s péčí děkuji. 🙂 😅

ivetka87
18. říj 2010

Ahoj holky, já rodila 11.4.2009 ve FN a byla jsem spokojená. Ted čekáme druhé a termín máme 23.11. 2010 a chtěla bych jít opět do FN. Myslím si že na neochotu můžeš narazit všude. Kamarádka nedávno rodila tady na lochotýně už druhé dítě a podařilo se jí že měla ty samé lidi jako u prvního miminka a prý byly hrozný. Takže já si myslím že záleží jen na tom jak se ty dr. ,,vyspí,, 😀
Ale můj důvod proč sem píšu: přítel te přišel s tím že je nutná registrace( slyšel to v práci) tak by mi zajímalo co o tom víte??? Díky Ivča

mirasek
18. říj 2010

@ivetka87 Registraci do FN Plzeň nepotřebuješ 😉

rendis
19. říj 2010

Ahojky holky chtěla jsem se zeptat nebyla jste některá z vás v nedávné době rodit na Lochotíně mám termín 6 prosince a chtěla bych tam jít hlavně jaký je tam personál moc děkuji za odpovědi mějte se Rendis 🙂 😵

ivetka87
19. říj 2010

@mirasek
díky moc, taky jsem si myslela že je to blbost, když navíc nevím kdy budu přesně rodit,ale potřebovala jsem to slyšet i od někoho jinýho

hpaja
19. říj 2010

@rendis rodila jsem tam před 2 týdny - zkus přečíst pár příspěvků výše 😉 byla jsem spokojená, na personál jsem měla štěstí 🙂

rendis
19. říj 2010

@hpaja Děkuju za odpověd nu asi tam půjdu snad budu mít štěstí chtěla jsem se zeptat maj tam děti k dyspozici dost plenek nebo si mám vzít nějaké sebou a daj ti mimčo hned po narození přiložit nebo až díl zatím diky ahoj 🙂

len.z
19. říj 2010

Rendis, já rodila sice na Lochotíně před rokem, ale papírové plenky jsme měli na den cca 4, takže hned po porodu mi je manžel přivezl, celý balík. A malou mi přiložili hned po porodu, teda ne úplně hned, nejdřív jí zabalili. 🙂

hpaja
19. říj 2010

@rendis jednorázový plenky jsou 3ks na den a první den po porodu chtěla dětská sestra, aby se mimčo balilo do látkovek, protože z těch se líp pozná, kolik mimčo načůralo. Já jsem tam byla jenom 3 dny a svých jednorázovek jsem měla s sebou asi 15 a stačilo mi to 😉
Klárku mi dali hned po přestřižení pupečníku na břicho (syna ne, nějak jsem jim tenkrát zapomněla v tý euforii říct, že to chci) a chvilku nás nechali se "očuchat" 😀 😵 pak si jí vzali na ošetření a zvážení a potom zabalenou mi jí dali na přiložení. Myslím, že to bylo tak 5 minut po porodu 🙂

rendis
19. říj 2010

tak to je fajn když jsem rodila u mulače tak tam to nedělají ani se neptaj tam děti přinesou až když jsi na pokoji nu jsem na to zvědavá snad to bude fajn tak se měj ahoj 🙂
@hpaja 🙂

ivetka87
21. říj 2010

my taky měly asi 3plenky na den,ale já si přivezla celej jeden balík protože někdy prostě nebyly...
jinak malou my daly k prsu ještě na koze, pár minut po porodu

ladatko
24. říj 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jak je to s registrací v porodnici na Lochotíně. Ptala jsem se svého gynekologa, ten mi řekl, že se registrovat nemusím. Téhož názoru jsem i já. Moje tchýně ale pořád tvrdí, že se musím zaregistrovat. Tak teď fakt nevím...Mohly byste poradit jak jo funguje v realu? Díky.

mirasek
24. říj 2010

@ladatko Registrace se neprovádí...

michamicha
24. říj 2010

@ladatko ty registrace jsou snad asi jen v Praze 😅

ladatko
24. říj 2010

Super, díky moc za odpovědi!

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru