Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

medvik
8. črc 2011

@kitina klidně si vezmi svoje věci, personálu to bude naprosto jedno, ale dávej si pozor. Když si sestřičky malou půjčily, často mi ji vracely v jiných věcech.

esterka610
9. črc 2011

@kitina souhlas @medvik věci tam moc neřeší, mě se taky stalo,že prcky přivezli v jejich eráru a naše parádní bodyčka nikde. Ty košilky jsou příšerný 😀

koubovka1
10. črc 2011

@kitina já si myslím, že je zbytečný na tech pár dní brát vlastní oblečení, at si myslí, každý co chce, hlavne, že jsi vedela, že máš kluka. Vlastních oblečků je škoda a jeste kdyz ti to nenápadne můžou zdulit, tak nasr....

pajmou
22. črc 2011

Nám třeba erár byl buď moc velký nebo naopak malý, tak měl domácí košilku a dupky.

pajmou
22. črc 2011

@kitina jestli chceš tak si je vem, jako já 😀

kitina
22. črc 2011

@pajmou Už je mám připravený v tašce 😉

sirael4
3. srp 2011

Ahoj holky, je tu nějaká těhulka, která bude rodit v Plzni v září nebo v říjnu?

kitina
5. srp 2011

@sirael4 Ahoj, no já doufám, že se toho nedočkam, ale může se to stát, že tam budu rodit začátkem září. Za srpen bych byla radši 😉

sirael4
5. srp 2011

@kitina to věřím, to už máš za pár, a koukám, že už máte doma jednoho sviště, jak se těší na sestřičku?

kitina
5. srp 2011

@sirael4 Zatím to malej moc nevnímá - to bude šok až mu jí přivezeme 😀 Docela se toho bojím, jak bude reagovat a jak dlouho bude žárlit 😖 Budu se snažit ho zapojovat,ale s nevyspáním a dvěma cvrčkama nevim jak na tom budu s nervama a jak dlouho budu hodná a tolerantní 😅 JInak malýho mi v téhle porodnici vyvolávali a byla jsem tu hodně spokojená - přišlo mi, že se starají jen o mě. Rozhodně by mě ani nenapadlo uvažovat o jiné 😉

sirael4
5. srp 2011

@kitina no mě to taky nenapadlo ani jednou, ale zkušenost nemám teda žádnou 😀

marta0022
12. srp 2011

Ahoj, tak čekám druhé 1.11.2011. A mám dotaz jestli se musím před porodem v této porodnici registrovat. Asi už se na to ptaly přede mnou, ale takhle to bude rychlejší.

pajmou
12. srp 2011

@marta0022 Nemusíš se registrovat, ale je dobré, aby věděli např.od tvého dr.že tam budeš rodit

marta0022
12. srp 2011

@renys Jo to znám, mě tam v době návštěv dali tu divnou elektrickou odsávačku mléka - jak se drží obouma rukama u prsou a teď tam za spolubydlící přišli dva starší pánové. No v životě jsem tak rudá nebyla.

hpaja
12. srp 2011

@pajmou mě dr. předal do péče porodnice až po TP (zavolal tam při poslední poradně a objednal mě jako potermínovou), předtím tam určo nic nehlásil... myslím, že není třeba to tam nahlašovat.

michamicha
12. srp 2011

můj tam taky volal až při poslední poradně v den kdy jsem měla mít TP 😉

renys
12. srp 2011

@marta0022 tak to muselo být nepříjemný 😒 , no to mi neříkej, že ti pánové při pohledu na Tebe z pokoje nevycouvali 😠 .

sirael4
13. srp 2011

Holky, nevíte jak to chodí s nadstandardem? Kolik se platí a jak se objednává? A kde tam najdu Příjem? Epidurál se připlácí?

hpaja
13. srp 2011

@sirael4 mrkni na předchozí stránku, tam jsme o nadstandardu psaly hodně 😉 platí se 500,- na den s tím, že první den nepočítají (pokud tě na něj ubytují např. ve středu a propustí tě v pátek, platíš 1000,- Kč). Před propuštěním dostaneš "fakturu" a můžeš to uhradit v hotovosti dole na ambulanci při odchodu nebo pak převodem z účtu (pokud budeš hradit převodem, je potřeba to sestřičce nahlásit, vyjede ti zřejmě jiný papír).
Příjem je dole v té nízké budově, jak je ambulance... nahlásíš se tam na recepci a v případě porodu (samozřejmě až po vyšetření) tě sestřička pošle s kartou na příjem - jsou to dveře naproti vchodu, na konci čekárny. Sestřička ti pak ale určitě řekne, kam s tím máš jít 🙂 Při porodu syna jsem tam třeba vůbec nešla, přijela jsem rodit ve 23h, tak to během vyšetření sestřička z recepce vyřídila a pak jsme šli rovnou nahoru na porodní 🙂
Epidurál jsem ani jednou neměla (poprvé jsem si o něj řekla pozdě, už jsem byla hodně otevřená a podruhé mě to ani nenapadlo, když jsem to poprvé zvládla bez něj 🙂 ), ale myslím, že se za něj nic neplatí. Je dobré to říct hned na začátku, že ho budeš kdyžtak chtít, aby s tím počítali 😉

sirael4
13. srp 2011

@hpaja Díky moc. Já teda plánuju spíš obyčejný pokoj, ale uvidíme. Lepší je být informovaná 🙂 a epidurál si radši tedy budu hlásit hned. Co otec u porodu, to se hlásí a platí hned na té recepci? Koukala jsem, že na stránkách FN je spolu se seznamem věcí co s sebou i porodní plán k vyplnění. To asi lecos usnadní...

pajmou
13. srp 2011

Holky, já chodila do nemocnice už 4t před termínem,tak o mě věděli 😉

kitina
13. srp 2011

@sirael4 Ahojky, nechci se mýlit, ale když jsem tam byla před těmi 2lety, tak se za epidurál připlácelo a myslím, že docela dost (asi 1500), teď jsem koukala na stránky FN, ale nic jsem tam nenašla, radši až tam budeš na kontrole, nebo jestli tam budeš volat, tak se na to zeptej. A ten nadstandart se platí i za 0,5den - já to tedy tak platila a pochybuju, že by byli teď velkorysejší 😅

pajmou
16. srp 2011

@kitina co se tyká epi nevím, o ceně jsem neslyšela, ale s tím nadst.máš pravdu 🙄

spaagetka
16. srp 2011

Já teda nadstandart platila takhle - nastupovala jsem v pondělí dopoledne(na pokoj jsem se dostala akorát na oběd, ), další pondělí jsem odcházela v jednu odpoledne a ty dva pondělky mi počítali nejspíš jako jeden den, páč jsem tam byla vlastně 8 dní a platila jsem 7 😅

kitina
18. srp 2011

@spaagetka no, to je ono, dvakrát 0,5den. Taky jsem to měla tak jen, jsem měla asi jen tři dny, ale prostě i mi to řekli, že dvakrát 0,5 den 😉

kitina
2. zář 2011

Tak druhý porod máme za sebou a musím říct, zase naprostá spokojenost. Manža byl zase se mnou od úplného začátku, PA, doktor i všechny sestřičky naprosto špičkový! 😉

koubovka1
4. zář 2011

@spaagetka jj přesne tak první a poslední den se bere jako jeden, nebo taky to vychází přesne na přespané noci.

@kitina jinak já jsem byla taky moc spokojená, rodila jsem dvojčátkacísařem a byla max. spokojenost, pak jsem ležela na pooperační gynekologii a deti na dolní neonatologii na jipce, kam jsem se za nimi po 6 dnech přesunula a tam to funguje perfektne, proste celkková spokojenost. PA moc hodná a sestřičky excelentní i jídlo docela ujde. 🙂

koubovka1
4. zář 2011

@sirael4 já si myslím, že porodní plán je k ničemu, stejne to pak probíhá jinak, ale vyplnit ho můžeš, tím nic nezkazíš

sirael4
4. zář 2011

@koubovka1 a jak je to s odhadem váhy mimča, dělají ho? A kdy?

koubovka1
4. zář 2011

@sirael4 ten by ti meli delat až půjdeš do poradny do FN, ale není to moc přesné, může tam být i nekolik stovek gramu rozdíl. Me říkali týden před porodem, že mají oba 2200g a nakonec Ema mela 2120g a Matyáš 2630g.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru