Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

vegal
10. čer 2012

@michamicha
@kleopatra35 ´Děkuju.Rodila jsem u Mulačů a byla jsem ráda,že tam se mnou byla skoro pořád PA.Až se někdy rozhodnem pro druhé,tak asi zvolím zase Mulače.Ale moc děkuju za vysvětlení 🙂

hpaja
10. čer 2012

@lucyer Ahoj, já jsem rodila 6.10.2010 🙂

barunkaberu
13. čer 2012

Ahoj holky, nikde neseženu tolik Plzeňaček pohromadě, jako asi tady - a mám na Vás dotaz - kde jste byli na NT screeningu a kolik jste tam platily? jaký tam byl přístup? Objednala Vás tam vaše gyn., nebo jste dostaly jen žádanku a objednávaly jste se samy? 🙂

douda
13. čer 2012

objednávala jsem se sama , platilajsem kolem 1000 ale jsou to dva roky ,přístup bezvadnej , byli jsme jak je ta soukromá genetika na Slovanech

1terezicka
13. čer 2012

@barunkaberu http://www.genetika-plzen.cz/?goto=news&nid=4&z... posílám odkaz na objednání. Jsou tam skutečně báječní, byli jsem tam na NT screeningu v dubnu a stálo to stále těch 1.000,- Kč, k tomu pár 3D foteček. Zopákli jsme si to u nich i v 21tt a určitě tam pojedu i na UTZ ve 30 UTZ. Ty peníze za to stojí. Ke konci června se genetika stěhuje z černic, je to taky vše na webu. Hodně štěstí 🙂

barunkaberu
13. čer 2012

@1terezicka Děkuju za reakci 😵 mohl na ten NT screening s tebou i partner?

1terezicka
13. čer 2012

Jj, kamarádka tam měla celou famílii 🙂 oni to vítají..

svanhild
14. čer 2012

@barunkaberu jj, souhlasim. Genetika Lošan v Černicích, skvělý přístup, výborný doktor Plevák🙂 a může tam s Tebou kdokoliv

svanhild
14. čer 2012

@barunkaberu a to přestěhování je jen asi o 2km dál, je to blízko Olympie

barunkaberu
14. čer 2012

@svanhild Moc děkuju 🙂

barunkaberu
25. čer 2012

Holky, musí se na locháči registrovat?

tygrous
25. čer 2012

@barunkaberu Nemusí😉

svanhild
25. čer 2012

@barunkaberu ne🙂

arinikac
27. čer 2012

@1terezicka @svanhild @barunkaberu Trochu OT reaguju na tu genetiku v Plzni - ale mám čerstvou zkušenost. Byli jsme minulý čt, přes víkend se stěhovali do Černic k Olympii, takže jsme tam byli mezi krabicema, ale byli úžasní. Sestřičky moc milé, měli jsme Dr. Pleváka - je takový zvláštní, jak to popsat, impulzivní, tak se na něj trochu připrav, ale odborník to je bez výhrad. Všechno měl sjetý hned, hned věděl kde, jak a co. Podal nám ruku, představil se, opravdu dobrý dojem. Foteček nám dal asi 5 🙂 Stálo to 1000, je v tom NT screening a pak utz ve 20 tt. Jsem ráda, že mi to kamarádky doporučily.

kikinda
9. črc 2012

jakto ze se genetika stehuje a kam??? to me docela prekvapilo 😲

svanhild
9. črc 2012

@kikinda jenom o kousek dál do Černic, je to za Olympií, asi 200 m za kruháčem směrem na Štěnovice

kikinda
9. črc 2012

@svanhild takto jo to jsem vubec nevedela🙂

marci137
1. zář 2012

@lucyer ahoj, já rodila 3.11.2010

petla
6. zář 2012

Ahoj mám dotaz-Je tu některá, které manžel sám přestříhával pupeční šnůru při porodu? Připláceli jste si za to?

tygrous
6. zář 2012

@petla U Honzika manzel prestrihaval, nic jsme neplatili, vlastne jsme o tom ani dopredu neuvazovali, a pak se ho zeptali, jesti chce strihat, tak strihal... ted u Adamka strihali oni, chteli jsme odber pupecnikove krve, tak to delala vse PA...

michamicha
6. zář 2012

@petla manžela se taky ptali, jestli chce přestříhnout, ale nechtěl 🙂

petla
7. zář 2012

@tygrous
@michamicha nás se právě vůbec neptali, tak u malého to šlo všechno rychle kvůli problémům, ale u druhého to snad půjde a známý říkal, že se za to připlácí, nikde jsme ale tu položku nenašli. Díky, za info. 🙂

michamicha
7. zář 2012

@petla platí se akorát za otce u porodu, ale to jsme stejně neplatili 🙂

tygrous
7. zář 2012

Za otce u porodu by se ted od 1.4. uz platit nemelo. My neplatili nikdy a kamoska, co rodila pred 14 dny, tak rikala, ze nekteri za otce u porodu platili i ted 😅

michamicha
7. led 2013

Ahoj, možná mám trošku předčasný dotaz, ale chtěla jsem se zeptat vás, které jste v poslední době rodily ve FN Lochotín, jak je to tam s plenkama? Chci dávat látkový, co si pamatuju před 2,5 lety, tak látkových bylo dost, jen o víkendu když nejela prádelna, tak sestřičky brblaly ať s nima šetříme a radši dáváme vlastní jednorázovky. Ale mají tam na ty látkový i nějaký svrchní kalhotky? Tohle už si bohužel nepamatuju ☹ Díky 🙂

svanhild
9. led 2013

@michamicha v květnu tam látkový byly, ale kalhotky ne

tygrous
11. led 2013

@michamicha Ja Honzika motala do tech latkovek a pres to druhou latkovku na trojuhlenik, tak jak to ukazali ten prvni den. Honzika jsem takhle mela ty tri dny porad a stacilo to. u adamka jsem vymekla a davala od 2.dne jednorazovky, byla jsem na nadstandartu a mela jich dost, na latkovky jsme najeli az doma.

michamicha
11. led 2013

@tygrous já si právě pamatuju, že Vojtovi ty 2 látkovky vždycky protekly, tak možná koupim nějaký bazárkový PULky, kdyby si je náhodou někdo chtěl přivlastnit, tak aby mi to nebylo tolik líto 🙂 jen doufam, že zase nebude rodit půlka západních čech ve stejný den jako já 😀 chci taky na nadstandard 🙂

tygrous
11. led 2013

@michamicha Hele, kouknu, jestli tu nemam jeste nejake ty male PULky. ted si enjsem jista, jestli jsem je uz nahodou nevyhodila, protoze ty suchace uz byly dost jete, tak jsem to ani uz nechtela dat dal do prodeje...mrknu zitra😉 A o nadstandart se hlas uz na porodnim sale, ja porodila o pulnoci a po obede jsem sla na nadstandart a teda fakt luxus - jednak klidek, jidlo ti donesou az na stul a odnesou, sestry tolik neotravuji, fakt jsem si ty tri dny odpocinula 🙂

michamicha
11. led 2013

@tygrous já si s Vojtou taky hlásila už nahoře na sále, že chci nadstandard, ale prostě bylo plno, byly tam převážně maminy co už tam byly třeba 5.den kvůli nějakýmu problému u mimča ☹ takže prostě nebyl volný a pak když už den před propuštěním byl volný, tak jsem si řikala, že to na pár hodin nemá smysl 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru