Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

michamicha
22. črc 2010

@levander velká gratulace 😵 koukám, že Kryštůfek není žádný drobeček 🙂 😵 a ohledně košil díky za info, raději ještě nějakou přibalím 😉

renys
22. črc 2010

Ahojky, Levander, taky moc gratuluju a porod byl přirozený? Ty brďo... 😀

l.u.c.i.e
22. črc 2010

@levander, gratulace ke Kryštůfkovi... Ať vám dělá jen a jen samou radost a hodně zdravíčka přejeme 🙂

levander
23. črc 2010

Ahoj holky, děkujeme :o).Jojo malý se narodil normálně po 15ti hodinách 😨
Začínám přemýšlet o přihlášení se na ty vaničky, nechodítě některá na lochotín?

tygrous
23. črc 2010

@levander Ahojky a gratulace😉 Jojo, my jsme tam chodili na vanicky a bylo to super. Zavolej co nejdriv (je tam naval 😉 ) te zenske, co je uvedena na jejich strankach http://www.bazenlochotin.zcu.cz/index.php?page=... Stoji to prvni lekce 200,- a pak kazda dalsi 100,-, na tech lekcich se pak domlouvas primo s intruktorkou.

levander
23. črc 2010

@tygrous Děkuji za info, určitě tam zavolám co nejdřív, Kryštůfek vypadá že ho bude koupání bavit tak se těším! A je tma hodně dětí v té jedné lekci?

tygrous
23. črc 2010

@levander Na vanickach jsi jen ty, nikdo dalsi😉 a trva to celkem 45min, ale ve vode je jen cast, pak delate masaz, povidate si...

levander
23. črc 2010

Jé tak to je super🙂 děkuji za info!

vycu
25. črc 2010

@levander moc gratuluji 😉 Hlavně že jste ok. Já to taky říkám Lochotín hlavně pro tu špičkovost při komplikacích, i nám se to vyplatilo. A kdo tě rodil??
To byl nějaký plodný den, moje dvě kamarádky porodily u Mulačů 🙂

levander
25. črc 2010

@vycu rodila mě Landsmannová-byla skvělá, pak u té operace byla ona, Hudec, Vlasák a ty další neznám, ale myslím, že zrovna Vlasák dělal tu revizi - byl poslední koho si pamatuju tak asi jo 😀
Ted je vůbec nějaké porodní období všichni rodí a porodnice praská ve švech 😵 to bude nevěst pro Kryštůfka 😵

michamicha
3. srp 2010

ahoj, dneska mě můj dr. předal do péče porodnice, takže v pátek dopoledne mě čeká poradna už tam, jsem zvědavá jestli do té doby vydržím 2v1 🙂

hpaja
3. srp 2010

@michamicha snad se tam podíváš dřív než v ten pátek 🙂
Jinak mám info od sousedky, která porodila v neděli, že je tam teď docela plno, protože je prý u Mulačů zavřeno.

michamicha
3. srp 2010

@hpaja no bude to zajímavé 🙂

vycu
3. srp 2010

Jj, u mulačů se maluje, ale myslím, že otvírají už zítra 😉

l.u.c.i.e
4. srp 2010

Holky, šli jste s mimískama na kontrolu kyčlí do FN, jak si vás objednali po propuštění z porodnice? Nebo jste se objednali na polikliniku ve svém bydlišti?

tygrous
4. srp 2010

@l.u.c.i.e My jsme pri odchodu z porodnice dostali propousteci zpravu, kde bylo taky napsano, ze kycle ma v poradku a k tomu presne datum, kdy a kam mame prijit na kontrolu (v 6-ti tydnech).

tygrous
4. srp 2010

@l.u.c.i.e Jee, ja si tu tvou otazku precetla spatne😅 No, my jsme z Plzne a do FN to mame 2km, takze jsem ani nepremyslela, ze bych sla jinam😉 Zeptej se vasi detske Dr.😉

spaagetka
4. srp 2010

@l.u.c.i.e Já šla jinam, i mi to při propouštění řekla sestřička, že je to v podstatě jedno, jen mám ortopedovi ukázat zprávu 😉

l.u.c.i.e
4. srp 2010

@tygrous, díky za odpověď... Jsme taky z Plzně, ale nechce se mi jet přes celé město a čekat několik hodin ve FN. Polikliniku mám ani ne 3 minuty od bydliště. Proto jsem se chtěla ujistit, zda můžu jít i někam jinam.

@spaagetka, tak to jsem ráda, že to jde. Já jsem právě o tom slyšela od známé, že to tak udělala... Objednám se tedy k nám. 😉

tygrous
4. srp 2010

@l.u.c.i.e Jasně😉 Já tam poprvé a podruhé taky čekala asi hodinu, ale teď jsem to už vychytala-přišla jsem tam těsně před polednem a sestřička nás honem honem naháněla hned dovnitř a za 5 minut jsme byli zpatky venku. Akortá teda čekáním na výtah a ve výtahu jsme strávili aspoň 15minut 😠

hpaja
4. srp 2010

@l.u.c.i.e my jsme byli ve FN, ale nikdy jsme tam nečekali déle jak 20 minut 🙂 na tu první kontrolu jsme přišli do čekárny a ani jsem nestačila malého vysvléknout a už si nás sestřička zvala dovnitř, malinký miminka berou vždycky přednostně 🙂
Jinak ty výtahy jsou tam fakt naprd.

vycu
5. srp 2010

@l.u.c.i.e My byli na poloklinice na Borech, kde máme svoji dr. 😉
Do FN jsme chodili na oční a po jednom průplachu jsem u těch výtahů brečela 😠 Čekali jsem snad dvacet minut a když přijel, tak byl plný...

l.u.c.i.e
5. srp 2010

Holky díky za odpovědi. Jsem ze Slovan, tak jsem si myslela, že bych mohla jít s malým na kontrolu na II. polikliniku, ale nevím, zda u nás je kontrola kyčlí u miminek. Zítra jdu s malým na hematologii, tak se poptám na vrátnici a uvidím. Kdyžtak sjedeme do FN, jak jsme objednaný po šestinedělí.

tygrous
5. srp 2010

@hpaja S tím braním přednostně jsem si to taky myslela...ale poprvé nás objednali na blbý den (v porodce to nějak spletli) a podruhé tam bylo asi 10 mimin a k tomu další lidi a dr.musel odběhnout udělat sádru, tak se tzo prostě protáhlo 😠

pucik
5. srp 2010

ahojky, my byli s Míšu na těch kyčlích, tak 10 min max,ale štvě mě, že to jde jako na běžícím páse, malej měl špatný nohy při porodu, takový vtočený, tak jsme měli cvičit a kdybych se na to nezeptala, tak by to prostě přešel, kouknul mu na ně, no ještě to chce cvičit a nazdar, to bylo pár vteřinek, ani se nepodíval do zprávy, co vlasntně měl. A ty výtahy to je fakt katastrofa, byli jsme tam i na tom průplachu očička, tam jsme teda čekali asi 2 hodiny. A u výtahu min 20 minut pokaždý. ☹

renys
5. srp 2010

Ahojky, tak my byli na kyčlích včera - kontrola v 16. týdnu a nemáme ještě vytvořená jadérka, tak tam musíme za 3 měsíce zas. No byl tam takovej nával, jak se tam motali i ty tatínkové, tak se tam nedalo ani otočit 😅 , naštěstí to šlo fofrem. No a výtahy, v době okolo poledne, kdy se rozváží obědy, je to děs. Takt na těch 15 min 😒 .

tygrous
5. srp 2010

@renys My nemame jaderka jeste ted v 7 mesisich, takze opet za 3 mes.kontrola. Jo a krome tech vytahu jeste problem s parkovanim, predminule jsem musela nechat auto u Penny a vlekla jsem autosedacku v ruce. Minule jsem se pojistila a zaparkovala u Alberta, autosedacku nasadila na podvozek od kocaru a jako frajerka pak u FN projela kolem poloprazdneho parkoviste 😀 😀 (asi ze jsou prazdniny ci co, ze to bylo volne)

hpaja
5. srp 2010

@renys Ríša taky neměl jadérka v těch 16. týdnech, tak jsme museli jít v 7 měsících znovu a to už bylo OK 🙂 Jo a to vlastně jsme tam přišli dle informace ve zprávě ve čtvrtek, ale přes prázdniny měli změnu a ordinovali jenom ve středu a v pátek... 😒 tak to byl MM naštvaný, protože si bral v práci volno a neměl potvrzený lístek od doktora.

@tygrous tak jsi si udělala pěknou procházku 😀

Ještě, že má porodnice svoje parkoviště v areálu. To by byla "sranda", kdyby musely rodící maminky ještě hledat parkovací místo na tom velkém parkovišti 😅 😀

tygrous
5. srp 2010

@hpaja No, to jsem si udelala prochazku😀 Na zpatecni ceste se me zzelelo jedne starsi jepticce a s tou autosedackou mi pomohla😉 a kus se mnou vratila... Mila pani...

vycu
5. srp 2010

@tygrous Čímž jste mi připomněly, že příští týden na kyčle musíme, jestli už Agi má jadýrka 😅

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru