Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

tygrous
2. čer 2010

lucie: Bez se podivat😉 Mne to ohromne povzbudilo a fakt jsem se pak tesila😉

l.u.c.i.e
2. čer 2010

Tygrous, s manželem jsme se domluvili, že se tam půjdeme podívat až do porodnice budu chodit na monitory. Což je asi týden před termínem, že?

vycu
2. čer 2010

Abys to stihla 😀
Já chodila do porodnice, až když jsem podle PM přenášela 😉 Mně dělal monitory můj Dr.

tygrous
2. čer 2010

lucie: Ja chodila na monitor taky ke svemu dr. a do porodnice me chtel predat az po ukoncenem 40.tt, ale to jsme nestihli, porodila jsem 39tt+5 😉

vycu: Ke komu chodis?😉

l.u.c.i.e
2. čer 2010

Mě taky teď dělá monitory můj gynekolog, ale říkal, že až budu ve 39tt, tak mě pošle už na monitory do porodnice...

vycu
2. čer 2010

@tygrous Ke Krausovi na Skvrňany. A ty? A l.u.c.i.e. ty chodíš ke komu?

l.u.c.i.e
2. čer 2010

Chodím k Marešovi na Slovany

tygrous
2. čer 2010

Hm, tak ja k Vlckovi na Lochotine.

hpaja
2. čer 2010

Pucik, tak přeju hodně štěstí a hlavně zdravé miminko 🙂
Já chodím k Vlčkovi a taky jsem k němu chodila na monitory až do TP. V porodnici jsem byla pak na jednom a druhý jsem už nestihla 🙂 rodila jsem 40+5 🙂

pucik
3. čer 2010

díky hpaja, taky držím palečky, sice máš ještě chvíli čas, ale ono se to nezdá a za chvíli je to tu. Malýho jsem rodila 41+6,tak doufám, že to budu mít teď dřív za sebou, ani nevím, co budeme mít, už mi to 3x změnili,t ak budeme mít překvápko 🙂 😉

l.u.c.i.e
4. čer 2010

Pucík, hodně sil, přijatelné bolesti při porodu a krásné zdravoučké miminko ti přeji 🙂

Holky, mám své nehty a chodím jen na doplnění gelu. Neměla bych si nechat gel sundat, aby neměli v porodnici kecy? Mám je dlouhé tak akorát.

pucik
4. čer 2010

ahojky luci, já si myslím, že jím je do toho prdlajs, jaký máš nehty, pokud nejsou padací a to jistě nejsou, tak ať si třeba mají, přeci si je nebudeš kvůli nim nechat sundavat, to je blbost. Děkuji za podporu. Dneska jsem byla na kontrole a docela zklamání, ani nejmenší porodní nález, tak uvidíme, jak to půjde 🙂 😉

medvik
4. čer 2010

pucik: ty nehty, to není buzerace, je to kvůli tomu, že kdyby byla třeba celková anestezie, tak na prst se nasazuje senzor okysličení krve, to je dost důležitá věc. A nevím, jestli to přes gelovky funguje.
A anesteziolog se na nehty jako takové dívá, protže na nich je vidět, jestli má pacient dost kyslíku. Přes gelovky nebo nalakované toho moc neuvidí.

l.u.c.i.e
5. čer 2010

Když jsem byla pod narkozou při vyndání vajíček, tak jim gelovky nevadili, jen chtěli, aby bylo vidět lůžko. Na svém nehtu mám průhledný gel, jen špička je bílá, což si myslím, že by vadit nemělo... Tak uvidíme.

bohunka1985
5. čer 2010

Ahoj,17.5.2010 jsem na Lochotíně přivedla na svět Kubíka. Bylo to moje poprvé,takže asi nemohu soudit.Ale dle mého názoru je ta porodnice OK.Tedy až na to,že to zde jede jak na běžícím pásu.Taky se mi trochu dotklo,když mi v den odchodu přišla sestra sdělit,že by bylo fajn,kdybych postel uvolnila do 11 hodin.Jinak personál fajn,doktoři i dětský také v pohodě-vždy mě i ostatním maminám poradili i s prkotinou...

jajiik
5. čer 2010

Lucko, já jsem rodila normálně s gelovýma nehtama a nikomu to nevadilo, teď je budu mít při porodu zase...je prý dobrý si v tom případě nelakovat nehty na nohou 😉

l.u.c.i.e
6. čer 2010

Jájiik díky, hned jsem klidnější 🙂

pucik
8. čer 2010

ahojky, tak už mě v pondělí přebrala porodnice, no moc mě nepotěšili. Vzali mě načas, udělali kardiotoko a pak jsem šla k doktroce. Paní doktorka mě prohlídla a ptala se, zda jsem se rozhodla, že budu rodit až na vánoce ☹ . Takže moje tajné přán, že už by něco třeba mohlo být, tak zase nic. Na ontrolu mě objednali na příští týden, to už budu 40+4, nerada bych byla jako s malým 3 dny vyvolávanej porod 41+6, tak mi držte palce, třeba nějaký bouřky pomůžou,ale minule nezabralo vůbec nic. zas podám hlášku a držím všem osttním palečky, ať rodí jako po másle 🙂 😉

l.u.c.i.e
8. čer 2010

Pucik, termín máš za 2 dny, tak třeba Eliška umoudří a vykoukne ven 🙂 Je ale vidět, že se jí u tebe moc líbí, když na svět nespěchá... Držím palečky, aby jses už brzo dočkala.

pucik
8. čer 2010

Luci díky,ale on to bude zřejmě Adámek nebo Míša,takže nám to s holčičkou nevyjde, to neva, hlavně, že bude zdravý mimčo. Nemůžu manžu přemluvit na toho Míšu a to se snažím už skoro 9 měsíců 🙂 😉 .Ono je mi blbě celou dobu, tak už se těším na týden bez všech těch příznaků, s malým mi nebylo nic a teď jsem si užila úplně všech těch těhotenských problémů a jako druhorodička jsem čekala, že to bude dřív,no ale dovnitř se dostal a ven musí,tak ono to nějak dopadne. Teď mám v tom horku nožky jako bakulky 🙂 😉

l.u.c.i.e
9. čer 2010

Pucík, aha, v pasu máš ale napsanou jen holčičku Elišku, tak jsem to podle toho usoudila 🙂. Však ono je to jedno. Hlavně, aby byl malej zdravej. Většinou ale druhorodičky rodí dříve. No ale u tebe je vidět, že se mimču na svět nechce. Asi ho v bříšku moc hýčkáš 🙂
O otocích mě nemluv. Mám je jako konve. Navíc už teď ze mě leje. Dnes jdu na druhý monitor, tak jsem zvědavá co a jak. Jak jsou ty vedra, tak už mi malej v bříšku tolik neřádí, jen sem tam kopne. Snad bude vše v pořádku.

pucik
9. čer 2010

Jo jo,oni mi to už 3x změnili to pohlaví, teď jak jsem byla v pondělí v porodnici, tak jsem řekla, ať se mrknou, tak viděli pinďourka, tak to bude zřejmě kluk. Já se ani nedivím, že ty prckové jsou v tom břiše unavený. Malej to dneska taky fláká a na monitoru jim spal, tak mi pořád třásli břichem sem tam,tak uvidím co a jak bude. Ale pořád je hodně vysoko - dole mě kouše a nahoře prověřuje pevnost žeber 🙂 😉

l.u.c.i.e
9. čer 2010

Pucík, jsem zpět z poradny a malej mi tam na monitoru taky spal. Musel být buzený 🙂 No, něco natočeli, ale moc tomu nedal... Jinak se k porodu ještě nechystám. Všude zabedněno 🙂 Další KO za týden.
3x ti změnili pohlaví? Tak to budete mít překvapení až dokonce. Nám tedy 3x potvrdili kluka, tak doufám, že se nespletli. Kdyžtak by měla holčička všechno modré...
Kdy jdeš příští týden na kontrolu?

pucik
10. čer 2010

Já jdu v pondělí do porodnice a pak se rozhodne co bude dál. Jak se zdá, tak i když mám dnes termín, tak se k porodu taky nic moc nechystá. V pondělí se rozhodnou co se mnou bude, buď se naplánuje císař, kvůli operace 06/2009, hodně velkým poporodním poraněním a Daník byl velkej a nebo plánovaná hospitalizace s vyvolávačkama.Skoro bych se raději domluvila s doktorama na toho plánovanýho císaře. Bylo by to jednodušší. Malýho jsem rodila přirozeně a stejně okamžitě po porodu jsem dostala narkozu,protože mě museli šít někde hodně hluboko a měla jsem obrovský ruptury a několik. Tak tomuhle bych se ráda vyhnula, no uvidíme. Asi si zase vezmeme tašku,ale zcela zbytečně. Potřebovala bych porodit co nejdřív, malej odjíždí 26. na dovču s babi a dědou,tak aby si s mimčem na sebe trochu zvykli. Jo a taky mám pozitivní zprávu, táta povolil a nechal nám vybrat jméno, tak to teda bude asi ten Michael. Mě se to hrozně líbí, malej je Daniel, tak by nám to pěkně páslo. Adámek je taky moc hezký,ale nejde od toho udělat moc odvozenin a zdrobnělin a taky má blbě svátek. Tak to musím přepsat v tom papíru do porodnice,abych to pak nezapomněla. Ty máš ještě čas, ale nezdá se to,letí to jako hrom ten čas, pořád jsem si říkala, že je to hrozná doba a už je tu termín. Tak držím palečky, ať už ty horka trocha povolí a počasí je k nám těhulinkám trochu vlídné. Zse s ozvu, jestli je něco nového 🙂 😉

lowe
10. čer 2010

pucik: tedy 3x změnili pohlaví, nám ho zatím neřekli, byli jsme v 19tt, ale ten náš mrńous se pořád kroutil, že se nedalo nic poznat
budu držet palce ať se Michael podívá na svět co nejdříve 😉

pucik
11. čer 2010

ahojky díky moc za podporu, další den a zase nic, tak teď už jedeme po termínu,taky držím palečky, aby bylo vše vpořádku a v říjnu jste měli krásné zdravé miminko 🙂 😉

michamicha
11. čer 2010

ahoj,
včera jsem byla na locháči na předporodním kurzu, v té místnosti co jsme tu cca hodinu seděli bylo strašný vedro 😝 ale na chodbách bylo příjemně (teda na té co jsou výtahy), tam běžela klima 😉 akorát tam nejsou nikde žádný židličky nebo lavičky ☹
@pucik to počasí je děsný tak ať to máš rychle za sebou 😉

lowe
11. čer 2010

tak mi dnes odepsali z porodnice, že na kurz s námi počítájí v září a ještě se nám před tím ozvou, tak je to super a rychlé

venku je fakt hnusně, ale já mám teplo ráda a zatím bříško není moc velké tak se to dá snést jen ten vzduch je těžký

držím palečky pucik

kikinda
11. čer 2010

ahoj holky ja jsem rodila na lochotine a je to tam uplne uzasny mela jsem teby strasne rychli porod mala byla za pet minutek venku takze parada ale personal je tam uplne skvelej az na to ze je tam samej mladej doktor.. 😉

vycu
11. čer 2010

@kikinda Alespoň bylo na co koukat, ne 😀 😀 😀
Gratuluji k holčičce, porod závidím a na když si rodila, tak já ještš ležela na šestinedělí 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru