Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

pajmou
21. led 2011

Ahoj holky tak předporodní kurz byl v poho, manža je konečně spokojen a můžem rodit 🙂 pro mě moc novinek nebylo, chodím na těhu cvičení a to vede por.asis. a tak jsem docela proškolená, no ale aspoň vím, jak kontrétně to chodí od příjmu po propuštění 🙂
@madlenka29 mluvila jsem tam včera s dr. a říkál, že akorát o tom dnes (tedy včera) jednali na vedení, tak se prý uvidí, jinak výpovědi nikdo nestahl.Nevidím problém na gyndě, to přeci jen rodí PA, ale na jiných odd.
@madlenka29 jestli chodíš k Michalovi, tak se nebuj, ten by tě nenechal rodit jen tak a ani doktorka 😉

madlenka29
21. led 2011

@pajmou děkuji za odpověď,koukám,že vy už budete mít Jiříčka za chvilku u sebe,to bude slávy 😀

pajmou
21. led 2011

@madlenka29 No ty to máš taky za pár 🙂 stejně myslím, že budem přenášet 😉

snowwitch
21. led 2011

Ahoj holky, nevite jak to aktualne vypada na sestinedeli? Myslim, kolik je maminek na jedno pokoji?

pajmou
21. led 2011

@snowwitch max.3 na jednom pokoji když je plno, jinak ve dvou

rendis
22. led 2011

Ahojky holky moc všem děkuji měli jsme fofr tak jsem tu dlouho nebyla pajmou už se ti to blíží držím palečky at to dobře dopadne a máš to brzy za sebou tak to je náš mrnousek pa 🙂

pajmou
23. led 2011

@rendis krásné dětičky 🙂 díky, ale stále žádné příznaky 🙂 tak dobrý

rendis
23. led 2011

@pajmou Ahojky děkuji ale ono to bude coby dup strašně to letí malímu už budou 2 měsíce a ještě si pamatuju jak jsem tu psala že se mě to krátí jj měj se krásně 🙂 a pak dej vědět plus nějakou fotečku ahoj 😎 😀

pajmou
4. únor 2011

Víte někdo, jak to teď v porodnici vypadá???

madlenka29
4. únor 2011

ahojky,
taky by mi to zajímalo,ale vy už máte termín docela brzo,to my až měsíc po vás ☹

michalaj
4. únor 2011

ahoj holky, já rodila na Locháči 14dní po otevření porodnice.. bylo tam narváno a zmatek...Byla jsem na vyvolávání.Dali mě na porodní pokoj a průběžně mě chodili vyšetřovat, jestli už se něco děje..ale je fakt, že intervaly, než tam vůbec někdo přišel byly i víc jak půl hodiny..Nejhorší pro mě bylo , že mě zapomněli na porodnim pokoji..Rodila jsem za světla po 17hod. a kolem šesté všichni odešli, že za dvě hodiny mě odvezou.. a já tam byla ještě v devět .. to už jsem tam byla po tmě... tak jsem si zjištovala přes mobil tel. číslo na sesternu a zavolala jim, jestli by si teda pro mě přišli..To mi sestra říkala, že těch porodů měli hodně a že tam někoho pošle.. Pak jsem se dozvěděla, že porody tam byly ten den celkem 2 včetně mě. V půl desáté mě vezli z porod.sálu.
Co se týká šestineděl. tak tam to bylo naprosto v pohodě. Sestřičky skvělé, ochota, se všim mi pomohly a poradily...

V dubnu rodíme po druhé...jdu opět na Lochotín, i když všechno nebylo růžové.. určitě záleží na lidech.. Ale do Mulačovky mě nikdo nedostane.. Byla jsem tam jen na operaci gynek. a stačilo mi to... Už nikdy víc. Kdyby to tam jako za komoušů jen vypadalo.. on tam snad panuje stále ten režim.. a hlavně 6 lidí na pokoji, to je masakr..

pajmou
4. únor 2011

@michalaj diky za info, snad tam bude klid

petrullina
4. únor 2011

@michalaj ahojky,koukám na tvůj termín a to se tam možná sejdem 🙂 ,já tam budu rodit poprvé,tak jsem na to moc zvědavá,ráda bych mého mužského k porodu,když už kvůli ničemu jinému,tak právě aspoň kvůli tomu chování při porodu a po něm,s chlapem snad na mě nikdo nezapomene 😉

pajmou
4. únor 2011

@petrullina jj manža tam se mnou taky bude

pajmou
4. únor 2011

Tak FN prý zákaz návštěv na šestinedělí, tak snad nám aspoň ty tatínky pustí k porodu 😠

michalaj
4. únor 2011

@petrullina jj to se tam možná sejdeme 🙂 Já u prvního porodu manžu neměla.. měl vážný úraz, tak nemohl.. ale při druhym porodu chci aby tam byl. Určitě ten přístup je jiný a hlavně, kdyby se cokoliv stalo tak může pro někoho skočit..a hlavně ta opora.. 🙂 Jinak doktoři nebyli špatní..Já byla fakt spokojená.. když čtu jiné příspěvky i z jiných porodnic, tak tohle bylo super.. Asi je to hodně o tom, na koho člověk natrefí..nebo kdo jakou má zrovna náladu.. Určitě to neni nikde stoprocentní

janak83
9. únor 2011

Ahoj. Já mám termín 1. března a také jsem moc zvědavá, jak to dopadne s doktory. Nerada bych rodila někde jinde ☹

lotysek
10. únor 2011

Ahoj holky, tak dnes jsem se vrátila z porodnice na Lochotíně. 4.2.2011 se nám narodil chlapeček.
Na porodnici si nemůžu stěžovat. Porodní asistentky super.Doktoři taky. Dětské sestřičky skvělé. Poradily, ukázaly pomohly (měla jsem akut.císaře). Jen to trošku kazily sestřičky na šestinedělí (gynda). Některé směny skvělé, jiné dokázaly trošku pokazit den.
Ale celkově jsem byla spokojená. Jen nám to pokazil zákaz návštěv. Na pokoji jsem byla s vietnamkou která neuměla ani slovo česky takže to vůbec neutíkalo. A 3x denně čuchat vůni jejich jídla také nic moc. 😝 A to že jsem si čínu vždycky ráda dala 😀 .

pajmou
11. únor 2011

@lotysek Moc gratuluju k miminku 🙂 a díky za info, nevíš zda na nadstandart návštěvy pouští?

pantomima
11. únor 2011

@lotysek gratulace!!

janusek
12. únor 2011

Ahoj, návštěvy jsou prý zakázené i na nadstandartu☹ Aspoň, že pouštějí tatínky k porodu. Dokonce i v rámci předporodního kurzu jsou zakázané prohlídky porodních sálů. Ale PA slíbila, že do konce kurzu se tam podíváme.

janusek
12. únor 2011

A víte jaké jsou aktuální informace k provozu porodnice v březnu???

madlenka29
12. únor 2011

@janusek ahoj,já teda nic nevím,jak to tam vypadá,ale stále doufám,že se nějak domluví,mě se přidává další komplikace-maličká mi sedí prdelkou na močáku a nechce se hnout,teda prý má ještě 3 týdny na otočení,ale já tomu moc nevěřim,tak nás asi bude čekat sekce,k tomu mám těhucukrovku a vysoký tlak-tak mi doporučili,že bych měla rodit v Plzni,ale rovnou řekli,že neví jak to tam bude vypadat

pajmou
12. únor 2011

Zatím nic moc, navýšení platů prý nepřijali a už teď je tam méně doktorů, protože si vybírají dovolené a co jsem slyšela tak hodně jich dostalo nabídku v Německu.Tak snad se někteří umoudří.

renys
12. únor 2011

Ahojky, já jsem taky slyšela, že všichni ti príma mladí doktoři, které jsem tam potkala loni, tak odchází ☹ 😖 . Držím palce všem čekatelkám, aby nebyl žádný problém.

pajmou
12. únor 2011

Zůstávají prý jen 4 a z toho 2 jsou v důchodu a 2 ve vedení, opravdu to bude zajímavé...

bulinka
12. únor 2011

@madlenka29 Tak to jsme na tom skoro podobně, já mám termín sice až v březnu, ale budu rodit tak do dvou týdnů. Mám hodně vody a do toho se mi malej otočil příčně ☹ Teď chodim každý týden na prohlídky do FN a už teď je znát, že se něco děje. Většinou tam čekám tak čtyři hodiny, doktoři si povinně vybírají dovolenou 😠 a je jich tam hrozně málo. Ale snad se to po středečním jednání s odboráři už uklidní. Musíme v to doufat

janusek
13. únor 2011

Já mám rodit v půlce března, ale kdo ví kdy to přijde. Taky pořád doufám v soudnost lékařů a v to, že nenechají rodičky a malá miminka bez pomoci...

pantomima
13. únor 2011

@bulinka TAKHLE JSEM TAM MNOHDY ČEKALA I PŘI PLNÝM STAVU DOKTORŮ 😉

bulinka
13. únor 2011

@pantomima Je to možné, ale doktorka se mi omlouvala a právě to sváděla na to, že jich je tam málo a vybírají si povinně tu dovolenou. Teď tam jdu znovu v úterý a radši si beru sebou tlustou knížku 😎

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru