Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

renys
15. čer 2010

@michamicha, kartou se tam bohužel platit nedá, já nejdřív ležela pár dní na rizikovym, pak na šestinedělí, oboje nadstandard, vystavili mi dvě faktury a zaplatila jsem to pak doma přes internet převodem, takže pohoda.

@vycu, teda to jste si užili ☹ , no hlavně že to dobře dopadlo 😉 .

michamicha
15. čer 2010

@renys co se dá dělat, ale docela mě to překvapilo, musí tam mít přece dost platících zákazníků (pacientů) a hlavně by ty peníze měli dřív než čekat jestli jim to lidi pošlou převodem...

kikinda
15. čer 2010

@vycu tak ste si pekne uzili co? mi jse byli v poradlu akorad me po porodu hodinu a pul sesivali byla jsem sesita od delohy az ven 15 stehu takze to bylo dost kruty

renys
15. čer 2010

@michamicha, taky mě to překvapilo, vždyť by stačilo na recepci mít jednu tu načítačku, no třeba se tam dopracují 😉 .

@kikinda, auu auuu, to zní strašidelně, tak z toho jsem měla strach, malej byl velkej..naštěstí byl císař. A malá kolik vážila? Je krásná a prosim Tě, dotazíček, kdy si začala sedat?

michamicha
15. čer 2010

@renys jsme se o tom bavili s manželem (dělal v bance) a prý by z každé transakce kartou museli zaplatit poplatek, odhadem asi 20,-Kč tak možná proto 😅 no co, tak jim to holt zaplatíme převodem až přijedeme domů, v hotovosti už skoro nic neplatíme (krom útraty v restauraci kde platební terminál nemají) 😉

vycu
15. čer 2010

Užili jsme si, ale už je to zapomenuto 😉 I když ta noc, co mi jí ukradli a odvezli na JIP a já se za ní mohla jít jen podívat a spát jsem musela na šestinedělí, byla rozhodně moje nejhorší noc v životě 😖
Taky jsem dostala 2 faktury a obě platila převodem.

@kikinda 15 stehů 😲 brrrrr 😕

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Holky, tím lépe pro nás, když dostaneme faktury. Stejně všechno platíme z domova z netu. 😉

levander
16. čer 2010

Ahojky, tak to je fajn, že se o dá platit z domova. já doufám, že nadstandart bude volný 😀 a teda ještě víc doufám v dobré doktory protože co jsem zažila dole na ambulanci to jsou občas šoky 😒

l.u.c.i.e
16. čer 2010

Kolik se vlastně platí za nadstandart? Že chcete na nadstandart, se asi říká hned při příjmu, co?

vycu
16. čer 2010

Já myslím, že 500 na den.
@levander A na koho nepříjemného jsi narazila??

michamicha
16. čer 2010

@levander , @vycu na mě byl na ambulanci nepříjemnej dr. Lhotecký nebo tak nějak se jmenoval 😒 když viděl papíry z Natalartu a ne z CARu ve Smetance, tak se tvářil strašně opovržlivě a rovnou mi navrhoval revizi, že už musí být vidět srdíčko, vůbec nebral ohled na to, že to těhotenství je díky prodloužené stimulaci na IUI mnohem mladší než dle MS... no a srdíčko se ukázalo za 5 dní po návštěvě FN a teď už budu začínat 34tt 😉

renys
16. čer 2010

@michamicha, ježiš nebyl to náhodou Hradecký?? 😖 Takovej vysokej, štíhlej, černovlasej..? Pracuje právě ve Smetance, dělal mi IVF a byl to takovej arogant, brrrr....jsem si říkala, že jestli na něho narazim u porodu, tak si tam dam asi špunt než mu skončí směna 😀 . To je dobře, že to tak dobře dopadlo 😵 .

Jojo, je to 500 na den a bohužel tam o ně byl veliký zájem, nebýt mojí známé, tak ho asi nemam 😒 . Hned bych to hlásila, že ho chci, ať vám ho podrží 😉 .Byla to fakt pohodička, mít svůj klid, ale zase když se chytne príma parťačka, tak to taky asi neni na škodu.

michamicha
16. čer 2010

@renys jsem koukala do tý zprávy a byl to Hradecký 😅 hlavně mi dával docela dost najevo, že jsem tlustá a že mě kvůli mýmu špeku na břiše nemůže pořádně vyšetřit 😔 jsem se pak zařekla, že mě tam až do porodu nikdo nedostane a zatím mi to teda vychází (když nepočítám ten předporodní kurz 😅 )

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Holky, moje známá taky byla na umělém ve Smetance a dost si stěžovala právě na Hradeckýho. Byl na ní velmi arogantní... Už mě právě varovala, že rodí ve fakultce. Naštěstí když šla rodit, tak na ní nevyšel.
Když jsem byla na ambulanci s krvácením, tak jsem měla ošetřujícího lékaře Kokeše a ten byl milionový. Stále mě utěšoval, že všechno dobře dopadne a že bude i srdíčko. Měl pravdu... Hned mi dal fotečku a stále mě vyšetřoval dál 🙂
Ok, tak to budu hned hlásit při příjmu, že bych chtěla nadstandart a kdyby to náhodou nevyšlo, tak snad budu na pokoji s nějakýma ukecanýma ženskýma.

renys
17. čer 2010

No holky, to je fakt síla s tim Hradeckym...no my tam byli na IVF v roce 2007, bohužel to skončilo zamlklym potratem u dvojčátek v 9. týdnu. No dobrý bylo, že mi tam zapomněl předepsat určitý lék na imunitu, doktoři pak v nemocnici i můj gynekolog byli zděšeni, že to prý bylo způsobeno možná tim...no a pak v centru mi na to řekl, že se to zapomnění klidně může stát, že tam mají nával a mají toho hodně 😖 . No co si na nich vezmete, že jo...Naštěstí Maxík šel přirozeně, jinak bych šla do Natalartu, tam už ne e.

Kokeš je takovej dědulínek, co? 🙂 Je bezvadnej, dělal mi revizi po 2. potratu a i na příjmu byl fakt zlatej.

l.u.c.i.e
17. čer 2010

Renys, jsem moc ráda, že jsem šla do Natalartu a IVF se zadařila hned napoprvé. Právě ta má známá byla na IVF 2x a poprvé to taky nevyšlo. Skončilo po též zamlklým potratem. Překvapilo mi, že i když měla 5 embryí a 2 jí zavedli, že zbytek nezamrazili a dokonce jí to vyšlo dráž než v Natalartu. Dala si pak rok pauzu a podruhé se naštěsí podařilo, ale taky jí embryjka nezamrazili.

Jojo, Kokeš je takový dědulínek. To jsi napsala moc hezky. Byl velmi milý a ochotný. Všechno vysvětloval a ukazoval. Kdyby mě rodil, tak bych byla moc ráda. 🙂

renys
17. čer 2010

Luci, no neboj i ti ostatní doktoři mi tam přišli bezvadný, na příjmu jsem měla Chaloupku a Chytru, oba vysmátí, pohodoví i sestřičky milý, fakt jsem tam byla moc spokojená. Jediná negativní osoba byla bába Ukrajinka - uklízečka na šestinedělí, ráda vráží do nábytku a do boxíku s mimčama 😠 . Tak na tu pozor.

l.u.c.i.e
17. čer 2010

renys, tak uvidíme na koho nakonec narazíme. To víš, už začínám mít obavy, ale zároveň se těším 🙂

michamicha
18. čer 2010

ahojky, začala jsem si dávat dohromady tašku do porodnice a mám dotaz 🙂 dávaly jste společně s prohlášením o jménu dítěte i originál oddacího listu? někdo mi řikal, že stačí kopie, tak nevim a radši se ptám 🙂 a pak se ještě chci zeptat jestli jste dávaly na příjmu i všechny lékařský zprávy od vašeho gynekologa eventuelně i od jiných doktorů vč. lékařských zpráv z CARu (pokud jste byly po IUI, IVF, KET)? a co těhotenská průkazka, vrátí jí pak po porodu? třeba před cca 2 lety jí vraceli, tak nevím jestli si jí taky raději nemám okopírovat 😅

pucik
18. čer 2010

ahojky holky, tak už máme doma toho našeho Míšu. Rodila jsem nakonec o víkendu 12.6. mi začaly kontrakce a tak jsem tak ve 14 hodin jeli, raději, kontrkace po 5-ti minutách,ale žádný poroení nález jen minimální. Tak mě šoupli na porodní sál a nakonec jsem ve 20 hodin jela po domluvě s docentem na sekci,takže nakonec byl Míša venku raz dva. Je krásnej, pak dám fotky. Včera nás pustili domů.
Michamicho - stačí kopie oddacího listu, nikdo na to neřekl vůbec nic, já jsem dávala zprávu při příjmu z laparoskopie a tu mi nevrátili, dokonce jí tam hodinu pak na porodním sále hledali a těhu průkazu mi vrátili. Akorát mi mrzí, že jsem nedostala ten box pro mimča, už prej více než 3 dny nebyly. Jo a aby toho nebylo málo tka celorepublikově chybí vakcina proti tuberkuloze,tak tu naočkuje dětská.

pucik
18. čer 2010

@renys jo jo, ta je teda jedlá, paní tam brečela holčička skoro celý den a konečně jí uspala, tak tam přišla a zbudila jí, třískala tam do nábytku, no fakt na pěst 😠

michamicha
18. čer 2010

@pucik gratuluju k Michálkovi 😵

tak to je fajn, že stačí kopie, ty zprávy jsem si už zkopírovala, pak tam přidám jen ty poslední z poradny 🙂 boxíky pro mimča nejsou a my dostali ve čtvrtek na kurzu prenatal box, no jsem ráda, u svýho doktora jsem ho nedostala, ale moc toho tam nebylo, jen vzoreček olejíčku na strie, vlhčený ubrousky od Hipp a lahvička od NUK a 2 časopisy 😅 ale aspoň něco 😀 a těch uklízeček ukrajinek tam je asi hodně, když jsem jela v 6 z toho kurzu, tak jich se mnou jelo autobusem asi 10 😅

l.u.c.i.e
18. čer 2010

Micha, mám sebou kopii oddacího listu. Lékařské zprávy mám jen z genetiky a hematologie. Všechno ostatní mám napsané v těhu průkazce. Tu by měli vrátit zpět.
Prenatal box jsem dostala u svého gynekologa. Vše už mám přečtené 🙂 A měla jsem tam taky lahvičku od NUK. Pak prý druhý box mám dostat v porodnici.

Pucík, obrovská gratulace k Míšovi 🙂 Na fotečky se už moooc těšíme 🙂 Hlavně, že jste v pořádku. Přeju hodně zdravíčka a ať vám malej dělá jen samou radost.

Před hodinou a půl se mojí kamarádce narodila holčička Michalka. Tak mám z nich radost. Před chvíli mi volala. Ještě leží na porodním sále. Jsem z nich celá dojatá.

vycu
18. čer 2010

@pucik Gratuluji 🙂

pucik
18. čer 2010

Holky díky moc za gratulace fotečky přidám.Dneska u nás byla dětská a náš malej divoch, i když je mu 6 dní tak v poloze na bříšku zvedá hlavičku a snaží se o lezení. Mudra když to viděla, říkala, že tohle dělají tak 6-týdenní děti, tak jsem byla pyšná. už v porodnici jsem si říkala, že chce jít asi do bufetu na chlebíček, když ho papal s mnou skoro celý těhu 🙂 😉

hpaja
18. čer 2010

@pucik taky gratuluju k Michálkovi 🙂
Jinak ještě k těm vakcínám proti TBC - slyšela jsem od jedný těhu známý, že by se snad od července mělo přestat proti TBC úplně očkovat 😕 že prý to miminka špatně snáší (je tedy fakt, že malýmu se vřídek zahojil snad až v 5ti měsících, posunulo se nám kvůli tomu další očkování), ale zdá se mi to divný, docela riziko.

Prenatal box jsem dostala od svého gynekologa a lahvička tam teda nebyla, jenom ten olejíček a ubrousky Hipp a pak pěnová houba - jakoby vzorek pěnový matrace, halda letáků a časopis 🙂

hpaja
18. čer 2010

@michamicha Míšo, já jsem dole v ambulanci odevzdala spolu s průkazkou všechny zprávy (jak z genetiky, tak plicní, interna, kardio) a vrátili mi pak při propuštění jenom průkazku. Za průkazku jsem ráda, že jí mám doma a to ostatní by mi bylo stejně k ničemu 😉

vycu
18. čer 2010

Mně se to ani divný nezdá a byla bych jenom pro, už proto, že právě nezhojení odkládá mnohem důležitější očkování a hlavně jenom každý třetí člověk je chráněn dlouhodobě. To mi třeba naštvali, že mi Agi odnesli na očkování a vůbec mi neřekli, co jí budou dělat.
Pucik, je to šikula 😉

michamicha
18. čer 2010

si to všechno zkopíruju a ať si to tam pak klidně nechají 😀

denisa31
18. čer 2010

@l.u.c.i.e nepřemýšlíš o kravinách ohledně placení otce u porodu, já měla porod hodně akutní, takže jsme jeli šupem na sál a pak už po nás nikdo nic nechtěl, jsem si myslela, že to bude pak na tý faktuře....a nebylo 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru