Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

rendula88
16. bře 2009

hezké ráno,jsem stále 2v1,vnoci byl klid,takže už mě čeká jen verdikt z poradny!! 😅 😅 😅 😅

cernovlaska
16. bře 2009

Tak hodně štěstí,Rendy a napiš,jak jsi dopadla,hm? 😉

rendula88
16. bře 2009

no jasný že dám vědět !!! a kdybychnedala vědět do večera,tak si mě tam nechali!!!!

rendula88
16. bře 2009

čauves,poradna dobrý,hrdlo je prý změkčené,udělal mě ten Hamiltonův hmat,trošku to bolelo,snad to prý pomůže-a jinak když ne-v pátek dopoledne nástup!!!

jo a než jsem odjela měla jsem jednu strašně silnou kontrakci,až mě vlítly slzy do očí,od té doby nic

petaradilova
16. bře 2009

Rendul, Snad už se ti to rozjede. Pak napiš, jeslti ti hamilton pomohl nebo ne. Mylsim že to je tak 50:50. Držim palečky.

rozarinka
16. bře 2009

Rendulko: Držím moc palce, ať to přijde co nejdřív... je hrozný to čekání co? 😒

rendula88
16. bře 2009

holky fakt už mě to nebaví,dr. ještě naordinoval sex,ale když my na povel sexovat neumíme,jak v tom není ta správná chuť,nebaví nás to,vím,že nejde o to,aby nás to bavilo,v tomto případě,ale připadáme si pak jak zvířátka 😀 😀 😀

petaradilova
16. bře 2009

Rendul ale to prej zabírá. Teda nám to pomohlo. Mam to v plánu i teď i kdybych toho mýho měla znásilnit. 😀 😀 😀 😀

rendula88
16. bře 2009

sexovali jsme v sobotu,a kromě poslů nic,prostě už to necháme přírodě,fakt se nám do toho nechce ☹ ☹ ☹

rendula88
17. bře 2009

hezké ránko-zatím nerodíme!! ale docela jsem hodně spala,dnes plánuju ještě úklid,tak třeba to popoženeme!!! 😅 😅 😅

rendula88
17. bře 2009

tak dámy mám komplet uklizeno,nikde ani zrnko prachu-teoreticky vzato 😀 za chvilku se vrhnu na vaření,asi dnes dáme rajskou,a to vám říkám,jestli ani dneska se nerozrodím,tak už fakt nevím!!!!

rendula88
17. bře 2009

a stále nerodím..............................................

cernovlaska
17. bře 2009

Rendy:jujjjjj,ty si teda nakládáš 😅 nebooooj,Simča se prostě narodit musí 😵 ale to čekání je hrozný ☹ to chápu ☹ já rodila 38+6tt a taky už jsem se nemohla dočkat 😉 tak ti přeju at už dneskaaaaa.... 😀 😵

rendula88
17. bře 2009

zas tu straším,odpolko jsem na hodinu usnula a teď to mám!! navíc můj drahý dneska nějak chrápe,nebo mě to možná víc dráždí a nemůžu zabrat,tak zase straším tady,do toho se malá děsně mele,no fááákt hustýýýýýýýýýý 😠 😠 😠

rendula88
18. bře 2009

hlásím se opět do služby,kromě mírného nevyspání nehlásím nic nového

asi za hodinu mě a malého vyzvedne manžel a pojedeme s ním na otočku do Prahy,on pracovně,my jen tak,abychom se doma nenudili,protože jsem slíbila,že už nebudu nic dělat

kdyby byl ve zprávách další porod na dálnici,tak to jsme my!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

marketa.p.
18. bře 2009

Rendul, držím palce, abyste to raději stihli na ten Lochotín 😅 a i celkově, aby bylo vše OK.

rendula88
18. bře 2009

jsme doma,výlet se povedl,bylo to bezva,cestou zpátky jsme se stavili v KFC,taťka ještě jel do práce,je mě fajn,bříško trošku pobolívá,ale jinak nic,jen jsem unavená

rendula88
18. bře 2009

pěkně mě bolí břichooooooooooo,že byyyyyyyyyyyyy něcoooooooooooooo dneskááááááááááááá??????????????

rozarinka
18. bře 2009

Rendul: Že by????? 😀 😀

rendula88
18. bře 2009

teď se koupe prcek ve vaničce,já si pak dám teplou sprchu a uvidíme,buď se to rozjede,nebo poleví!!! kdybychom jeli,dám vědět

cernovlaska
18. bře 2009

Rendul: tak jak???? Už jedeš???

rendula88
18. bře 2009

je to furt stejný,jdu to zkusit zaspat

cernovlaska
18. bře 2009

Tak kdyby jo,tak tfuj tfuj tfuj 😵 hodně štěstíčka,hm? 😵

petaradilova
19. bře 2009

Rendul tak co??? že by už ste jeli???? sme zvědaví.

rendula88
19. bře 2009

no nejeli,že jo,celou noc bolení břicha,až ráno okolo 5 hod to trojavascript:addEmoticon('😉','vBody')šlu polevilo,tak si dnešek ještě užiju doma,dobalím věci a zítra holt hurá na to!!!

tý jo,je dost možný,že už budu mít zítra malou u sebe!!!!!! to je super pocit!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 😉

rendula88
19. bře 2009

tak se dnes celý den válím,čerpám síly na zítra,v noci toho asi moc nenaspím,hlavou se mě bude leccos honit,ale těšení převažuje 😉 😉 😉

rendula88
19. bře 2009

holky tak dobrou,ráno se přijdu rozloučit,papa a díky za povzbuzování!!!

martimarti
19. bře 2009

To už jako bude konec One Woman Show? 😉 😉 Tak hodně štěstí. 🙂

marketa.p.
19. bře 2009

Rendul, držím palce.

hedera.p
20. bře 2009

Ahoj holky, chci se zeptat zda je možná přítomnost otce dítěte při císařském řezu při spinálu a kolik je poplatek......díky hedvika 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru