Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

madlenka29
14. únor 2011

ahoj
já když byla těhotná poprvý,tak jsem tam taky byla a čekala jsem tam dobrý dvě hodiny a bylo to na palici,jsem zvyklá z poradny,že přijdu a hned jdu na řadu-sestřička se mnou udělá všechny ty potřebný kravinky a pak čekám až dojdu na řadu k doktoru nebo doktorce(chodim na slovany do ordinace dr.Švece) a to je většinou během chvilky

jinak jsem zvědavá jak se domluví páni doktoři,ta nejistota je šílená,copak když se čeká na nějakou operaci,tak ta se odložit dá,ale nevím jak máme přemlouvat miminka,aby ještě zůstali v bříšku nebo naopak aby šli ven dřív ☹

pajmou
14. únor 2011

@madlenka29 jj tam jsou holky šikovný 😀 taky tam chodim

snowwitch
14. únor 2011

ahoj holky, nevite nekdo jak je to s vlozkama na 6ti nedeli? V papirech maji, ze mame mit vlastni, ale kdyz jsem tam lezelea na rizikovym, tak byly normalůne k dispozici...

pajmou
14. únor 2011

@snowwitch dle infa je vložek dost, ale málo plenek prý tak 2 na den

spaagetka
14. únor 2011

@snowwitch Vložek je opravdu dost, doplňují denně, vždy jsem tam měla 3 balíčky 😉 A co se plenek týče, tak i těch bylo dost, ale byla jsem na nadstandartu, tak nevím, jak na normálním pokoji 😅
Jinak na ambulanci jsem strávila 3 hodiny(chodila jsem do rizikovky dva měsíce před porodem kvůli cukrovce) i za normálního stavu personálu 😖 Takže knihu s sebou 😉

pantomima
14. únor 2011

my tam měly i těch plínek dost, měla jsme tam tedy sebou i svoje, ale to jsem použila snad dvě nebo tři, jinak jejich 😉

pajmou
14. únor 2011

Tak to je dobře, nás PA upozorňovala, ať máme svoje...

pantomima
15. únor 2011
janusek
16. únor 2011

Nám říkali, ať si vezmeme i vlhčené ubrousky svoje. Prý jsou také na příděl.

spaagetka
16. únor 2011

Tak vlhčený ubrousky jsem tam neměla vůbec. Měla jsem s sebou svoje, ale na tu smolku byla stejně nejlepší voda, přebalovák je hned vedle velikýho umyvadla, takže žádnej problém 😉

pajmou
16. únor 2011

Tak prý už se domluvili, teď jen, kolik jich stáhne výpověď...

zariaza
24. únor 2011

Ahoj říkala jsem že chci rodit ve velké porodnici kdyby nastaly komplikace, ale po tom co jsem 1.2.2011 porodila na Lochotíně svého syna říkám nikdy více!!! Personál byl moc hodný na ten si stěžovat nemohu ale zvorali na co sáhli což bylo patrně způsobeno tím že měli moc pacientek... Vše bylo v pořádku až do doby než jsem začala tlačit. Ani za boha to nešlo malý měl totiž šňůru kolem krku která ho tahala zpátky na což by milí páni doktoři určitě přišli kdyby nebyli líní udělat mi ultrazvuk... to zdaleka není vše... při tlačení malému začaly padat srdeční ozvy z toho jak se dusil ale personál se spletl a zaměnil jeho ozvy s mými tudíž si mysleli že dítě je v pořádku a špatně jsem na tom já... Když jim jejich omyl došel bylo málem pozdě, ač jsem již byla nastřihnutá doktor mě rozpáral až nad zadek a malého rychle vytáhl... nezapomenu jak se zastavil čas když jsem já i všichni kolem včetně lékaře pozorovali jak malého oživují ... podařilo se... a dítě hned odnesli na fyziologii kde si ho na kapačce nechali další dva dny... o tom všem se v lékařské zprávě zapoměli zmínit !!! a Mě by pravděpodobně neřekli co se stalo kdyby u porodu nebyla moje sestřenice z neonatologie... Tím dále horor nekončí... Po tom co mne zašili a odvezli na pokoj jsem za dvě další hodiny dostala takové bolesti že jsem křičela hrůzou... ač jsem před tím celý porod v pohodě prodýchávala (opravdu nejsem histerka) ale tohle bolelo stokrát víc... nutilo mě to znovu tlačit a bolelo na konečníku... Sestry mne nechaly být se slovy že to musím vydržet než za nimi šla moje spolubydlící na pokoji a prosila je ať zavolají doktora že křičím bolestí... Doktor mě prohlídl a už bylo jasné že je průšvih na světě pravděpodobně na něco uvnitř zapoměl a mě se udělal hematom... Tak mě vezli znovu na sál pod narkózu... Když jsem se vzbudila měla jsem ve vagíně zavedený dren jakousi trubičku aby mohla odtékat krev bolelo to jako čert druhý den ji vyndali a teď se už tři týdny hojím.... opravdu radši příště do malé porodnice kde si vše dvakrát zkontrolují než tenhle děs běs zažít znovu !!! Díky Bohu nakonec vše dobře dopadlo...

pantomima
24. únor 2011

@zariaza tak to jsi si holka užila ☹ , játam rodila dvakrát a maximální spokojenost 😵

zariaza
24. únor 2011

@pantomima já si na druhou stranu taky říkám že jinde se to mohlo stát taky ale spolubydlící dělali císařský řez a ta zase musí chodit každý den na proplach peroxidem protože to hnisá tak nevím třeba měli jen blbý tejden...

pajmou
24. únor 2011

@zariaza tak to je síla, kdo tě rodil?

mirasek
24. únor 2011

@zariaza Ahojky, tak to jsi si prožila něco podobného jako já. malá se sice naštěstí narodila v pořádku, ale po hodinu po porodu placenty se mi stalo to co Tobě a skončila jsem v bezvědomí, probudila jsem se na přístrojích a všude plno doktorů. Akorát teda si pak po té narkoze a té operaci nic nezkontrolovali ,jestli tam ještě něco není a takhle jsem ještě skončila v nemocnici dvakrát deset dní po porodu, s kontrakcema a bolestmma jak blázen a museli mi dávat injekce, aby to vše vyšlo ven.

zariaza
24. únor 2011

@pajmou doktor Rušavý ... byl hrozně hodnej ale to mi v tu chvíli nepomohlo ...:(

pajmou
24. únor 2011

@mirasek tos ani neřikala...a jak se máte holky?

zariaza
24. únor 2011

@mirasek No tak to je horor to kdyz čtu tak si říkam že jsem ještě měla štěstí :(

pajmou
24. únor 2011

@zariaza to je pech...

mirasek
24. únor 2011

@zariaza no nebylo to nic moc, ale malá byla aspoň v pořádku...
nejhorší to bylo pro manžela, když se vracel z neonatologie, tak mě tam našel jak upadám do bezvědomí a doktoři chodili, mačkali hematom a všude krve.. hrůza

@pajmou Páji, nechtěla jsem tě strašit...malá roste jako z vody, v pondělí máme 5 měsíců. Co Ty??? Kdy už ten Jiřík vykoukne na svět? Přeju ať vše proběhne v pořádku !!! držím palečky ! Koukala jsem o víkendu do novin, jestli jsi náhodou už nerodila a ono nic ☹

pajmou
24. únor 2011

@mirasek no dnes si mě tam chtěl dr.nechat, ale ještě jsem ho ukecala, myslím, že si nechá domluvit a o víkendu to dáme 🙂 je ta roste jako z vody, je to jako včera, kdy jsi byla ještě v celku 🙂

pajmou
25. únor 2011

Hurá od zítra povoleny návštěvy 😀

pantomima
25. únor 2011

@pajmou ty tam ještě nejsi? 😀 😀 😀

pajmou
25. únor 2011

@pantomima ne stále v celku ☹ no snad to o víkendu dáme nechce se mi tam...

sirael4
26. únor 2011

Ahoj, prosím vás, holky, v Plzeňský porodce nedělají screening 1. trimestru na objednání??? Já tam volala a prý si mám najít gynekologa, co to dělá 😕 to je možný jít na screening v Plzni fakt jen do Černic?

pajmou
26. únor 2011

@sirael4 mě ho dělali na gyndě a pak vím o Lošanovi, tj.Černice

michalaj
1. bře 2011

@zariaza tak to je teda hrozný :( já tam rodila první dítě a spokojená s personálem jsem byla.... s doktorem už moc ne, ale dověděla jsem se, že mě rodil nejhorší doktor z celé porodnice.. (dr.Skalka) Ale když čtu tvé děsivé zážitky, tak můj porod byl skvělý.. V dubnu jdu rodit podruhé a opět do fakultky.. k Mulačům ani za nic.. Doufam, že to bude v pohodě. Docela jsi mi nahnala strach. Hlavně že jste v pořádku. 🙂

spaagetka
1. bře 2011

@sirael4 Já byla taky u Lošana v Černicích, ale kamarádka chodí k Mejcharovi a nikam nešla, prý jí ho udělal. Ale jestli na něj má oprávnění, či co je k tomu potřeba, to nevím. Každopádně krev posílal na genetiku a utz se šíjovým projasněním prováděl sám. Zkus mu zavolat 😉

michamicha
1. bře 2011

@spaagetka @sirael4 já chodim taky k Mejcharovi a v tom 12tt mi dělal pouze ultrazvuk, žádnou krev mi nebrali... překvapilo mě to, ale neshledal na utz nic špatnýho, tak možná proto...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru