Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

sslunicko
18. kvě 2012

Děkuju moc holky.
Teď jsem byla na uz . Vše ok. Malej má cca 2,8kg.

svanhild
18. kvě 2012

@sslunicko tak to je na konec 37.týdne pěkná váha🙂

sslunicko
18. kvě 2012

Malá se narodila v tomto termínu s 2,85kg.

caricia1
18. kvě 2012

@sslunicko to je krása 🙂 tak trochu ti závidím 🙂 v dobrém samozřejmě🙂

caricia1
18. kvě 2012

Holky a čím to je,že začne předčasně odtékat plodovka?

sslunicko
18. kvě 2012

@caricia1 u mě to nezjistili. Prý to může být infekce,zánět atd,ale málokdy to zjistí.

caricia1
18. kvě 2012

@sslunicko aha. No tak ono už je to jedno,vahový odhad máte krásný,tak už se jen těšit na voňavé miminko 🙂

tygrous
19. kvě 2012

@caricia1 Hm, taky by me to s tou plodovkou zajimalo. Mne odtekla 37+0 a pritom vse bylo ok, maly ani nebyl jeste sestoupeny... ale dr.mi pak rikal, ze diky tomu, ze to bylo takhle driv, tak ty porodni cesty jeste nebyly pripravene a proto se pak ten porod tak protahoval (zastavovaly se mi kontrakce, mela jsem tvrdy cipek atd.) - ze kdyby to bylo v terminu, tak porodim razdva (prvni porod jsem mela prave celkem rychly).

kleopatra35
20. kvě 2012

@sslunicko tak co?jak jsi na tom?myslim na Tebe..a drzim palecky,at jste oba v poradku.

caricia1
20. kvě 2012

@tygrous Aha,no asi někdy prostě chce už mimi samo ven 🙂 nevím nu 😉

@sslunicko taky nakukuju a číhám,určitě už máš miminko u sebe 🙂

sslunicko
20. kvě 2012

Ahoj holky,našel mi net.
Tak Maxik nakonec Vykoukl už v noci z patka na sobotu. Porod se rozjel sám. Mě nic nebylo do poslední chvíle. V noci v 1hod a malej byl na světě ve 2.25hod
je úžasný.

sslunicko
20. kvě 2012

Měl 3,03kg a 49cm .

svanhild
20. kvě 2012

@sslunicko moc gratuluju🙂 a je i pěkně velký🙂

kleopatra35
20. kvě 2012

@sslunicko Velká gratulace!!!!! Odpočívej a užívej si mimíska. 😉

sslunicko
20. kvě 2012

Holky děkuju moc. Máme za sebou první noc a bylo to super.

A nemocnice také super.

caricia1
20. kvě 2012

@sslunicko moc ti gratuluji🙂 to to šlo rychle,to je super,míry má krásný 🙂

sslunicko
20. kvě 2012

Foto

sabcav
20. kvě 2012

@sslunicko Velká gratulace 😵

sslunicko
20. kvě 2012

@sabcav děkuju

svanhild
20. kvě 2012

@sslunicko máš krásný děti🙂

caricia1
20. kvě 2012

@sslunicko ano máš opravdu moc hezké dětičky🙂

kleopatra35
20. kvě 2012

@sslunicko kráááása.....dětičky jsou nádherné

caricia1
21. kvě 2012

@sabcav ahojky,příští týden nastupuji na vyvolání.Dnes jsem byla na monitoru a domluvit to s doktorem. Řekl mi,že jsem otevřená na prst a že to do týdne určitě ještě uzraje víc takže nejspíš v úterý mám nastoupit rovnou na sál a pokud to neuzraje tak na preindukci.chtěla bych se tě zeptat na ten ananas. Kdy a kolik bych ho měla sníst? Chtěla bych si nějak pojistit že to uzraje 😀

sabcav
21. kvě 2012

@caricia1 doporučují celý čerstvý, ten já nesehnala (těsně před nástupem na indukci jsem byla se starší dcerkou v nemocnici a brala jsem jí na reverz domů ve čt pozdě večer a v pá ráno jsem nastupovala ), tak jsem zkusila ananasový džus, co jsem si koupila dole v bufetu, tuším, že byl s dužninou, to je prý důležité, byl to snad rauch nebo hello , vypila jsem ho celý litr nebo litr a půl, prostě celou krabici během odpoledne a druhý den se vše povolilo 🙂 , snad ti to zabere 😎 a když ne, tak to rozhodně neublíží 😉 . Koukám, že jsi dostala dneska na kontrole nejspíš Hamiltona 😕 ? Držím palce 🙂 , třeba se rozrodíš sama, to by bylo úplně nejlepší 😵

caricia1
22. kvě 2012

@sabcav No já nevím,nemyslím že to byl Hamilton.Vyšetření trvalo jen opravdu chviličku a mírně zabolelo nic víc..Nevím,HH prý bolí hodně,tak nevím. 😀 Možná tím vyšetřením prostupnosti jen mudr někde zavadil 😀 Každopádně to trvá stále,tak jde asi opravdu o zátku..
Ten ananas teda koupim čerstvý a celý ho den předem spocívam. 😀 Moc ti děkuju 😉

kleopatra35
22. kvě 2012

Trošku mimo téma....holky z Plzně...můžete doporučit, kde v Plzni je možnost plavání kojenců?? a od kdy je to pro mimčo vhodné? Děkuji.

michamicha
22. kvě 2012

@caricia1 mě dělali Hamiltona 3x a nebolel 😅 jen jsem po něm trochu krvácela a stejně to bylo k ničemu, protože porod sám nezačal, až když mi píchnuli plodovku 🙂

michamicha
22. kvě 2012

@sabcav tak mně by ananasový džus asi zabil 😅 posledně když jsem snědla pár kousků ananasu, tak mi otekl jazyk a rty, začala se mi motat hlava 😅 ananas jíst nemůžu, nedělá mi dobře 😒

tygrous
22. kvě 2012

@kleopatra35 My chodili na bazen na Lochotine - vanicky jsou od 3 mesicu a pak hromadne plavani v bazenu (asi 10deti). Ale vim, ze je to hodne dopredu zaplnene. Jinak co vim, tak se plave v Hobitu na Borech a kamoska chodi s 10-mesicni holcickou na Slovany😉

kleopatra35
22. kvě 2012

@tygrous ok, díky moc za info...takže nejdříve v těch 3 měsících?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru