Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

hpaja
26. dub 2012

@caricia1 porodní oddělení si můžete prohlédnout i bez předporodního kurzu 😉 Zavolej si na číslo na porodní sál a domluv se s PA, že se tam chcete podívat... Ukážou vám předporodní pokoj (tam se leží, pokud by ti odtekla plodovka a zatím se nic nedělo) a porodní pokoj... Já jsem si tam při prvním těhu volala asi 4 týdny před TP a PA mi řekla, že můžeme přijet kdykoliv odpoledne nejlépe po 16h, ale máme si půl hodiny předem radši zavolat, jestli se náhodou ve všech pokojích zrovna nerodí 🙂 Nahlásíte se pak dole v recepci ambulance, po nás chtěli myslím 120,- poplatek a pak už vás nasměrují nahoru na porodní sály 🙂 jo a taky mi PA řekla, že si máme připravit otázky, co nás zajímá... 🙂
Jinak za tatínka u porodu jsme neplatili ani jednou 🙂
Ještě jsi se ptala, jestli jsme někam volali, když jsme jeli rodit. Volat nikam nemusíš, stačí přijet a nahlásit se v recepci dole na ambulanci. Při prvním porodu jsem nevěděla, jestli je to už ono, tak jsem si odpoledne volala na porodní sál, ale stejně mi moc PA neporadila když řekla, že to můžou být poslíčci nebo začínající porod a pokud budou stahy pravidelné, máme přijet 😅 Takže jsme ještě vyčkali a za několik hodin vyrazili 🙂 Při druhém porod začal úplně stejně, takže jsem už nikam nevolala a jak byly kontrakce pravidelné, rovnou jsme jeli 🙂

@karbi to tedy nemáte moc dobré vzpomínky na narození dcerky ☹ to je mi líto, já jsem byla s péčí spokojená... syna jsem porodila jen s PA, byly tam dvě, vše probíhalo bez komplikací a dr. přišel až na šití a při porodu dcery tam ke konci byla i dr., ale myslím, že bychom to zvládli i bez ní (byla mladá a manžel mi pak říkal, že mu přišla zkušenější spíš ta PA než dr. 😅 )

caricia1
26. dub 2012

@hpaja Děkuju 🙂 Za tu prohlídku se platí 120 za jednoho nebo za oba? No s přípravou otázek nevím co by mě zajímalo 😀
Zkusím se tedy domluvit až tam půjdu do poradny,rovnou se zeptám na tu prohlídku 🙂

hpaja
26. dub 2012

@caricia1 za oba, to jsme ale platili před 3,5 lety, možná to teď bude o trošku víc (když zdražili i ty předporodní kurzy).

kleopatra35
26. dub 2012

Ahoj holky, tak jsem dostala od PA několik info: košile - mít vlastní - popřípadě na porod zapůjčí erární, ale nejsou nijek fešné, takže na 6-tinedělí je lepší mít již své. Za epidurál se neplatí, ale za otce při porodu stále 500,- (oficiálně). Taťku můžete mít při sobě po celou dobu, když to na vás příjde, můžete rovnou přijet...pokud Vás zajímá ještě nějaké info...ptejte se....jo a vložek je tam skutečně dostatek, oblečky na mimčo dostanete erární, vlastní už by jste v životě nedohledaly, takže oblečky na mimčo ať taťka přinese v den propuštění dom.

kleopatra35
26. dub 2012

@svanhild já jdu na předpor. kurz také toho 9.5. od 18hod 🙂

svanhild
26. dub 2012

@kleopatra35 jé, tak to se tam sejdeme🙂 taky jdeš k PA Denise Šebestové?

kleopatra35
27. dub 2012

@svanhild jj, taky k ní 🙂

tygrous
27. dub 2012

@svanhild
@kleopatra35 jéé, s tou PA jsem rodila😉 je prima😉

svanhild
27. dub 2012

@tygrous tak to je dobře🙂

sslunicko
10. kvě 2012

ahoj holky,tak co už některá rodíte? jsem zvědaá,zda se tam potkáme 🙂

svanhild
10. kvě 2012

@sslunicko zatím ne. ale byly jsme tam včera s kleopatra35 na velkým předporodním kurzu. říkali, že v červnu bude strašně porodů, upozorňovali na možnost stop stavu 😒 chci rodit koncem května 😉

snuflinka
10. kvě 2012

@svanhild Hm, tak to bude pak docela prča, až budou na konci června a začátku července ještě malovat v Mulačovce a bude se rodit jen ve FN ☹

alenavy
11. kvě 2012

Holky, a jak jse to na Locháči s nadstandardem? Musí se hlásit nějak předem nebo až při příjmu?

michamicha
11. kvě 2012

@alenavy až nahoře na porodním pokoji, když budeš s PA vyplňovat dotazník, tak jí to nahlaš, že chceš nadstandard 😉

annamarieveronika
11. kvě 2012

@alenavy Já jsem si o něj napsala do porodního plánu, ale raději jsem to pak sestrám ještě připomněla ... a tak až se uvolnil mě tam přesunuli ... 🙂

darjanka
11. kvě 2012

Ahojky maminky, já chtěla rodit v Mulačovce, ale o tom malování už jsem taky slyšela, nevím přesně termín kdy a jak dlouho, ale je to určitě v mém termínu. To je teda něco jestli bude Fakultka tak nacpaná 😅

kleopatra35
11. kvě 2012

no, já bych v tom nejhorší případě volila raději Rokycanskou porodku, ale doufám, že to fakt nebude potřeba.

svanhild
11. kvě 2012

@kleopatra35 já asi domažlickou

kleopatra35
11. kvě 2012

@svanhild ty bláho, to je už dost z ruky,ne??

kleopatra35
11. kvě 2012

@svanhild Pavli, neblbni...nám se to prostě nestane....nesmíme si to ani připustit, že bychom měli být poslány jinam.

svanhild
11. kvě 2012

@kleopatra35 no, doufam, že se to nestane. ale k Mulačům ani do Rokycan nechci!!!

kleopatra35
11. kvě 2012

@svanhild a vždyt ty Rokycany nejsou špatný, ne??Prý spíše takové privátní...nevím, jen jsem slyšela je to nej na tuto porodku.

svanhild
11. kvě 2012

@kleopatra35 já právě ne. jdeme na Lochotín a bez debat😀

caricia1
11. kvě 2012

Ahoj holky,ty jo,to mě desíte s tím stop stavem 🙂 TO nevím kam bych jela když by se u Mulačů malovalo.Do Rokycan by mě nedostali ani párem volů,dělala jsem tam-sice jen chvilku ale pak jsem tam i ležela na gyndě. A do smrti mi to stačilo.

kleopatra35
11. kvě 2012

@svanhild no jasně, že váháš.....a když nás pošlou s min. nálezem jinak, že převoz zvládnem, tak si postavím před pavilonem stan a budu tam v bolestech čekat až se otevřu a už mě nikam nesmí pak poslat 😀 😀 já jim dám stop-stav...ccccc

svanhild
11. kvě 2012

@kleopatra35 taky kdyžtak plánuju tam přijít na poslední chvíli🙂 a to jsem chtěla nadstandart a teď tady plánujeme, jak se vůbec dostat dovnitř😀

kleopatra35
11. kvě 2012

@svanhild no, snad to klapne....to by nám tak scházelo.....

jdu do hajan. tak všem přeji krásnou dobrou noc... 🙂

svanhild
11. kvě 2012

@kleopatra35 dobrou🙂

caricia1
15. kvě 2012

Ahoj holky,chci se zeptat,nebyla jste některá na Locháči na vyvolání porodu?V pondělí si jdu domluvit nástup a zajímalo by mě,jak dlouho předem se nastupuje,jak to probíhá a tak.Docela se toho bojim a ráda bych se tomu vyhla 😒

svanhild
15. kvě 2012

@caricia1 to už?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru