Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

petulka33
3. bře 2011

Ahoj holky,

@michamicha
@spaagetka
@sirael4 taky chodím k MUDr. Mejcharovi, NT screening mi dělal u obou těhotenství. Na genetice v Černicích mi říkali, že je na UTZ odborník a co vím od kamarádek, tak na velké UTZ je k němu posílali jejich gyndr.
Takže je možné, že k němu chodí někdo i na NT+

sirael4
8. bře 2011

Holky díky, dnes se do Černic objednám 😉

pajmou
8. bře 2011

Ahoj holky tak jsme doma z porodnice po týdnu konečně 🙂 byla jsem se všema moc spokojená, jak na rizikovým, pooperační JIP a šestinedělí, vděčím dětským sestřičkám, že jsem se po císaři tak pěkně rozkojila. 😀

pantomima
8. bře 2011

@pajmou takže nakonec císař?tý jo ☹

pajmou
8. bře 2011

@pantomima jj rodila jsem normálně, tedy vyvolaně, ale kontrakce byly k ničemu neotvírala jsem, nastupovala jsem na sál s 2cm ráno v 8 tak tableta v 10další, ve 12 voda a stále žádná změna ve 14oxytocín a v 16 v neuvěřitelných bolestech stále nic, tak císař...no hlavně že už to je za mnou 🙂

pantomima
8. bře 2011

žádnej šlágr......ale vše zapomenuto, když máš prcka u sebe
😵

hpaja
8. bře 2011

@pajmou gratuluju k Jiříčkovi 🙂 ale porod teda nic moc, asi mu bylo u tebe hodně dobře, že se mu nechtělo ven 🙂

pajmou
8. bře 2011

@hpaja jj mě by se taky nechtělo 🙂

kufnerkam
9. bře 2011

@pajmou no koukám, že porod si lehký neměla, hlavně ať jste v pořádku a rostete. 😉

pajmou
9. bře 2011

@kufnerkam už jsem zapomněla 🙂

levander
14. bře 2011

@michamicha ahojky, no mě v gennetu brali tedy i krev, šla jsem tam ale sama bez doporučení od mé dr. tak nevím, ale je pravda, že už to bylo vloni.
Tak ti ji možná @sirael4 také naberou:o) My chodili neznám jméno jen vím, že je slovák a prý je nejlepší na screeningy a detekci vrozených vad. Na FN bych na screening nešla, tak se těš na super fotečky a určitě dobré výsledky z gennetu:o))) budu držet palečky.

levander
14. bře 2011

@zariaza tak hlavně že jste v pořádku. Ale hematom jsem měla také, také dvě hodiny po porodu co mě odvezli na 3 patro kde čekají maminy na porod, sestra mi poprvé přinesla nějaké kapky na bolest, no do půl hodiny sháněla ta maminka co tam se mnou byla nějakého dr. no to už jich přiběhlo asi pět a pokračování stejné jako u tebe....Jen si říkám že se tomu dalo všemu předejít kdyby kontrolovali maminu když ji z porodního sálu odváží....mohla jsem si ušetřit narkozu a ztrátu krve a pak následné transfuze.... no ale hlavně že jsou mimča v pořádku! Jo a utz mi také vůbec nedělali, a po skoro 45 minutách tlačení když malý vylezl ven se děsili že je tak velký, že už se nediví, že to šlo tak špatně!

janusek
23. bře 2011

Ahoj, chtěla bych se podělit o čerstvé zážitky z porodu. Po přečtení některých příspěvků jsem měla strach co na mě na Lochotíně čeká, ale musím upřímně říci, že lepší péči bych si ani nepředstavovala. Porod vedla PA Bohunková, která je člověk na svém místě a obrovský profík a následná péče doktorů, sestřiček a celého personálu byla výborná. Navíc si myslím, že pokud se člověk chová ke všem dobře, nemají pracovníci FN důvod se chovat se k rodičkám nebo maminám špatně. Alespoň u mě to tak bylo. Když to shrnu, mohu porodnici na Lochotíně všem jen doporučit🙂

petrullina
26. bře 2011

Ahoj holky,budu ve fakultce rodit poprvé,ta se chci zeptat,jak to funguje u příjmu,kam máme vlastně jít až dorazíme rodit,rovnou na porodnici nebo tu ambulanci nebo pohotovost jak je v tom malém domečku naproti, ptám se,aby jsme tam pak nelítali jak blázni z jednoho místa na druhé...díky 🙂

swead
26. bře 2011

@petrullina ahoj, půjdete do toho malého domečku - ambulanci, mají tam otevřeno ve dne v noci, jestli tě tvůj gynekolog bude předávat do ošetřování FN, tak tam budeš jezdit i na monitory.
Když bys rodila, sestry tě připojí na monitor, popř. pokud praskne plodovka zkontrolují,jestli se jedná skutečně o ní a pak tě odešlou na naproti do porodnice, řeknou jaké patro apod., takže bez obav 😉

petrullina
26. bře 2011

@swead děkuju moc za rychlou odpověď 🙂 ,hned jsem klidnější 😉

rendis
28. bře 2011

pajmou: ahojky moc gratuluji k miminku hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a at krásně roste a dělá vám samou radost pa 😵 😵

rendis
28. bře 2011

A jak jinak se máte nám už budou 4 měsíce hrozně to letí posílam fotečku pa 😉

petrullina
2. dub 2011

Holky,nabízejí v porodnici volbu mezi klystýrem a Yal gelem nebo si ho musím přinést sama???

spaagetka
2. dub 2011

@petrullina Mně ho nenabídli, ale doktorka při vyšetření, než mě poslali na sál pronesla, že jestli mám gel, tak i přesto doporučuje spíš klystýr, že prý prohřeje porodní cesty a obvykle porod urychlí 😉

janusek
3. dub 2011

Já měla jen klystýr a bylo to v pohodě. Taky mi byl doporučen, že urychlí porod a asi to opravdu pomohlo 😉 Hlavně já bych asi neprotestovala proti ničemu o čem by mi řekli, že mi pomůže 😉

mellini
3. dub 2011

pa Bohůnková byla u mého prvního porodu a také jsem si ji nemohla vynachválit, byla skvělá

simonka81
3. dub 2011

Pana doktora KOREČKO, jsem zazila jeste v plzni v porodnici na SLOVANECH, uz je to 7 let kdy byl u meho porodu, a chci rici jen sami DIKY, DIKY, DIKY. za lidsky a profesionalni pristup.pro me nezapomenutelny porodnik.

pajmou
4. dub 2011

Taky jsem měla klystýr a to jsem si o něj řekla 🙂 tak nevím jak YAL.
Rendis: díky nám byl akorát měsíc 🙂

hpaja
4. dub 2011

Já jsem měla taky klystýr a jsem ráda, bylo to v pohodě 🙂 akorát teda slézt z toho lehátka bylo s pupkem a staženou prdkou docela náročný 😅 😀 😀

michamicha
4. dub 2011

mně klystýr doporučili, aby se mi rozjel porod a já bych si o něj stejně řekla 😉

sirael4
5. dub 2011

Ahoj holky, není tady nějaká těhulka s termínem porodu v létě nebo na podzim? Hledám nastávající maminku v přibližně stejné době těhotenství 🙂

pajmou
8. dub 2011

@hpaja a někdo i nedoběh 😖

pantomima
9. dub 2011

@pajmou já nedoběhla, ale až na potřetí, dvakrát jo, potřetí ne 😖 😖 😖

michalaj
9. dub 2011

@petrullina ahojky, tak jakpak jsi na tom?ještě v celku? Já pořád čekám, že by druhé mimčo mohlo přijít na svět dřív..ale zatím ani známka, že by se chtělo něco dít 🙂 Docela mam po první zkušenosti strach z vyvolávání.. :( Všichni mi říkají, že s druhým dítětem je porod kratší a lepší..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru