Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

cernovlaska
12. bře 2009

Rendulo: já jsem malýho,poslední dny před porodem,taky moc necítila,párkrát za den jen jakože "vyprdelil" až to bolelo 😅 ale žádný velký pohyby 😉 v noci jsem se budila a přemlouvala ho,ať mě aspoň trošku kopne,ať vím,že je tam a v pořádku 😵

rendula88
12. bře 2009

Holky já vím,že to mám za pár,ale mám někdy pocit,že to prostě nepšijde,že já prostě neporodím. 😅 😅 😅

Ale pak si uvědomím,že to prostě není možný,že jednoho dne to přijde,jupííííííííííííííííííííííííííííí 😉 😉 😉 😉 😉

rendula88
12. bře 2009

Jdeme za chvilku hají,tak jsem zvědavá na dnešní noc.
Pokud tu ráno nebudu,tak buď nejde proud,nebo máme rozbité pc, ANEBO rodíme!!! 😀 😀 😀 😀

Dobrou...............

petaradilova
12. bře 2009

Rendy dobrou noc. A vim jak se poslední dny před porodem děsně vlečou. Nejhorší je že mě se to vleče už teď. 😀

rendula88
13. bře 2009

ahojkýýý,ráno o půl páté mě vzbudily tak krásný kontrakce,tak jsem chvíli čekala,potom jsem šla do sprchy,že se to buď rozjede nebo přejde,a okolo šesté jsem si zase lehla a usnula a NIC!! chjoooooo

bříško mě teda pobolívá furt,ale prostě to jsou poslíčci,ach jo

tak si snad aspoň v klidu užijeme poslední víkend ve třech,a doufám,že ho neprožiju v bolestech z poslíčků,které nikam nevedou 😠 😠 😠 😠 😠 😠

cernovlaska
13. bře 2009

Rendy: nebooooooj,poslíci přece někam vedou 😅 😅 😅 k porodu 😀 😀 😀

rendula88
13. bře 2009

ach jo,tak jsem zase odpolko spala,to zase usnu tak ve 2 hod ráno 😕 😕 😕 😕

rendula88
13. bře 2009

ale dobrý je,že když by to tak dopadlo a já budu ráno nevyspalá,je zítra sobota a taťka doma,takže bych ho mohla ,,vyhnat",aby s Matyáškem vstal,hihi,uvidíme!!! 😉

rendula88
14. bře 2009

dobré ráno!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

petaradilova
14. bře 2009

Dobré ránko, koukam ještě pohromadě.

rendula88
14. bře 2009

jojo,pohromadě a dobře vyspalá,kupodivu,i dobře naložená,vařím polévku,jako druhé bude čína s rýží a v troubě se peče jablečný koláč 😉 😉 😉 😉

kupodivu jsem podezřele akční,že??? 😎

teď už si ani nepřeju rodit,ale chci si užít poslední víkend bez mimuška!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rendula88
14. bře 2009

takže bych se ani nedivila,kdybychom jako na potvoru v noci jeli!!!!! 😕

petaradilova
14. bře 2009

Mno tomu by se řikal zákon schválnosti. ALe zase bys to měla za sebou. A mimoušek je fajn, mi už se nemůžeme dočka, ale ještě si musím počkat.

rendula88
14. bře 2009

no nezávidím ti 27.týden,ale zase to ještě není až tak náročný,co???
ten konec fakt stojí za to 😠 ale ten úplnej konec to vynahradí,viď???

cernovlaska
14. bře 2009

Rendy:víš jak to je s tím klidem před bouří,ne 😉 😀

Petra:juj,až teď jsem si všimla,že čekáte třetí robátko 😲 😲 😲 máš můj obdiv,mě ten jeden prcek zaměstnává na celej den 😕 ale až bude samostatnější,tak to taky bude jiný,i když se říká,malý dítě,malý starosti,velký dítě,velký starosti 😅 těžko posoudit 😉

rendula88
14. bře 2009

černovlásko -no uvidíme,co nám dnešek přinese,ale já fakt doufám,že nic 😝

rendula88
14. bře 2009

tak mám důkladně vysáto a vytřeno,moje drahá polovička mě řekla,že to prý udělá,ať si lehnu,ale já jsem dneska tak nabitá energií,že jsem pomoc odmítla s tím,že ji ještě budu potřebovat dost a dost,až se vrátíme z porodnice

večer na to zkusíme hupnout,včera jsme se k tomu nějak nedostali,tak když nic,aspoň si ještě užijeme 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rendula88
14. bře 2009

malá se dneska děsně mele,to je hrůza,asi se jí to moje šílení moc nelíbí 😒

cernovlaska
14. bře 2009

Hm,jsi sice šikula,že máš vygruntováno,ale taky budeš potřebovat síly na porod,ne? 😀 a Matyášek se narodil taky na Lochotíně?

rendula88
14. bře 2009

nene,ještě na Slovanech

rendula88
14. bře 2009

tak jsme ještě zkusili ten sexík a uvidíme,jaká bude noc,ale myslím,že ráno tu zase budu dřepět a hlásit se do ,,služby" 😖 😖 😖

rendula88
15. bře 2009

tak se sice hlásím do služby,ale mám od rána bolesti,chvíli víc,chvíli míň,a jsou jiné,než ty minulé,takové ty na menzes,tak uvidíme,jestli se nám to rozjede,nebo opět utlumí,ale co,zítra poradna,takže tam už se kdyžtak dozvím verdikt a datum nástupu!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

cernovlaska
15. bře 2009

Tak super,to se určitě rozjede,uvidíš 😵 držím pěstičky 😉 🙂
A první porod jsi měla v poho?

rendula88
15. bře 2009

první porod měl úplně jiný průběh,z neděle na pondělí mě ráno ve 2.30 praskla voda,okolo 4 hod jsme dorazili do porodnice,dala jsem si doma sprchu a tak,no a nic se nedělo

v pondělí odpoledne mě dali kapačku s ATB a nic,žádné stahy,kontrakce,nic

v úterý v 7 ráno mě dali kapačku s oxytocinem a ihned kontrakce po 2-5-ti minutách,okolo 11hod jsem volala manžela,že už má přijet,tak přijel,ale okolo poledne mě vytáhli kapačku s tím,že to zkusíme bez oxytocinu,ale kontrakce ustávaly,já si teda aspoň na chvíli vydechla,a okolo 14 hod mě daly další oxytocin a začalo to nabírat na intenzitě,akorát jsem se moc neotvírala a malý nesestupoval,no ale potom se to rozběhlo a v 17.35 se brouček narodil!!!
mělajsem štěstí,že ač jsem rodila na Slovanech,byl volný ten jediný porodní pokoj,kde jsme byli s manželem sami celou dobu-nepočítám lékařský personál atd.,byl tam balon,vana a hlavně soukromí,byla to tenkrát náhoda,předtím mě vyšetřovali na porodním boxu,a když procházíš okolo rodících ,,kolegyň" a vidíš jim až tam,je to velice neosobní,já vím,že ona v tu chvíli to nevnímá,ale mě to bylo blbý

rendula88
15. bře 2009

holky nějak to zesiluje,Petr jel s malým na firmu,jeli naložit auto,kdyby to Petr nemohl odvézt,ještě počkám,ale vždycky se mě úplně sevře břicho,celé zešpičatí,myslíte,že by to mělo být ono???

rendula88
15. bře 2009

tak to zase zesláblo,se zblázním,ještě že mám zítra tu poradnu a budu vědět,na čem jsem a dozvím se datum nástupu-teda doufám!!!

petaradilova
15. bře 2009

Nazdárek Rendul, celej den jsem nebyla na netu tak to teďkon dočítám. Jinak náročný to docela už je, dává mi zabrat víc než holky. Těšim se až to budu mít za sebou. Sme byli u tchýně a jsem ráda že jsem doma. Tchýně mi tak psychocky rozložila že to neni možný. Jinak snad se ti to rozjede do zejtra. Závidim ti ten brozkej porod děsně moc. A to tu ještě teď budu 3 dny sama, protože ten muj jede na služebku až někam k Brnu. Hrůza.

rendula88
15. bře 2009

jsem furt tady a skutečně teď budu doufat,že v noci bude klid,protože manžel o půlnoci jede do Prahy ,jede tak schválně,abyl do 11hod doma a já mohla mazat do poradny
jinak bych musela jet sanitkou a k malému bych musela zavolat sousedku a nevím nevím,jak by reagoval,až by se vzbudil a tady ani mamka ani taťka,i když sousedku zná,tak stejnak,ještě je malej

no fakt se budu na dnešní noc modlit aby nic!!! ☹ ☹ ☹

vecko
15. bře 2009

ahojda,ctu ten tvuj prispevek a drzim palecky,aby v noci nic nebylo!!a myslis,ze si te tam zitra nechaji?drzim palecky!!!!

rendula88
15. bře 2009

ne,nenechají,ale dr. mě řekne datum nástupu,termín mám v neděli,ale prý mě nemsí nechat přenášet kvůli těm injekcím na ředění krve

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru