Porodnice Plzeň Lochotín. Byly jste spokojené nebo ne?

mirin
16. zář 2007

Byly jste spokojené v této "nejmodernější v Čechách" porodnici? Nebo vás zklamala?

kikinda
13. čer 2010

VYCU:tak to jo to bylo na co koukat ale oni koukali tam kam ja se koukat nemohla... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nas posteli z porodnice 11.1.

vycu
13. čer 2010

@kikinda No nás až 15.1., ale leželi jsme ještě na JIPce.

mmaruska
13. čer 2010

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli v porodce na Locháči pořádají prohlídky "místa činu" pro budoucí mamainky a tatínky i mimo ty předporodní kurzy, pochopila jsem, že by to snad mělo být možné. Nemáte s tím některá zkušenost? Případně, jestli je to hromadné, individuální, kam volat, kam se objednávat. Nejspíš se tam vypravím k porodu, ale tak nějak nevím, jak se tam zorientuju, jestli všechno najdeme, raději bych si vše prohlédla předem. Děkuju

hpaja
13. čer 2010

Ahoj mmaruska, prohlídnout porodnici (předporodní a porodní pokoj) si můžeš i mimo ty jejich předporodní kurzy, jenom je potřeba si předem zavolat, jestli se zrovna na všech nerodí... většinou se prohlídky dělají až v odpoledních hodinách, teda to nám aspoň říkala PA. Zavolej si na tel. číslo 377 105 234 - to je přímo nahoru k PA na porodní sály a oni už ti řeknou 😉 Jinak pak se nahlásíš dole na recepci v ambulanci, my jsme platili za prohlídku 200 Kč a sestřička vám řekne, kam máte přesně jít (porodní sály jsou v 5. patře).

l.u.c.i.e
14. čer 2010

Ahojky,

kdy se platí účastnický poplatek 500kč za tatínka u porodu? Hned při příjmu nebo až mě s miminkem pustí domů? Platí se taky za pobyt v nemocnici? To víte, od té doby co zavedly poplatky jsem v nemocnici nebyla, takže nevím 😒 Díky

sirael4
14. čer 2010

tatínek u porodu je "jen" 500? 🙂

@l.u.c.i.e: poplatek za pobyt v nemocnici samozřejmě 😉

l.u.c.i.e
14. čer 2010

@sirael4, myslím, že jsem na stránkách FN Lochotín četla účastnický poplatek 500kč nebo se pletu? Akorát nevím kdy se platí. Co kdyby nastala situace, že by jsme na těch 500kč zapomněli... Asi už přemýšlím o kravinách, jak se mi termín porodu blíží 🙂

spaagetka
14. čer 2010

Ahoj, platí se předem a 500,- 😉 Já se rozrodila na rizikovým, manža tam byl se mnou(měla jsem nadstandart) a ze sálu ho hnali zpátky dolů na centrální příjem zaplatit poplatek 😅 Já si mezi tím užívala klystýru 😀

sirael4
14. čer 2010

@spaagetka tak to je hezká cena 🙂
Kde se platí a kdy, taky netuším.Nejjednodušší bude zeptat se při kontrole.

spaagetka
14. čer 2010

sirael4,
platí se opravdu předem, normálně dole v té nízké protější budově 😉 Stejně tak tam půjdete po porodu uhradit pobyt v porodnici. Což teda můžete i převodem, páč vám vystaví fakturu 😉

l.u.c.i.e
14. čer 2010

spaagetka, díky za informace. Už jsem zase o něco chytřejší. A kolik se platí za nadstandart? Ten je asi stejně většinou obsazený, co?

vycu
14. čer 2010

Neplatí se předem, resp. my ho neplatili a naplatili jsme ani potom, protože to skončilo CS. Nebo na nás zapomněli ??

sirael4
14. čer 2010

a@spaagetka a dá se v některých případech zaplatit dodatečně s pobytem?

spaagetka
14. čer 2010

vycu, divný, to na vás nejspíš zapomněli, páč sestřenice tam zrovna leží po sekci a taky manažela hnali dopředu zaplatit, ale s vracením peněz se nehrnou 😅 A to on odmítl stát za sklem, páč za to prý chtějí 2 tis. 😒 No ale první doba porodní je taky porod, tak třeba to berou jako účast. Každopádně dneska by ji měli pustit, tak poreferuju 😉 Možná taky záleží na tom, kdo slouží, páč vše je o lidech...

sirael4
14. čer 2010

@spaagetka jaké 2tis?

vycu
14. čer 2010

@sirael4 2500,- se platí za sekci 😒
@spaagetka Je to možný, nás rodil manželovo známý 😅

hpaja
14. čer 2010

Holky, my jsme taky za účast tatínka při porodu nic neplatili 😅 měli jsme pětistovku připravenou hned při příjezdu, ale nikdo nic nechtěl, tak jsme mysleli, že se to platí až při propuštění. Ale to nám dali fakturu jenom za pobyt v nemocnici... 🙂 Takže je to asi podle toho, kdo zrovna slouží a jak se vyspí 😀

sirael4
14. čer 2010

@hpaja ty jo, né že bych byla škrt, ale hodí se to, 500 můžeš pak investovat třeba do miminka 😅 asi se občas stane že zapomenou...

michamicha
14. čer 2010

nám řikala PA na tom kurzu, že se platí předem za účast otce při porodu, ale když prý zapomeneme doma peníze, tak prej se nic neděje a zaplatíme to potom 😉 jinak za pobyt (nadstandard) a ten nemocniční poplatek se platí až při propouštění, prý je možné zaplatit v hotovosti nebo na fakturu, ale na dalším kurzu se zeptám jestli je možné zaplatit na místě i kartou (o tom se PA nezmiňovala) 🙂

michamicha
14. čer 2010

navíc na té recepci v ambulanci jsou takový divný, nekomunikativní sestry 😖 jedna maminka co se mnou chodí na ten kurz, tak se šla nejdřív tam, zeptat kam má jít na ten kurz, tak prý hned po ní chtěli peníze, že až zaplatí, tak jí to řeknou... já šla rovnou na místo srazu a PA nám potom řikala, že zaplatit za ten kurz můžeme kdykoli v průběhu těch 5-ti lekcí 🙂 já to šla zaplatit hned po skončení té první lekce a ta sestra tam byla taková nepříjemná, tvářila se jak bubák a přišlo mi, že jí to obtěžuje, že tam vůbec někdo leze a něco od ní chce 😒 a stejnou zkušenost z té ambulance mám i z prosince, kdy jsem tam jela na pohotovost kvůli krvácení ☹

spaagetka
14. čer 2010

michamicha, jo, sestry na recepci jsou fakt protivný pipiny 😅 Teda až na jednu sympatickou mladou blondýnku, ta mi přišla celkem v pohodě 😅

sirael4
14. čer 2010

@michamicha to je docela negativní zkušenost 😖 ale koukám že to máš už za pár 🙂

lowe
14. čer 2010

ahoj holky tak nám se ozvou z porodnice na začátku září na maxi lekci, tak jsem na to zvědavá jaké to bude 😉

l.u.c.i.e
14. čer 2010

Micha, díky za info. Ještě, že chodíš na ten kurz. 🙂 Tak na tu paní jsem taky narazila když jsem tam byla na začátku těhu s krvácením. V první řadě po mě chtěla 90kč až pak se obtěžovala volat lékaře.

kikinda
14. čer 2010

@vycu jakpato ze jste lezeli na jipce??neco s prcikem?

vycu
14. čer 2010

@kikinda jj, Agátka prodělala stafylokokovou infekci a tam jí ještě zjistili bradykardii, sníženou srdeční akci, protože já prodělala před porodem infekci o které jsem nevěděla. Takže dostávala ATB a bylo jí monitorované srdíčko a hlídaná saturace, jestli se dobře okysličuje mozek. ATB zabrala rychle a a ta brdykardie byla jenom přechodná 🙂

spaagetka
14. čer 2010

vycu, my si taky z Locháče přinesli stafylokoka, naštěstí v očičku. Sice ho měl tak zhnisaný, že nešlo ani otevřít, ale antibiotika to zvládla během týdne.

vycu
14. čer 2010

@spaagetka Agátka ho taky měla nejvíc v očích, ale bohužel i v celém tělíčku ☹

mmaruska
15. čer 2010

holky děkuju za rady, zkusíme tam zavolat.

lowe
15. čer 2010

tedy holky vy mě začínáte strašit

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru