Porodnice Podolí, co mít s sebou k plánovanému císaři?

izaticha
24. říj 2013

Ahoj maminky, poraďte mi prosím, mám plánovaného císaře v ÚPMD Podolí a chci se zeptat, co jste si museli všechno koupit v lékárně? a případně mít s sebou? Děkuju moc všem 🙂

julietta111
24. říj 2013

Ahoj, rodila jsem tam před 20 měsícci sekcí a vše stejné jako normálně do porodnice, jen jsem si musela koupit v lékárně ty stahovací punčocháče. Mají je v lékárně přío v ÚPMD. Jinak mě nic jiného nenapadá. A třeba něco na čtení, na ten den před sekcí, ale já se na to stejně moc nesoustředila:D Tak ať jde vše hladce🙂

aajda
24. říj 2013

@izaticha Ty stahovací punčochy, mají je v jejich lékárně, i poradí s velikostí. Jinak teda nevím, jestli je to běžné, ale ráno mi dali jednorázového andělíčka, který byl víc než průhledný. Já sebou neměla župan, ano ho nemám a kvůli porodu jsem fakt kupovat nechtěla, ale pak jsem v tom andělíčku musela pochodovat po chodbě na sesternu, na monitory, čekat až na mě přijde řada, kolem cizí nastávající tatínci...
Jo a ještě teda pokud nechceš klystýr, tak si nech předepsat Yal.
A něco na zabití času ten den před. Na noc dávají prášek na spaní 😉

julietta111
24. říj 2013

@aajda Mně ten yal gel dali. Jo toho slušivého andělíčka jsem měla taky, ale jela jsem na sál jako první takže jsem s v něm naštěstí nikde nechodila:D

izaticha
autor
24. říj 2013

Maminky @julietta111
@aajda moc vám děkuji 🙂 mě to čeká zhruba za 3-4 týdny a příští týden jdu k panu primáři na kontrolu, tak uvidíme co a jak. Ještě jsem se chtěla zeptat, kolik jste potřebovali zhruba porodních vložek a těch kalhotek? Jo a stačí ty jednorázové nebo jsou pak ještě nějaké síťované..

aajda
24. říj 2013

@julietta111 Tak to mě ne, mně se zeptali, jestli ho mám, já neměla, tak mi dělali klystýr. Ale ten andělíček mi přišel tak trochu nedůstojný, stačilo, že jsem tam všude tahala čůrací pytlík, naštěstí mi tam půjčila župan maminka na rizikáči. A taky jsem měla jít první, ale můj termín a hodinu si vybrala "celebrita", takže jsem šla až po poledni.

aajda
24. říj 2013

@izaticha Porodních vložek 3 nebo 4 balíky, ale já je pak používala ještě i doma, měla jsem očistky celkem dlouho. A kalhotky určitě ty "síťované", dají se přemáchnout, těch jsem měla asi 8-10ks - v porodce jsem je neprala, ale rovnou vyhazovala, používala jsem je ještě asi týden doma, než se mi zatáhla hezky jizva. Doma už jsem si je přepírala. Je dobré vybrat takové, které mají vyšší pas. Třeba ty Jessa papírovky z DM jsou na císaře podle mě úplně pitomé.

julietta111
24. říj 2013

Tak to je jasný "celebrita" je celebrita...to čekání musí být děsný. Já byla na nervy a to jsem šla v 7.15 na sál.

julietta111
24. říj 2013

@izaticha alhotky jsem měla jedno to balení z DM a vložky jsem dostala, byla jsem na nadstandartu. Na domů mi muž koupil v lékarně jmenuje se to porodní vložky🙂

izaticha
autor
24. říj 2013

holky jste zlatý... moc vám děkuju

dadushe
25. říj 2013

@izaticha Hlavně se nech převést do 2. patra šestinedělí. Je tam ještě 4. patro s paní doktorkou (tuším) Zimovou a opravdu nedoporučuju. Ženský tam s ní mávají konflikty, je taková dost svérázná. Taky jsem měla císaře a následně problém s kojením, nechala mě nastoupit před vizitu, zvedla košili a demonstrovala všem mačkáním mého prsu, že mlíko mám, no neměla jsem, tak mě sjela 😝 Prostě do 4. patra nééé:D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru