Porodnice Podolí, nevím, co si s sebou zabalit

rafadu
29. čer 2013

Slečny,paní chtěla bych se optat zda někdo z vás v nejbližší době rodil v Praze v Podolí,protože absolutně nevím co si s sebou zabalit do porodnice 🙂 nechci tahat hromadu věcí,které ani potřebovat nebudu 🙂 protože každá porodnice prý něco i dává 🙂 děkuji za odpovědi 🙂

radus2011
29. čer 2013

Ahojky, já rodila v porodnici před pěti měsíci, tak to snad není tak dávno 🙂
Na oddělení šestinedělí dávali jedno balení vložek Batist, nějaké plenky Huggies a vzorek krému proti opruzeninám,
Jinak jsem si na oddělení brala:
Na porodní sál: teplé ponožky, noční košili ve které jsem rodila (a klidně doporučuji nějaké staré tričko, protože se může košile zašpinit krví, dva ručníky, síťované kalhotky a pár vložek, pantofle, vodu a jelení lůj a foťák.
A na oddělení šestinedělí: jedno balení plenek Pampers pro novorozence (stačilo cca 50 Ks), vlhčené ubrousky. Jinak kosmetiku pro mimčo tam maj, a oblečení pro mimča taky dávaj, takže fakt ber jen pro sebe. Brala jsem pak ještě 3 balení vložek, další síťované kalhotky, mýdlo, šampon, pantofle do sprchy, ponožky, župan, poporodní polštářek (dost se mi hodil 🙂 )

rafadu
autor
29. čer 2013

@radus2011 Děkuji moc 🙂 za radu jsem prvorodička a jsem jak kdybych měla cestovní horečku 🙂 jinak jsem se chtěla ještě zeptat jestli na pokojích jsou normálně toalety + sprchy 🙂

radus2011
29. čer 2013

@rafadu pouze na nadstandartu, jinak sprchy a záchody jsou společný. Ale těch 5 dní se to dá vydržet

rafadu
autor
29. čer 2013

Tak děkuji za odpověd 🙂 a radu 🙂

rafadu
autor
29. čer 2013

Doufám,že my tam budem těch 72 hodin :P

isoldaeva
3. črc 2013

Toto téma je rozebírané v této diskuzi: https://www.modrykonik.cz/diskuse/porodnice-a-d....
A proto uzamykám.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru