Porodnice Praha Krč. Mám tu rodit?

lenalena
6. říj 2011

Ahoj všem, jsem na počátku druhého těhotenství a přemýšlím, kam jít rodit, první jsme rodili u Apolináře a moc spokojená jsem nebyla, tak teď uvažuji, že zkusím jinou porodnici... Bydlím na Hájích, tak mě napadla Krč, byly jste tam spokojené? Nebo máte jinou porodnici v blízkosti, kterou můžete doporučit? Od Krče mě zatím odrazuje cena 5000.- za epidurál - je to pravda? U Apolináře jsem měla smůlu na protivné lidi a absolutně nikdo mi nepomohl s kojením, což u druhého už zažít nechci. Za všechny odpovědi předem děkuji.

sheinka
6. říj 2011

V Krči jsem rodila a spokojená jsem byla maximálně. Epidurál se platí. Zkus se mrknout třeba na: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic... To ti určitě v rozmýšlení pomůže.

verbalinka
6. říj 2011

Já jsme tam rodila a spokojená jsem nebyla. Ale nebyla jsem tam registrovaná a taky jsem chtěla přirozený porod a měla jiné představy. Krč je klasická medicínská porodnice, pokud ti to vyhovuje a nechceš třeba rodit v kleče a balon apod., tak doporučuju 😉 A epi se platí, já platila 4700 (před 3 roky) a byla jsem ráda. Tím, že se to platí, tak ti epi dají, anesteziolog je ti k dispozici, ne jako jinde, kde musíš prosit a dokazovat, že to opravdu bolí. Ale i tak musíš být samozřejmě razantní 😀 A měla jsem nadstandard, manžel byl celou dobu s námi a péče dobrá. Ale kojení žádná sláva (sestry poradily, ale nenaučily, ale zvládla jsem to sama), domů jsem si poté pozvala svoji známou PA, aby poradila, co na bolalé bradavky.
Prostě záleží, co od porodu očekáváš 😉 A kdekoli můžeš narazit na super zdravotníky a taky na blbce 🙄

zlatouch
6. říj 2011

rozhodně koukni na diskuzi, odkaz výše, přece to tu nebudem všechno psát znova 🙂
Já byla v obou případech spokojená velmi, u první dcery nám myslím zachránili kojení u druhý to bylo všechno takové pohodovější a spokojená bych byla nejspíš i jinde. Jediným negativem je pro mě zázemí standardních pokojů (stav sprchy a WC a návštěvy jen na chodbě), což lze řešit (pro mě předraženým) nadstandartem. Nevím jestli se rozhodovat podle epiduralu, asi záleží jaký jsi měla první porod, já ho nepotřebovala a ani by se nestihnul ani u jednoho porodu

isoldaeva
3. črc 2013

Tuto diskuzi zamykám, jelikož již jednou existuje: https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/porodnic...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru