Porodnice Přerov. Máte zkušenost?

dafenka
14. kvě 2010

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat zejména těch, které mají zkušenosti s touhle porodnicí. Nejspíše se zaregistruji právě sem, ale chtěla bych vědět co mě a Klárku tady bude čekat 😉 . Děkuji za odpovědi.

dexonka
15. srp 2010

@pajka888 jj vana tam je ,ale prave ze vubec nevim jestli tam jde te porod,vim ze se tam muzes jen uvolnit........
nooo za par,jak se to vezme,nejak se to tahne🙂

pajka888
15. srp 2010

@dexonka - já si právě vůbec nevzpomínám, jestli se tam může rodit, ona ta vana je stejně jen na jednom boxu, teď ještě záleží jestli bude volný 🙂

dexonka
15. srp 2010

@pajka888 no nerikam ze bych do toho sla,ale jen jsem to cetla v Sedmicce ze to jde....
nejvice me pobavilo ze ti reknou pohlavi a poplatek 200 kc😀DD

pajka888
15. srp 2010

@dexonka - na to jsem se taky dívala v Sedmičce 😀 no jsem zvědavá kolik si budou účtovat za pobyt

dexonka
15. srp 2010

ja se ptala zrovna v patek znovu na pohlavi-brzo co🙂 no a nic teda nechteli,pripada mi to vtipny ty mince......no pobyt je klasika 60 zatim.....chtela bych nadstandart ale je porad narvanej

m.c.
15. srp 2010

Ahoj, já jsem v přerovské porodnici rodila 2x, poprvé normálně, podruhý císařem. První porod naprostá pohoda, malej nástřih, měla jsem Dr. Zdráhalu, už tu někdo psal že je to skvělej doktor a musím to 100% potvrdit. Podruhý teda císař, malá byla blbě otočená, měla jsem spinal, rodil mě Dr. Hejda a docela mě dostal tím, že u porodu nadával sestře že má krátkou nit atp. No ale zvládla jsem to🙂. Obecně se nadává v Přerově na novorozenecký sestry, hlavně ty starší jsou docela nepříjemný, ale ty mladý OK. Celkově jsem ale byla v PR spokojená, navíc je to tam moc hezký. Jediný co mi vadilo, že u císařeč nesmí být otec, v některých porodnicích to ale jde.

Na jednom porodním boxu je vana, ale rodit do vody nejde.

m.c.
15. srp 2010

Jo a Novota je naprostej debil, doporučuju všem se mu vyhýbat při kontrolách před porodem a ještě líp u porodu 😀 . Nevím jestli je tak mimo, ale ty kontroly s ním fakt stály zato. Bohužel jsem na něho měla štěstí hned 2x. Poprvé ne na mě skoro nepodíval, podruhé mě musel vyšetřovat 2x, protože se prej zapomněl podívat jestli je už mimčo dobře otočený 😅. A to nemluvím o těch kecech co měl kolem porodu koncem pánevním...

dexonka
15. srp 2010

no v te 7 je prave ze napsane ze v prerovske jde a dokonce je tam i cena,coz me zarazilo prave ze by to slo.....

no ja jsem rada aspon za to utulny prostredi,v olomouci je to sed...

dexonka
15. srp 2010

ja Novotu jeste nezazila,jen jsem slysela a uz ted se docela bojim ze ho chytnu

pajka888
15. srp 2010

no já jsem právě ráda, že ještě odrodím v Přerově (než se přestěhujeme), protože je to tu fakt pěkně a já byla spokojená (teda i s Novotou u porodu) 🙂

dexonka
15. srp 2010

@pajka888 hihi ja ani nevim jak vypada🙂)) a kam se stehujete??? ja jsem taky rada ze budu taky,v kazde porodce je neco.....................

pajka888
15. srp 2010

@dexonka - k Olomouci, stavíme tam baráček, ale až tak příští rok na podzim

dexonka
15. srp 2010

@pajka888 tak to nastesti nebudete mit daleko🙂 to stehovani🙂)))

pajka888
15. srp 2010

@dexonka - nebudeme, jen do té doby musíme vydržet v 2+1 ☹

dexonka
15. srp 2010

my taky mame takovy maly byt,je fakt maly:-I

petja
16. srp 2010

Ahojky,v Přerově je jeden box s vanou,ale jen pro 1.dobu porodní.Není tam přístup ze všech stran k rodiččce,proto k porodu není vhodná.Bylo to tak asi i myšlený při umísťování a taky to bylo v době,kdy ještě propagace porodu do vody nebyla tak pozitivně přijímána...Já jsem chtěla rodit do vody minule,tak sem se na to ptala už tehdy,řekla mi to tak i PA Michlová i v porodce pak...

pajka888
21. srp 2010

@dexonka, @petja - tak jak to s váma vypadá, ještě nic? 🙂 Držím pěsti 😉

dexonka
21. srp 2010

@pajka888 ahojik nene jeste nic,ale vanoce to jisti🙂)
neeee kdyz to neklapne tak 31.srpna pujdu na vyvolavacku ☹

dexonka
21. srp 2010

@pajka888 co ty jak se vam dari,???? snad ti nebyva spatne 😉 dneska je nadherne,tak asi dame nejaky vyletek...

makinecka
21. srp 2010

ahoj já rodila v této porodnici a naprostá spokojenost 🙂
rodila jsem teda CS,rodil mě dr.Zdráhal ten je moc hodný,předtsvile se mi pohladfil mě po rameni a dr.Aldhabah,ta je taky moc fajn.rodila jsem spinalem takže při vědomí,přístup všech lidí na sále super,anestezioložka úplně perfektní bohužel si nepamatuju jméno,pořád na mě mluvila,hladila mě na hlavě a malého mi ukázali hned jak ho vytáhli a mohla sem si ho pohladit.jizva je krásná a vůbec nepůjde vidět 🙂
na šestinedělí poporodní sestry všechny hodné,dětské teda už moc ne 🙂 ,malého mi šouply 1 den po CS na kojení a šly pryč a nevěděla sem co sním mám dělat,ale zvládli jsem to a plně kojíme,ale byl to boj asi po 4 dnech a musela sem si poradit sama,pak mi teda 1 ukázala co a jak 😒 ale 2 sestry tam jsou milé a pomáhají,jména teda taky nevím.
jinak ale naprostá spokojenost,na pokoji jsem si nijak nezavazely a dalo se to vydržet 🙂

pajka888
21. srp 2010

@dexonka - a s malým jsi přenášela?
špatně mě bývá občas, ale nezvracím, jen se nesmím přejíst, tak moje dávky jídla jsou poloviční, u Evky jsem snědla na co jsem přišla

petja
21. srp 2010

@pajka888 Ahojky,já byla na kontrole ve čtvrtek,vše o.k.hlavička už pomalu sestupuje,další kontrola zase ve čtvrtek,to budu 40+2,tak nejlíp už jí nezažít,že? 😀 Je mi dobře,akorát ten žaludek zlobí,nebýt těch melounů,tak jsem bez jídla,už tak jsem zhubla za měsíc 2kg

dexonka
25. srp 2010

no ja jsem zvedava jaky tam bude rozdil po trech letech,aspon budu moct trosku srovnavat......................

petja
26. srp 2010

Ahojky,dnes jsem byla na kontrole ve 40+2 a vůbec žádná změna oproti minulému týdnu se nekoná,prcině se ven ještě nechce,v pondělí mě čeká další kontrola,ptala jsem se sestřičky studentky Verči,jak to nahoře vypadá,tak prý nerodí nikdo,všechny termín jako já,takže to pak bude asi boom! Já jsem tak zvědavá,jak to mimi dá vědět tentokrát!A kdy! Vyšetřoval mě Dr.Hejda a v klidu

pajka888
28. srp 2010

@petja - tak ať se to brzo rozjede a máš to rychle za sebou

petja
29. srp 2010

Dexonka už má prý mimi u sebe 😵

pajka888
29. srp 2010

@petja - díky za info, nic víc nevíš?

pajka888
30. srp 2010

@dexonka - velká gratulace k holčičce, ať je zdravá a dělá vám jen radost 🙂

pajka888
1. zář 2010

@petja - jsem si říkala, že jsi se tu dlouho neukázala 🙂 🙂 🙂 Tak moooccc gratuluji......... 😀

petja
5. zář 2010

@pajka888 Moc ti děkuju.Porod byl opět super a já jsem šťastná na max.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru