Porodnice Přerov. Máte zkušenost?

dafenka
14. kvě 2010

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat zejména těch, které mají zkušenosti s touhle porodnicí. Nejspíše se zaregistruji právě sem, ale chtěla bych vědět co mě a Klárku tady bude čekat 😉 . Děkuji za odpovědi.

ilonka82
11. únor 2011

Ahoj holky, taky jsem rodila v Přerově. Můj porod skončil neplánovým akutním císařem ☹ Ale na to všechno jsem byla v Přerově mooc spokojená. Takže vím, že příště tam půjdu zase 🙂

petja
19. dub 2011

@pajka888 Ahojky Páji! Jsem si všimla že Pavlíček má přesně týden,jejda toto uteklo to těhulkování a už je miminko na světě!!!Doufám,že jste v pořádku!

pajka888
19. dub 2011

@petja - Peti, díky. Jsme ok, byla jsem sice na vyvolání, ale porod byl nakonec super, velmi rychlý a ani tak nebolel jak první, opět bez nástřihu (a to měl malý 4440g a 53cm), jen jsem se trochu natrhla, tak mám pár stehů.
Tobě ty dětičky taky pěkně rostou, hrozně to letí, si vzpomínám jak si nedávno rodila 🙂

badik
13. kvě 2011

Ahojte já byla v úterý prvně na kontrole v přerovské porodnici.Chytla jsem mudr Blažkovou a byla úžasná.Všechno mi hezky vysvětlila a řekla.Jinak už jsem měla 3x tu čest ležet na gynekologii a mám hrozně špatné zkušenosti s dr Novotou takže doufám že se s ním nesetkám u porodu.

pajka888
9. pro 2011

@petja - Peti, jejda, co to vidím, další přírustek, moc gratuluji (a tiše závidím 🙂 ), držím palečky ať to všechno zvládneš a jste všichni zdraví 🙂

petja
11. pro 2011

@pajka888 Ano,Pavlínko,drobínek je na cestě,děkuju ti za podporu!!!

petja
18. led 2012

Jinak porodopis mám za sebou a taky jsem ho sepisovala s mladičkou Mudr.Blažkovou,pamatuju si ji i před porodem Jolanky.Tak jsem zvědavá kdo mě přivítá ve čtvrtek,to mám první kontrolu v porodce

petja
27. led 2012

Včera jsem byla první poradně v porodnici a chytla super doktorku Váňovou Lenku,hodně sme toho probraly,byla bezvadná. Přerovská porodnice se stává dost alternativní porodnicí,na tlumení bolestí krom klasických medikamentů začali používat rajský plyn,homeopatii,aromaterapii a masáže.Jsem příjemně napnutá,jak to bude v praxi 😉 Nicméně pocit z včerejší návštěvy byl pozitivní 😉

petja
3. únor 2012

Tak vidim že přispívám jen já,nevadí...Dneska sem měla na poradně Mudr Kiliána,takže za mě super přístup,další kontrolu mám ve středu,TP v neděli,podle utz všecko v pořádku,takže žádné hrocení na vyvolání,spíš mi radil přírodní metody 😉

butterfly
4. únor 2012

@petja Ahojky, to že přispíváš jen ty, neznamená, že to nikdo nesleduje 😉 Já zatím jen sbírám informace, porod mě čeká až v květnu. Předpokládám, že v Přerově asi není potřeba registrace, že?

petja
4. únor 2012

@butterfly,sepisuje se porodopis ve 37tt asi,registr.jako takový jako ve velké porodce ale nee

butterfly
9. únor 2012

@petja Velká gratulace k narození Alžbětky 🙂

petja
9. únor 2012

@butterfly Moc děkujem! 😉

msonulka
22. únor 2012

Já jsem rodila v Přerově koncem září. A jsem teda spokojená. U porodu jsem měla doktora Kiliána, ten mě měl i v poradnách, protože jsem měla rizikové těhotenství. Jednou ho zaskakovala v poradně MUDr. Blažková a ta byla teda skvělá. Ale z porodních sálů odcházela ráno, když mě příjímali, střídal ji Kilián. Rodila jsem 13,5 hodiny a přístup super. Akorát jedna dětská sestra byla taková nepříjemná, nic nevysvětlila i když jsem se ptala, ale naštěstí jsem ji chytla jen na půl noci po porodu a pak už jsem ji nechytla. Jinak dětští doktoři, porodní asistentky i dětské sestry paráda.

petja
24. únor 2012

V porodnici jsem byla spokojená velice! Po všech stránkách! Opět jsem měla štěstí na super lidi,kteří nám pomohli přivést na svět dítě co nejpřirozeněji!

pajka888
25. únor 2012

@petja - Peti, tak gratuluji a přeji Vám oběma hodně zdravíčka a štěstíčka, jak to všechno zvládáš? No jsem zvědavá jestli u Vás bude ještě jedno dítko... 😉 A jaký byl porod?

@butterfly - tobě se to už pomalu krátí...si vzpomínám jak jsem nedávno rodila a malej už bude mít v dubnu rok...hrozně to s těma dětma letí... ☹

petja
26. únor 2012

@pajka888 Děkuju,Pavlínko!!!
Porod byl super,ze všech snad nejpřirozenější,manžel obr opora,na pokoji mi to vyšlo po celou dobu jako nadstandart,byla sem tam sama,i se m tam dobře spalo,malá byla zlatá.Třetí den už smebyly na oběd doma.U porodu jsem měla doktora z Hranic,jezdí do porodky jednou za měsíc,porodní přání dodržoval a na všem sme se domluvili,všecko konzultoval. 😉

werunqa
26. únor 2012

@dafenka
Ahoj, ja teda zkusenost nemam-ale jedna holka od nas z mesta tam rodila a hodne si to chvalila-rikala, ze podruhe by jinam rodit nesla-ze jedine Prerov 😉

werunqa
26. únor 2012

@makinecka
taky jsem uvazovala o E-pinu nebo masazi hraze-bohuzel v nasi nemocnici pry nastrihavaji vsechny prvorodicky preventivne ☹

petja
27. únor 2012

@werunqa no nevim no,přeci musí respektovat tvoje přání a pokud nástřih nechceš,tak ti ho neudělají

pajka888
27. únor 2012

@werunqa - já jsem náštřih neměla ani u jednoho dítěte a to Evča měla 4kg a Pájoš 4,5kg, oba porody byly super

petja
27. únor 2012

@pajka888 jenže ty jsi jedna z těch úžasných co to dají i bez přípravy,takového jsem nikoho nezažila aby porodil nad 4kg bez nástřihu,aniž by se připravoval
spíš je hrozný,že ještě pořád jsou porodnice,kdy stříhají ať se děje,co se děje 😝

werunqa
27. únor 2012

@pajka888 a rodila jsi v Km...

werunqa
27. únor 2012

@petja ja to tak slysela-segru taky nastrihly a to mela mala 2,96..tak nevim.. 😒

pajka888
28. únor 2012

@werunqa - ne, oba jsem rodila v Přerově a byla spokojená

petja
28. únor 2012

@werunqa ale tak může být pádný důvod,kdy provedou nástřih i u malého mimča,třeba špatné ozvy,nedostatek kyslíku po delší dobu z toho pramenící apod.to by měla sestra vědět,ten důvod

werunqa
28. únor 2012

@petja
fakt nevim..stejne tady koluji reci, ze to tu maji zavrit..tak treba nakonec skoncim ve Zline 😉 .Jinak segra pry dostala neco na bolest, z cehoz byla jako zdrogovana, takze vetsinu porodu ma v mlze a navic to byl pro ni tak strasny zazitek, ze druhe dite durazne odmita mit.... 😨

petja
28. únor 2012

@werunqa chudina sestra,to mě mrzí

werunqa
28. únor 2012

nj, je to skoda, ze neterinka bude jedinacek..ale segre ten porod vyvolavali uz mesic dopredu a porad nic-takze z toho byla na nervy..a nakonec jeste 9dnu po TP prenasela..tak ji ho znova vyvolali a pro ni to bylo hrozne (asi ma nizky prah bolesti)..takze rikala, ze uz nikdy v zivote.. 😨

pajka888
29. únor 2012

@werunqa - jsem nepochopila proč jí to vyvolávali měsíc dopředu a nakonec ji stejně nechali přenášet. Když to tak čtu, tak jsem ráda za své dva krásné a rychlé porody a musím říct, že bych si troufla i na třetí dítko (ale to bych už asi nepřemluvila manžela 😀 )

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru